Як створити резервну копію Gmail

Як створити резервну копію копії зображення заголовка Gmail -Hotmail, можливо, був гарячим товаром майже 20 років тому, коли стрижка «Рейчел» та Air Jordans були в моді, але не можна заперечувати, що Gmail від Google перетворився на режим спілкування для понад 425 мільйонів користувачів обслуговує.

Незважаючи на величезний рівень інтеграції з екосистемою Google і відверту неймовірність, яку вона випромінює, Gmail, як відомо, час від часу фіксує випадок понеділка, іноді страждаючи від широкомасштабних відмов, які скалічують прихильність користувачів, які покладаються виключно на хмарний сервіс для всіх своїх робочих та особистих потреб.

На щастя, існує кілька способів створити резервну копію облікового запису Gmail та пов’язаних електронних листів, якщо служба збивається або видаляє ваші дані через помилку програмного забезпечення (це сталося).

Ось наш вичерпний посібник із створення резервної копії облікового запису Gmail, щоб ніколи не турбуватися про доступ до каталогу електронної пошти чи хмари, що доставить вам проблеми в ті страшні часи, коли це вам потрібно найбільше. Крім того, перегляньте наш короткий посібник про те, як максимально використати Gmail.

Резервне копіювання за допомогою настільних поштових клієнтів (Windows / Mac OS X / Linux)

У сучасному постійно пов’язаному світі спілкування кожен має настільний поштовий клієнт. Можливо, ви використовуєте поштову програму, яка була попередньо встановлена ​​на вашому Mac, або, можливо, пакетну версію Microsoft Outlook, яку ви нещодавно взяли, або, менш вірогідно, завантажену версію Thunderbird на базі Mozilla. Який би поштовий клієнт ви не вибрали, кожен дозволяє користувачам завантажувати повідомлення безпосередньо з серверів Gmail на ваш комп’ютер завдяки різним протоколам отримання електронної пошти, таким як POP та IMAP.

Пам’ятайте, що вам потрібно буде ввести пароль програми, коли клієнт вперше запитує ваші дані для входу, якщо використовується двоетапна перевірка Google. Незважаючи на це, дотримуйтесь інструкцій нижче, щоб увімкнути протокол IMAP у Gmail, використовуючи стандартний вигляд поштового клієнта.

Крок 1: Доступ до налаштувань Gmail - Перейдіть і ввійдіть у свою поштову скриньку Gmail. Потім натисніть значок шестірні у верхньому правому куті сторінки під зображенням вашого профілю та виберітьНалаштуванняз випадаючого меню, що з’явиться.

Gmail IMAP

Крок 2: Увімкнути IMAP - Клацніть на Пересилання та POP / IMAВкладка P розташована у верхній навігаційній панелі та виберіть міхур безпосередньо зліва Увімкнути IMAP у розділі IMAP Access. Потім натиснітьЗберегти змінивнизу сторінки, щоб застосувати нові налаштування.

Gmail IMAP 2

Резервне копіювання за допомогою Thunderbird (Windows, Max OS X, Linux)

Крок 1: Завантажте, встановіть та запустіть Thunderbird - припускаючи, що у вас ще немає Thunderbird, перейдіть на сторінку завантаження Thunderbird і натисніть зелену кнопку завантаження, щоб отримати безкоштовну програму електронної пошти. Після цього запустіть інсталятор, дотримуйтесь інструкцій майстра встановлення та відкрийте програму, коли закінчите.

Завантажте Thunderbird

Крок 2: Додайте свій обліковий запис Gmail - після відкриття виберітьЕлектронна поштав розділі "Облікові записи" та натисніть сірийПропустіть це і використовуйте мою наявну електронну адресув нижньому лівому куті спливаючого вікна. Після цього введіть своє ім’я, адресу Gmail, відповідний пароль і натисніть сірийПродовжуйтевнизу вікна. Клацніть наГотовопісля закінчення та час від часу запускайте Thunderbird, щоб завжди бути в курсі останніх електронних листів.

Thunderbird додати

Резервне копіювання за допомогою програми Apple Mail (Mac OS X)

Крок 1: Доступ до налаштувань облікового запису - Запустіть програму Mail, клацніть наПоштаменю на головній панелі завдань програми та виберітьПреференціїу верхній частині випадаючого меню. Після цього перейдіть на вкладку Облікові записи у верхньому лівому куті вікна, що з’явиться.

Налаштування Gmail

Крок 2: Додайте свій обліковий запис Gmail - натисніть кнопку додавання в нижньому лівому куті вкладки, виберіть Google зі списку доступних поштових облікових записів і введіть своє ім’я, адресу Gmail та відповідний пароль, перш ніж клацати миготливимНалаштуванняв правому нижньому куті вікна. Після цього виберіть додаток Пошта та клацніть миготливимГотовов правому нижньому куті. Крім того, не забудьте час від часу запускати пошту, щоб завжди бути в курсі останніх електронних листів.

Додати обліковий запис Gmail

Резервне копіювання за допомогою Outlook (Windows)

Крок 1: Доступ до налаштувань облікового запису - Запустіть Microsoft Outlook, клацніть оранжевим кольоромФайлу верхньому лівому куті програми та натиснітьДодати обліковий записвгорі панелі інформації, доступної з лівого навігаційного стовпця.

Додавання в Outlook

Крок 2: Додайте свій обліковий запис Gmail - Виберіть спливаючу підказку безпосередньо ліворуч від опції Обліковий запис електронної пошти та введіть своє ім’я, адресу Gmail та відповідний пароль. Клацніть сірийДалі внизу, а потім -Готовопісля закінчення. Крім того, час від часу запускайте Outlook, щоб завжди бути в курсі останніх електронних листів.

Обліковий запис електронної пошти Outlook Додати

Резервне копіювання за допомогою Gmail Backup (Windows)

Незважаючи на відсутність нещодавньої збірки за останні чотири роки, Gmail Backup залишається одним з найкращих рішень для автоматичного завантаження та збереження електронних листів у форматі, легко доступному за допомогою більшості поштових клієнтів.

Завантажувана програма є безкоштовною і з відкритим кодом, і хоча їй бракує ресурсів для маркування та упорядкування електронних листів, програма поєднується з додатковими інструментами для відновлення поштової скриньки Gmail, у разі втрати даних або необхідності міграції клієнтів.

Крім того, він стирає ваші дані для входу після завантаження запитаних електронних листів, дозволяючи іншим користувачам використовувати програму без шкоди для вашої безпеки. Це не так швидко або повнофункціонально, як спеціальний поштовий клієнт, але він все одно пропонує доступ до всіх ваших електронних листів незалежно від того, підключені ви до Інтернету.

Крок 1: Завантажте, встановіть та запустіть службу резервного копіювання Gmail - припускаючи, що у вас ще немає резервної копії Gmail, перейдіть на сторінку завантаження резервної копії Gmail або на сторінку завантаження Softpedia, виберіть відповідний файл для вашої системи - остання збірка випуску 0.107 - інструкції з встановлення на екрані. Після завершення інсталяції запустіть програму.

Крок 2: Резервне копіювання електронних листів - Після відкриття введіть свою адресу Gmail, відповідний пароль та виберіть місце збереження для отриманих файлів, використовуючи сірийКаталогна правій стороні вікна. Потім виберіть бажаний діапазон дат для електронних листів, які ви хочете зробити для резервного копіювання, і натисніть сірийРезервне копіюваннявнизу вікна.

Резервне копіювання Gmail

Крок 3: Чекати - Дозволити Gmail Backup завантажувати та зберігати отримані файли EML. Процес може зайняти десь від 5 хвилин до години, залежно від того, скільки електронних листів програмі потрібно прочесати, але коли закінчите, ви зможете отримати доступ до резервних копій електронної пошти з папки, в якій ви їх зберегли. Клієнти електронної пошти, такі як Outlook і Thunderbird, а також веб-браузери, такі як Internet Explorer, не повинні мати невеликих проблем з відкриттям формату файлу.

Приклад резервного копіювання Gmail - у папці

Резервне копіювання за допомогою інших сторонніх служб

Незалежно від того, чи не подобаються вам пропозиції Mozilla та Microsoft, відмовляєтесь від використання застарілої програми чи просто віддаєте перевагу використанню альтернативного методу, наведеного вище, існує безліч різних сторонніх служб, щоб вгамувати ваше бажання створити резервну копію даних Gmail. Деякі з них досить загадкові та важкі у використанні, такі як утиліта командного рядка freemium Fetchmail, тоді як інші послуги - зокрема, Backupify - пропонують простий спосіб завантаження вмісту з безлічі онлайн-сервісів за невелику щомісячну плату. Нижче наведено кілька наших фаворитів, які зараз представлені на ринку.

  • Fetchmail (Windows / Mac OS X / Linux) - Безкоштовно
  • Backupify (на основі Інтернету) - 3 долари на місяць
  • Gmvault Gmail Backup (Windows / Mac OS X / Linux) - Безкоштовно

Останні повідомлення