Нові способи MacOS Sierra працює з iPhone та iPad

macos sierra update windows 10 творці встановлюють функції Білл Роберсон / Цифрові тенденції Оголошення про MacOS Sierra було наповнене новими ідеями - зміною назви платформи на “MacOS”, нарешті, переведенням Siri на робочий стіл з розширеною функціональністю, новими інструментами перетягування тощо. Є до чого звикнути. Але одним із найцікавіших нових аспектів є те, як Сьєрра буде взаємодіяти з iPhone та iPad.

Apple витратила велику частину часу на оголошення, говорячи про “безперервність” або важливість того, щоб усі її платформи для ОС працювали безперебійно. Як результат, MacOS Sierra пропонує абсолютно нові способи підключення робочого столу до iPhone, iPad або Apple Watch.

Доступ до ще більшої кількості документів на пристроях Apple

Огляд функцій MacOS-Sierra

Однією з найбільших анонсованих змін стало можливість доступу до документів Mac з будь-якого місця за допомогою iCloud. Звичайно, ви вже деякий час можете ділитися документами між пристроями Apple завдяки iCloud, але система збереження iCloud отримує велике оновлення.

Коли ви використовуєте Sierra, система автоматично використовуватиме iCloud для збереження будь-яких документів, які ви маєте у папці «Документи» або на робочому столі. Нам трохи цікаво, як саме iCloud обробляє ці дані під час синхронізації, але кінцевим результатом є те, що ви можете використовувати свій iPhone або iPad для доступу до будь-яких файлів, які ви маєте в Документах та інших часто використовуваних місцях на вашому Mac - навіть якщо не зберігали їх у iCloud до цього.

Тут може бути певна плутанина, оскільки Apple описала цю технологію, використовуючи фразу "віддалений робочий стіл". Щоб зрозуміти, це не справжній віддалений робочий стіл. ти не може увійдіть на свій iPad і відкрийте для використання версію екрана Mac - принаймні не без стороннього програмного забезпечення. Що ви можете зробити, це отримати віддалений доступ до файлів робочого столу, як у файлах, які ви зберігаєте на тлі робочого столу, які також автоматично зберігаються в iCloud.

Копіюйте та вставляйте між пристроями за допомогою універсального буфера обміну

Універсальний буфер обміну - це дуже корисна функція, яку, напевно, чекали багато користувачів iOS. За допомогою цього інструменту ваш буфер обміну функціонує частково в хмарі. Скопіюйте щось на одному пристрої, а потім перейдіть на інший пристрій і виберіть функцію вставки, і вміст скопіюється так, ніби ви взагалі ніколи не перемикали пристрої.

Звичайно, універсальний буфер обміну, ймовірно, має деякі обмеження. Не весь вміст оптимізований для мобільних пристроїв, тому передача даних між платформами все одно може бути помилкою для форматування. Однак для простого вмісту - особливо таких, як текст або окремі зображення - це чудовий інструмент для роботи на різних пристроях, співпраці, великих проектів та роботи в дорозі. Ми вважаємо, що для його роботи вам потрібно з’єднання Wi-Fi, оскільки збереження та передача вмісту залежить від iCloud.

Інтеграція Apple Pay

macossierra_006-970x647-c

За допомогою MacOS Sierra ви зможете робити покупки на своєму Mac, а потім оплачувати товари чи послуги за допомогою Apple Pay. Ви можете сказати, чи підтримує якийсь конкретний сайт настільний Apple Pay, оскільки він буде відображати кнопку Apple Pay під час оплати. І перед тим, як ви запитаєте, так, Apple Pay все ще вимагає автентифікації за відбитками пальців - саме тут з’являється кооперативна гра між Mac і iPhone. Якщо ви виберете Apple Pay, вийміть телефон і скористайтеся Touch ID для сканування відбитків пальців (ваш Apple Watch теж працює). Ваш мобільний пристрій та Сьєрра проведуть коротку розмову, і тоді ви заплатите за свою покупку, як зазвичай.

Однією з переваг цієї установки є зручність. Якщо ви вже користуєтеся Apple Pay, то легко швидко заплатити за щось із тією ж функцією, а не вибрати більш трудомісткий варіант транзакції. Ще одна перевага - безпека. Ви не будете вводити будь-які номери кредитних карток за допомогою цієї послуги, і ні сервери Apple, ні традиційне сховище жорсткого диска не зберігатимуть номери карток там, де вони можуть отримати доступ. Apple швидко запевнила клієнтів, що не буде відстежувати ваші покупки на Сьєррі чи будь-якій іншій платформі.

Розблокуйте свій Mac за допомогою Apple Watch

macOSSierra_0015

Це менша функція, але все одно чудова для шанувальників Apple. Нове автоматичне розблокування дозволяє розблокувати ваш Mac за допомогою Apple Watch. Це працює на основі близькості, тому, просто підходячи до комп’ютера, потрібно ввійти в систему. Здається, це не вмикає комп’ютер замість вас, тому вам, ймовірно, знадобиться, щоб він був хоча б у режимі сну. Однак автоматичні входи все ще можуть бути особливо корисними на роботі чи в школі, коли вам потрібно трохи відійти від свого Mac, але все ж хочете зберегти конфіденційність та заощадити час на вході, коли повернетесь.

Оновлення між платформами

macOSSierra_0011

Ряд оголошень WWDC 2016 стосуються не тільки MacOS Sierra, але як платформ MacOS, так і iOS. Сюди в першу чергу входять зміни до iTunes, iMessage та Photos. Ці програми отримують оновлення, які принаймні частково відображатимуться як на пристроях Mac, так і на iOS.

Такий підхід можливий завдяки наполегливому прагненню Apple об’єднати власні програми в своїх операційних системах. MacOS і iOS можуть принципово відрізнятися, але багато програм, які працюють на кожному, дуже однакові з точки зору зовнішнього вигляду, функцій та сумісності файлів. Це робить відносно простим для Apple висування оновлення, яке запускається в обох операційних системах.

Останні повідомлення