Як налаштувати батьківський контроль на кожній ігровій консолі

Сім'я, яка грається разом, залишається разом, але, як відомо кожному з батьків, ви не завжди можете бути поруч, коли діти хочуть насолодитися швидкою грою Медден або Super Smash Bros. За останні кілька десятиліть відеоігри зросли до такої міри, що зараз вони охоплюють широкий спектр жанрів, тем та аудиторії. Хоча протягом тривалого часу класичним образом «гравця» був молодий хлопчик раннього середини підлітка, справа в тому, що середній вік аудиторії відеоігор зараз 31 рік, близько 52% - жінки, і все частіше це відображає велика частина того, що є на полицях магазинів і для завантаження. Щоб ваші діти грали у призначені для них ігри, важливо стежити за їх ігровими звичками, щоб забезпечити їхню безпеку. Також є досить хороший шанс, враховуючи поточну середню аудиторію ігор, що ви є одним із батьків, який має консоль, якою також користуються ваші діти, і ви хочете бути впевнені, що зрілі ігри, які вам можуть сподобатися - скажімо, Службовий обов'язокабоОстанній з нас - а доступ до таких речей, як Інтернет-магазини та функції чату, обмежений лише для ваших дітей.

Перш за все, завжди пам’ятайте, що слід дивитись на рейтинги ігор; в США ESRB є рейтинговою дошкою, яка визначає відповідну аудиторію для гри, і встановлює рейтинг так само, як MPAA для фільмів. ESRB має простий у використанні веб-сайт www.esrb.org, де ви можете шукати рейтинги за назвою та розбивати, що означають різні теги вмісту. У них також є мобільний додаток, який дозволяє використовувати ту саму функцію, тож ви зможете швидко визначити, що означають рейтинги та попередження щодо вмісту та чи підходять вони вашій дитині. Крім того, переконання, що консолі налаштовані правильно, щоб увімкнути (або відключити) певні функції, такі як перегляд веб-сторінок, голосовий чат та покупки в магазинах, є іншим важливим аспектом забезпечення їх безпеки.

Ось просте керівництво, яке охоплює кожну з основних ігрових консолей, що зараз представлені на ринку, та їхні батьківські налаштування.

Виберіть свою консоль:

 • PlayStation 4
 • Xbox One
 • ПК (Steam, Origin)
 • Nintendo Wii U
 • Nintendo 3DS
 • PlayStation Vita
 • PlayStation 3
 • Xbox 360
 • Nintendo Wii

PlayStation 4

Для того, щоб налаштувати батьківський контроль на PS4, спочатку створіть головний обліковий запис для себе та субрахунки для своїх дітей. Ви можете зробити це під час першого налаштування консолі або перейшовши до опцій PSN у меню консолі та дотримуючись інструкцій на екрані, щоб створити новий обліковий запис.

Після того, як ви створили головний рахунок, тепер ви можете створити додатковий рахунок. Для цього увійдіть у свій головний обліковий запис і виконайте такі дії:

 1. Перейдіть до меню налаштувань і виберіть Батьківський контроль.
 2. У цьому меню знайдіть і виберіть Керування субрахунками. Вам буде запропоновано ввести своє ім’я користувача та пароль PSN.
 3. Далі виберіть Створити підрахунок. Вам буде надано пояснення щодо субрахунків, після чого система проведе вас через всі кроки для створення облікового запису вашої дитини.

Створивши підпорядкований (-і) рахунок (-и), поверніться до системного меню, до батьківського контролю, і звідти ви зможете отримати доступ до ряду параметрів, встановлених для кожного під-облікового запису, зокрема:

 • Обмеження ігор, програм, DVD-дисків та Blue-Rays за їх віковим рейтингом
 • Вимкнення / увімкнення використання веб-браузера PS4
 • Обмеження входів для незареєстрованих користувачів
 • Вимкнення повідомлень від інших користувачів PSN
 • Встановлення обмежень на витрати в магазині PlayStation
 • Блокування вмісту в PlayStation Store

Xbox One

На одній консолі Xbox One можна зберігати та спільно використовувати кілька облікових записів різних типів. Для цього потрібно налаштувати сімейний профіль на консолі Xbox One. Для цього натисніть кнопку меню на контролері Xbox One. Виберіть Налаштування та перейдіть до Родина. Звідси ви можете керувати обліковими записами в сім’ї вашого Xbox; додавати або видаляти облікові записи до / з сімейної групи (це не впливає на здатність облікового запису користуватися консоллю); і змінити налаштування. Типи облікових записів варіюються від дорослого, підлітка до дитини, і кожен тип має свої власні обмеження та дозволи, коли мова йде про зміну налаштувань або доступ до вмісту:

 • Дорослі облікові записи не мають обмежень. Вони можуть грати в будь-який фільм чи гру, отримувати доступ до функцій в Інтернеті, а також вносити зміни до налаштувань системи та налаштувань облікових записів підлітків чи дітей у системі.
 • Облікові записи підлітків, за замовчуванням, не мають багатьох обмежень; доступні ігри, фільми та онлайн-функції. Однак усі ці дозволи можуть бути змінені обліковим записом для дорослих.
 • Дочірні облікові записи (рекомендовані для користувачів віком від 8 років) мають попередньо встановлені обмеження щодо використання вмісту за рейтингом та обмежені доступні онлайн-функції. Ці налаштування можуть змінювати облікові записи для дорослих.

Після створення сімейного профілю ви можете створити налаштування конфіденційності для кожного облікового запису. Для цього ще раз перейдіть до меню «Налаштування», натиснувши «Меню» на контролері, а потім вибравши «Сім'я». Опинившись там, ви можете вибрати профіль для редагування. Хоча параметри облікових записів для дорослих змінити не можна, до підліткових та дочірніх облікових записів можуть застосовуватися такі обмеження / дозволи:

 • Доступ до додатків та ігор за рейтингом
 • Заборонити показ списків у пошукових запитах, на сторінках магазинів і в додатках
 • Веб-фільтри
 • Таймери доступу

ПК

ПК - це потужні ігрові автомати, але, як ми всі знаємо, вони виконують ряд функцій. Щоб повністю захистити своїх дітей, вам знадобляться програми, які захищають їх під час використання інших програм, таких як веб-браузери. Однак, якщо ваша основна проблема стосується їхньої безпеки під час ігор, у вас є кілька варіантів, спеціально розроблених для цього. Ігри для ПК багато в чому унікальні від консолей, але одна з основних відмінностей полягає в тому, як ігри розподіляються та встановлюються. Існує ряд розподільчих платформ, найпопулярнішою (майже до повного поширення) є Steam. Видавець Goliath EA також має власну окрему платформу Origin. Існує кілька інших, тому важливо визначити, якими платформами користується ваша дитина, та ознайомитись із їхнім батьківським контролем. Крім того, багато ігор (наприклад, постійно популярніMinecraft) запускати автономно, без використання однієї з цих програм, а отже не єможе регулюватися такими програмами, як Steam або Origin. Тим не менше, сьогодні майже дано, що ваша дитина використовує Steam для доступу хоча б до деяких своїх ігор. Ми дамо вам поради щодо доступу до батьківського контролю для Steam, а також для іншої популярної служби Origin.

Пар

У Steam у розділі Налаштування є параметр із позначкою Сім'я. Звідси ви можете ввімкнути сімейний режим. Цей режим, захищений PIN-кодом, дозволяє створювати білі списки ігор, які ви хочете відображати в сімейному режимі, блокуючи всі інші, навіть якщо вони встановлені на жорсткому диску. Назви можна блокувати як окремо, так і категорично за типом вмісту. Існують також варіанти вимкнення / увімкнення використання магазину, спільноти, чату та інших функцій (за замовчуванням ці функції переважно вимкнені в сімейному режимі). Поміняти і вийти з сімейного режиму просто - просто натисніть піктограму та введіть свій PIN-код.

Е. А. Походження

Параметри батьківського контролю Origin обмежені в основному віковими обмеженнями певних ігор та забороною доступу до Інтернет-магазину Origin. EA пропонує батькам створити власні облікові записи походження (простий процес, який можна зробити за адресою www.origin.com), а потім створити обліковий запис своєї дитини. Обліковий запис обмежено віком, тому обов’язково вказуйте правильний день народження дитини під час створення його облікового запису та вводьте свою електронну адресу в поле „батьківська електронна адреса”. Фізично придбані ігри, які містять вихідний код, можна додати до облікового запису вашої дитини, ввівши код активації в його обліковому записі, проте цифрові ігри не можна придбати з дитячим обліковим записом.

Wii U

Nintendo добре відомий тим, що є сімейною компанією, і, відповідно, параметри батьківського контролю для їх консолі Wii U надійні, різноманітні та дуже прості у включенні. По-перше, хоча Wii U має такі мережеві функції, як багатокористувацька мережа, чат та інтернет-магазин, ці функції вимкнені для користувачів віком до 12 років (що визначається, коли обліковий запис користувача вперше створюється шляхом введення їх віку). У випадку, коли користувач занадто молодий для доступу до мережевих функцій, батьки можуть погодитися дозволити своїй дитині користуватися цими функціями, прийнявши угоду про згоду та заплативши безповоротні $ 0,50 (це для того, щоб батьки знали, що функції Інтернету мають були ввімкнені через попередження про виписку з їхнього банківського рахунку).

Якщо ви вибрали функціональність мережі і все ще хочете налаштувати конфіденційність і параметри вмісту для своєї дитини, вам потрібно буде створити PIN-код і секретну відповідь на питання безпеки, яке ви будете використовувати для доступу до цих параметрів. Це робиться для того, щоб ваша дитина не міняла її самостійно. PIN-код можна змінити, якщо його забути, доки до облікового запису прив’язана дійсна електронна адреса.

Щоб отримати доступ до цих налаштувань, просто перейдіть до меню Wii U та виберіть Батьківський контроль. Після введення PIN-коду ви можете змінити дозволи для такого вмісту:

 • Обмежте доступ до гри за рейтингом
 • Ігровий чат
 • Wii-U чат
 • Miiverse (мережа соціальних медіа на базі консолі Nintendo)
 • Друзі
 • Онлайн-магазин
 • Використання та налаштування веб-браузера
 • Керування даними (тобто видалення або копіювання даних у системі, таких як збереження даних гри та завантажених даних програми)
 • Неігрові програми, такі як Netflix або YouTube

Nintendo 3DS

Щоб увімкнути батьківський контроль у системі 3DS, натисніть, натиснувши кнопку HOME і торкнувшись спливаючої кнопки System Settings. Звідси торкніться батьківського контролю та дотримуйтесь інструкцій на екрані. Вам буде запропоновано створити чотиризначний PIN-код та ввести адресу електронної пошти. Електронний лист буде використаний як контакт, щоб скинути PIN-код, якщо його забудуть. Завершивши налаштування, поверніться до меню HOME, ще раз вибравши батьківський контроль. Тепер ви можете змінити налаштування батьківського контролю. (Примітка: ці кроки узгоджуються з усіма версіями обладнання Nintendo 3DS, включаючи 3DS, 3DS XL, 2DS та новий 3DS).

У 3DS є наступні варіанти:

 • Обмежте доступ до гри за рейтингом
 • Друзі
 • Miiverse (мережа соціальних медіа на базі консолі Nintendo)
 • Чат
 • Інтернет-магазин
 • Програми
 • веб-браузер
 • Street Pass (функція підключення на основі Wi-Fi, що дозволяє системам обмінюватися символами, званими Miis, вперед і назад, навіть коли система закрита)
 • Відображення 3D-зображень

PlayStation Vita

Для того, щоб увімкнути батьківський контроль на PlayStation Vita, потрібно встановити пароль. Цей пароль буде вводитися щоразу, коли змінюватимуться батьківські налаштування. Обов’язково зробіть код доступу тим, що ви не забудете, або запишіть його в безпечному місці, бо якщо ви забудете код доступу, система повинна бути відновлена ​​до заводських налаштувань, тобто всі дані, що зберігаються в системі - включаючи збережені ігри та встановлені ігри ігри / програми - буде видалено. Для цього просто перейдіть до кнопки налаштувань на головному екрані Vita та торкніться значка. З’явиться меню з опцією батьківського контролю. Торкніться цього та створіть пароль. Тепер батьківський контроль увімкнено.

Що можна регулювати за допомогою батьківського контролю на vita:

 • Ігри, програми та завантажений вміст за рівнем рейтингу
 • Доступ до браузера
 • Обмін даними про місцезнаходження

Ви також можете змінити код доступу з цього меню, але для цього потрібно ввести поточний код доступу.

Sony PlayStation 3

Увімкніть систему, і ви побачите інформаційну панель. Перейдіть праворуч, поки не дійдете до стовпця Налаштування. Прокрутіть униз, поки не з’явиться "Налаштування безпеки".

Тут є безліч варіантів на вибір:

 • Змінити пароль
 • BD Батьківський контроль
 • Регіональний кодекс батьківського контролю BD / DVD
 • Батьківський контроль DVD
 • Рівень батьківського контролю
 • Контроль запуску Інтернет-браузера

Почніть зі Змінити пароль. Типовим значенням є 0000 (чотири нулі), і ви захочете змінити його, щоб уникнути того, щоб ваша дитина просто натиснула кнопку X чотири рази, щоб отримати доступ до неслухняних товарів.

На PlayStation 3 обмеження можна встановити окремо. Однак по-перше, батьківський контроль повинен бути ввімкнений. Щоб увімкнути батьківський контроль BD або батьківський контроль DVD, натисніть на відповідне посилання. Потім вас запитають ваш чотиризначний пароль. Нарешті, виберіть “Обмежити (Увімкнути)” або “Не обмежувати (Вимкнути)”.

Занадто втомлені, щоб перебирати меню? Регіональний код батьківського контролю Blu-Ray / DVD дозволяє вибрати рівень батьківського контролю за замовчуванням залежно від вашої країни. Представлено кілька десятків.

Рівень батьківського контролю відображає ступінь вмісту, який ви хочете бачити вашій дитині - рівень 1 приручений, тоді як рівень 11, найвищий рівень, забезпечує майже необмежений доступ до будь-якого вмісту. Виберіть рівень батьківського контролю, і PS3 підтвердить вибір перед виходом.

Нарешті, Інтернет-браузер запускає саме це - увімкніть його, і діти повинні знати пароль, щоб користуватися Інтернетом.

Nintendo Wii

Увімкніть систему, а на приладовій панелі націліть і натисніть пульт дистанційного керування на піктограму Wii в нижньому лівому куті. Виберіть "Керування даними".

Буде список різних налаштувань системи Wii. Клацніть стрілку вкрай праворуч один раз, щоб перейти на наступну сторінку. Він повинен читати налаштування системи Wii 2 вгорі. Виберіть перший варіант "Батьківський контроль".

Wii попросить вас створити 4-значний PIN-код, а потім секретне запитання та відповідь (для додаткової безпеки). Після їх встановлення Wii запитає вас, чи все готово, чи потрібно змінити інші налаштування. Виберіть "Інші налаштування".

Звідси ви просто говорите "Так" або "Ні", щоб змінити обмеження на витрати очок Wii, онлайн-спілкування з іншими гравцями та використання Інтернету та News Channel. Клацніть на піктограму «Конкурувати в налаштуваннях», щоб повернутися на сторінку «Налаштування системи Wii 2». Тепер ви можете вибрати окремі розділи та змінити обмеження на свій смак.

Microsoft Xbox 360

Увімкніть систему, і ви побачите інформаційну панель. Переконайтеся, що ви перебуваєте в рядку під назвою "Мій Xbox". Натисніть джойстик праворуч і гортайте вкладки, поки не дійдете до сторінки Система. Другий варіант - "Налаштування сім’ї".

Тут є два рівні управління: управління консоллю та керування Xbox LIVE.

Найдовший список, Консоль управління, має безліч варіантів:

 • Рейтинги гри
 • Відео рейтинги
 • XBox LIVE Доступ
 • Створення членства в XBox LIVE
 • Обмежений вміст
 • Сімейний таймер

У розділі Рейтинги ігор ви можете вибрати, який тип ігор можна відтворювати на основі рейтингової системи ESRB (Electronic Software Ratings Board). Категорії включають раннє дитинство, Усі, Усі старше 10 років, Підлітки та зрілі.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found