Всередині високотехнологічних лабораторій, які гарантують безпеку вашої законної марихуани

Взаємодія марихуани та технологій - це історія, яку розповідали мільйон разів, але чомусь завжди кожен залишає посередині.

Загалом кажучи, початок і кінець процесу привертають всю увагу. Зростаюча сторона історії - усі натрієві світильники високого тиску, світлодіоди зі змінною довжиною хвилі та гідропонні системи вирощування, а потім сторона споживання: концентрати, випарники та стартапи у стилі Uber. тупим прямо до порогу одним натисканням кнопки. Ці історії ви зазвичай чуєте, коли з’являється тема технологій конопель.

Але між цими кроками є історія, про яку ніхто ніколи не говорить: наукове тестування, яке відбувається десь між зростанням та споживанням. Це надзвичайно важлива частина процесу, але оскільки він відбувається за закритими дверима, він також овіяний таємницею.

Марихуану потрібно було перевірити на потенцію, пестициди та безліч інших речей залежно від того, в якому стані ви опинилися.

До початку легалізації в США випробування конопель не було обов’язковим. Не було ніяких норм, тому єдиними людьми, які шукали тестування, були ті цікаві та достатньо фінансовані, щоб з’ясувати, наскільки потужними є їхні врожаї. Але коли прийшла легалізація, прийшло і регулювання. Для того, щоб продаватись через відповідні законні канали, марихуану потрібно було перевірити на потенцію, пестициди та безліч інших речей, залежно від того, в якому стані ви опинилися.

Ця зміна відразу призвела до величезного буму попиту на послуги тестування марихуани. Раптом це не було питанням вибору; це було те, що кожен виробник зобов’язаний був робити за законом перед продажем своєї продукції, - тому лабораторії випробувань швидко з’явилися, щоб заповнити цю потребу. В наш час їх сотні розкидані по країні, переважно в штатах, де легалізовано як медичне, так і рекреаційне вживання марихуани.

Але що саме відбувається в цих лабораторіях? Як саме вони проводять тестування? І що вони роблять із усіма даними, які вони збирають? Щоб відповісти на ці запитання, Digital Trends вирушили на екскурсію до ChemHistory - однієї з найбільших лабораторій тестування конопель в Орегоні - щоб зрозуміти, як все відбувається.

Подрібнювачі та мензурки та пробірки, о боже!

Процес починається так само, як і слід було очікувати: зразок надходить на тестування, а потім ChemHistory вводить його в лабораторну систему управління інформацією на комп’ютері та надає йому унікальний ідентифікаційний номер.

Потрапивши в систему, наука починається.

Крок перший - взяти „репрезентативний зразок” продукту з конопель - якомога об’єктивніше. Для цього зразок розміщують на сітці, і алгоритм диктує, які області цієї сітки будуть використовуватися для тесту. Це запобігає упередженню людини в експерименті та забороняє лаборантам підбирати найбільш візуально привабливих наг. Потім бур’ян фотографують і подрібнюють - звичайно, за допомогою власного подрібнювача, щоб не було перехресного забруднення між зразками.

як працює тестування конопель на тестування марихуани на пестициди2як працює тестування конопель на тестування марихуани на пестициди1

Потім це починає ускладнюватися. Наступним кроком є ​​зважування заздалегідь визначеної кількості подрібненого зразка, а потім використання спеціального хімічного розчинника для відокремлення “потенції” від “матриці”. У цьому прикладі, скажімо, потенція є THC, а матриця - рослинна речовина, до якої THC тримається. Перш ніж ТГК можна буде виміряти лабораторним обладнанням ChemHistory, спочатку його потрібно витягнути з чагарнику, на який він прибув. Це досягається за допомогою розчинника, який закачують у пробірку разом із розмеленою марихуаною.

Після того, як потенція звільниться від бруньок і залишиться плавати в розчиннику, її потім розводять і поміщають у невеликий флакон. Потім цей флакон завантажують у роботизований «автопробовідбірник», який подає розведений зразок у машину для газової або рідинної хроматографії.

Раптом це не було питанням вибору; це було те, що за законом було зобов’язане робити кожен виробник

Ми не будемо вникати в особливості роботи цієї машини - просто знайте, що вона ефективно відокремлює різні молекули у зразку на основі молекулярної маси. Подумайте про це як про зграю бігунів, що розповсюджується протягом перегонів на основі швидкості та витривалості. Молекули роблять те саме в цій машині, що дозволяє їх аналізувати окремо в наступний крок процесу.

Після поділу наступним кроком є ​​з’ясування ідентичності кожної молекули. Це досягається за допомогою машини, відомої як потрійний квадрупольний мас-спектрометр. Знову ж таки, ми дозволимо вам ознайомитись із Вікіпедією, щоб дізнатись, як працює ця технологія, але насправді, деталі не дуже важливі. Мас-спектрометр, по суті, дозволяє ChemHistory визначати не тільки ідентичність даної молекули (наприклад, THC або CBD), але і відносну кількість цієї молекули по відношенню до зразка.

Але процес на цьому не закінчується.

Більше, ніж просто етикетка

Якщо ви думаєте, що вся ця інформація просто друкується на етикетці та ляпається по боці глибокого глечика, ви помиляєтесь.

Це могло бути так, як це працювало кілька років тому, ще тоді, коли галузь була молодою, а лабораторії аналізували бур’ян просто тому, що уряд сказав, що тестування було необхідним для захисту споживачів - але останнім часом підприємці зрозуміли, що всі ці дані про конопель можна використовувати набагато, набагато більше.

Усі дані, вироблені ChemHistory - і десятками інших лабораторій по всій країні - передаються в програмну платформу під назвою Confident Cannabis. Це безкоштовний лабораторний набір для управління інформацією, розроблений спеціально для лабораторій, що перевіряють марихуану, і, таким чином, існує велика кількість лабораторій, які його використовують.

У сукупності ці лабораторії реєструють абсолютно величезну кількість даних про бур’ян, який вони тестують, і впевнений конопля аналізує цю інформацію, щоб знайти уявлення, середні показники та тенденції. Це також не тільки концентрація THC та CBD - лабораторії також збирають інформацію про штам рослини марихуани, про виробника, який її виробляв, про регіон, в якому воно вирощувалося, та про терпени (молекули смаку / аромату), що містяться в кожному зразку.

Ці дані корисні для всіх, хто бере участь. Виробники високоякісного бур'яну можуть використовувати ці лабораторні звіти, щоб отримати вищу ціну, продаючи свою продукцію амбулаторіям. У свою чергу, амбулаторії можуть використовувати ці дані, щоб розміщувати на своїх полицях кращі продукти. І, звичайно, споживачі можуть використовувати цю інформацію для прийняття більш обґрунтованих рішень про придбання.

Потрібне щось, що дозволить вам підняти голову та запаморочення, але не настільки запалене, щоб три години дивитись на холодильник? Що можна сказати про те, що має аромат лимона та має знеболюючий ефект? Завдяки всім науковим даним, які лабораторії збирали протягом багатьох років, зараз простіше, ніж будь-коли, знайти продукти з конопель, які ідеально відповідають вашим конкретним потребам.

Неважко відхилити лабораторне тестування як суворий, накладений урядом крок, якого виробники марихуани дотримуються просто тому, що їм це потрібно, - але лабораторні дані вже не лише захищають споживачів від куріння кашлю з пестицидами. Інформація - це сила, і такі стартапи, як Confident Cannabis, використовують цю силу, щоб сприяти здоровій конкуренції між виробниками, підвищувати якість марихуани, доступної для споживачів, і в кінцевому підсумку рухати галузь конопель вперед в цілому.

Останні повідомлення