IOS 7 Помилка безпеки обходить Знайти мій iPhone та блокування активації

IOS 7 знайти мій недолік безпеки iphone, як до 5sЩоб підвищити рівень безпеки в iOS 7, Apple зробила так, що якщо ви хочете видалити обліковий запис iCloud або відновити пристрій, спочатку потрібно вимкнути функцію Find My iPhone. А щоб вимкнути цю функцію, потрібно ввести пароль для свого ідентифікатора Apple. На жаль, користувач YouTube Мігель Альварадо виявив, що недолік безпеки, який дозволяє вимкнути функцію Find My iPhone і обійти блокування активації без пароля, все ще існує в iOS 7.1.

На панелі налаштувань iCloud потрібно одночасно натиснути «видалити обліковий запис» та перемикач для пошуку мого iPhone. Потім потрібно вимкнути iPhone, і коли він знову увімкнеться, ви зможете повернутися на панель налаштувань iCloud і видалити пароль без запиту на введення пароля. Це дозволяє підключити iPhone до iTunes і звідти повністю відновити його.

Злодіям потрібно взяти до уваги кілька речей. По-перше, відновлення iPhone не видаляє прикріплений до нього IMEI. Таким чином, слухавку все ще можна потрапити до чорного списку, перетворивши її не більше, ніж на цеглу. Крім того, ваш пробіг може відрізнятися. Хоча ми змогли відтворити початкові кроки, нам все одно запропонували ввести пароль. Старі пристрої iPhone 4 та 4S частіше піддаються цій проблемі.

Незважаючи на це, це як і раніше є головною вадою безпеки, яка, здається, не нова, що погіршує ситуацію.

На щастя, існує простий спосіб запобігти цьому: поставте пароль на свій iPhone і, якщо у вас iPhone 5S, увімкніть Touch ID. Незважаючи на те, що неприємно постійно вводити свій пароль, коли ви хочете отримати доступ до свого телефону, це щось додає необхідний рівень безпеки для вашого iPhone. Ми також не змогли відтворити цю проблему на новіших iPhone, тому оновлення до iPhone 5, 5C або 5S допомагає.

Не забудьте ознайомитися з нашими 41 типовими проблемами з iOS 7 та 7.1, якщо у вас є інші проблеми.

Останні повідомлення