Як розширити пам’ять вашої ігрової консолі

Нові ігрові консолі мають все потужніші процесори, швидшу оперативну пам’ять та безліч креативних функцій, але є одна область, де більшості з них все ще бракує - місця для зберігання. Незалежно від того, купуєте ви Xbox One, PlayStation 4 або Nintendo Switch, є велика ймовірність, що з часом ви розглянете можливість розширення жорсткого диска ігрової консолі якимось чином, щоб проводити більше ігор, і якщо ви проводите невелику весняну чистку, зараз це ідеальний час, щоб подбати про це. Хоча ваші варіанти залежать від вашої консолі, усі ці параметри надзвичайно прості, і ми покажемо вам, що саме робити.

Поміняйте внутрішню пам’ять на PlayStation 4

Замість того, щоб підключати зовнішній накопичувач на PlayStation 4, ви також можете повністю поміняти внутрішній накопичувач на змінний твердотільний накопичувач (SSD). Вам потрібно зняти пластикову кришку з вашої системи та видалити кілька гвинтів, щоб замінити її , але процес все ще відносно безболісний і не анулює вашу гарантію.

Використовуйте зовнішній диск для PlayStation 4

PlayStation 4 також підтримує зовнішні пристрої зберігання даних, що дає вам доступ до додаткового простору поверх того, що входить у ваш вбудований жорсткий диск. Щоб вибрати найкращий зовнішній накопичувач для вашої системи, перегляньте наш посібник. Підготувавши зовнішній диск, підключіть його до одного з портів USB вашого PlayStation 4, а потім увімкніть консоль і перейдіть до «налаштувань», потім «пристроїв» та «USB-накопичувачів». Тут ви вибираєте диск і форматуєте його на свою PlayStation 4. Щойно це буде зроблено, це буде диск за замовчуванням, який ваша консоль використовує для зберігання ігор.

Використовуйте зовнішній диск для Xbox One

Використовувати зовнішній запам'ятовуючий пристрій на Xbox One так само просто, як і на PlayStation 4. Багато однакових накопичувачів USB 3.0, сумісних з PlayStation 4, також працюватимуть із Xbox One - хоча вам потрібно відформатувати накопичувач для однієї системи та таким чином, не можна використовувати один і той же диск для обох. Після того, як ви підключите диск до USB-порту консолі, він повинен автоматично його виявити та провести покрокові інструкції з форматування. Якщо ні, перегляньте наші поради щодо усунення несправностей.

Після того, як ви назвали пристрій і відформатували його, ви можете замість цього переносити ігри з внутрішнього жорсткого диска на зовнішній. Це також чудовий варіант, якщо ви переходите на нову консоль, оскільки ви можете зберегти всі свої дані на зовнішньому диску та пізніше перенести їх назад.

Отримайте карту microSD для вашого комутатора Nintendo

Ви не можете використовувати зовнішній запам'ятовуючий пристрій на комутаторі Nintendo, але ви можете оновити його ємність, додавши карту microSD. Поки вибрана вами карта "Клас 10", вона працюватиме чудово. На задній панелі комутатора підніміть прикріплену підставку та посуньте картку microSD на місце. Увімкніть перемикач, перейдіть до системних налаштувань, виберіть «система», потім «ініціалізуйте» і, нарешті, «відформатуйте карту microSD». Після того, як ви це зробите, він буде готовий до використання.

Останні повідомлення