Як отримати основну шкіру лазера у Fortnite

22 серпня Epic Games розпочнутьсяFortnite співпраця з тріо EDM Major Lazer, слідом за попередніми подіями, такими як концерт Marshmello. Подія принесе з собою спеціальну шкіру Major Lazer для Fortnite, і ви захочете взяти це в руки, як тільки воно стане доступним. Ось як отримати скін Major Lazer Fortnite.

Коли можна отримати шкіру?

Fortnite магазин товарів буде оновлюватися о 17:00 за тихоокеанським часом / 20:00 за північноєвропейським часом 22 серпня, і саме тоді ви можете очікувати, що зможете придбати шкіру. Завжди можливо, що Epic Games вирішать запропонувати її раніше, але саме такий підхід компанія використовувала дотепер.

Скільки це коштуватиме?

Найдорожча шкіра в Fortnite магазин в даний час коштує 1500 V-баксів. Передбачається, що шкіра Major Lazer також буде коштувати цю суму, що становить приблизно 15 доларів. V-Bucks можна придбати в упаковках по 1000 штук, тобто у вас також залишиться трохи коштів на інші цифрові смаколики. Як ми обговоримо нижче, деякі з тих, що продаються, ймовірно, будуть іншими великими цифровими предметами Lazer.

Як буде виглядати шкіра?

Скін Major Lazer базуватиметься не безпосередньо на учасниках групи, а на анімаційному серіалі, який вони створили. З беретом і сонцезахисними окулярами ви будете виглядати воєначальником, готовим збити жопу, з кількома мікрофонами, прив’язаними до грудей. У ній є атмосфера бойовиків 80-х, про яку ми всі говоримо, і ви можете побачити підступний погляд у твіті Epic Games нижче.

Завтра @MajorLazer розбиває магазин. Будьте готові до нового вигляду, нових ходів та нових ударів! pic.twitter.com/QqlWaPoLiy

- Fortnite (@FortniteGame) 22 серпня 2019 року

Що ще буде доступно?

Майстри обробки даних вже виявили кілька інших смаколиків, які можна отримати разом зі шкірою. Це включає в себе танцювальну емоцію, зворотний бінг та кирку. Танець можна побачити нижче, і ми не збираємося брехати: це досить забавно.

Зашифрований танець головного лазера // t.co / Wdw9NYa5O9 pic.twitter.com/CDiEtah8fW

- s1l0x (@ s1l0x) 14 серпня 2019 р

Звичайно, вам потрібно буде все це отримати, якщо ви хочете показати своє правда Фендом майора Лазера. Однак ціна на них може стати досить дорогою, тому переконайтеся, що у вас є надлишок V-Bucks, якщо ви плануєте отримати все. Пізніше ви навіть можете отримати спеціальні бонуси безкоштовно, якщо скільки-небудь свідчить про це.

Останні повідомлення