Як почистити зволожувач повітря

Для людей, які живуть у сухому кліматі або мають проблеми з пазухами, зволожувачі - це знахідка. Але щоб отримати максимальну віддачу від свого приладу, вам доведеться часто його чистити, навіть якщо це зволожувач вищого рівня. Утримання зволожувача в чистоті важливо не тільки для його роботи, це також важливо для вашого здоров’я. За даними клініки Mayo, брудний зволожувач повітря насправді може бути середовищем для розмноження цвілі і бактерій, і ваша машина може навіть захворіти, якщо вона не належним чином підтримується.

Навчання чищенню зволожувача повітря може здатися лякаючим, але, вивчивши кроки, ви не дихатимете швидко.

Примітка: Це загальна схема очищення зволожувача. Якщо у вас є інструкція з експлуатації вашого зволожувача, ознайомтеся з ним, перш ніж намагатись його почистити.

Як почистити зволожувач повітря, поетапно

Побутова техніка в гуртожитку Зволожувач повітря Mistaire людина

Перш ніж почати, заберіть приналежності, необхідні для очищення зволожувача. Вам не знадобляться важкі інструменти, лише кілька предметів побуту.

Що вам знадобиться

  • білий оцет
  • Вода
  • Зубна щітка з м’якою щетиною
  • Відбілювач або перекис (необов’язково)

Крок 1: Відключіть зволожувач. Звучить очевидно, але якщо ви не хочете пошкодити його (або себе), ви хочете переконатися, що він відключений.

Крок 2: Очистіть фільтр. Вийміть повітряний фільтр зволожувача. Якщо ваш фільтр виглядає брудним, очистіть його прохолодною чистою водою. Після того, як фільтр повністю очищений, дайте йому сидіти і повністю висохнути на чистому рушнику.

Крок 3: Розберіть пристрій. Після зняття фільтра вийміть резервуар для води. Деякі з найкращих зволожувачів повітря не дозволяють розбирати резервуар для води та підставу. Не змушуйте ці частини роз’їжджатися. Розбирайте лише те, що дозволяє ваша конкретна модель зволожувача.

Крок 4: Очистіть основу та бак. Наповніть основу та / або резервуар білим оцтом. Після заповнення залиште його від 30 хвилин до години. Після закінчення часу вилийте оцет і за допомогою зубної щітки видаліть бруд, який все ще залився на вашому зволожувачі. Якщо він, здається, не відривається, налийте трохи оцту прямо на щітку і протріть плями, покриті брудом.

Крок 5:Очистіть решту деталей. За допомогою ганчірки, змоченої оцтом та водою, протріть зовні машину та решту деталей. Це допоможе додатково зменшити пил, цвіль та розмноження бактерій.

Крок 6: Ретельно промийте машину. Після того, як ви очистите всю бруд з машини, ви помітите, що ваш зволожувач все ще пахне оцтом. Щоб позбутися запаху, ретельно промийте основу та бак теплою водою (можливо, доведеться кілька разів промити), а потім дайте йому повністю висохнути на повітрі.

Поради щодо підтримання чистоти зволожувача

  • Наповніть зволожувач дистильованою водою. У дистильованій воді менше мінеральних речовин, а це означає, що у вашому зволожувачі менше бруду (він також виробляє менше бактерій у повітрі).
  • Регулярно міняйте воду.
  • Дайте машині повністю висохнути, перш ніж зберігати її.
  • Для дезінфекції ємності зволожувача можна використовувати суміш для відбілювання води (один галон води, змішаної з однією чайною ложкою відбілювача), або перекис водню.

Як часто слід чистити зволожувач повітря?

Ви б не пили з чашки, не спочатку змивши її, правда? Ну, те саме стосується і вашого зволожувача. Перед кожним використанням слід промивати резервуар зволожувача. Як часто слід глибоко чистити машину? Це залежить від того, як часто ви ним користуєтесь. Якщо вам потрібно користуватися зволожувачем повітря весь день, кожен день, то вам слід глибоко чистити його раз на тиждень. Якщо ви використовуєте його лише вночі або епізодично в посушливий сезон, тоді чистіть його принаймні раз на місяць. Також корисно замінювати зволожувач повітря кожні три-п’ять років.

Останні повідомлення