Експеримент "Call in the Night" створює фактичну соціальну мережу

Телефонуйте вночі

Середній телефонний дзвінок триває близько трьох хвилин 15 секунд, і зазвичай це відбувається десь після обіду. Розмова по телефону насправді швидко стає застарілим актом, як, наприклад, Facebook Messaging, WhatsApping і Snapchatting, а також простіші, але все-таки текстові повідомлення. Навіщо говорити, коли ви можете писати текстові повідомлення чи писати твіти?

Але є дуже дивний куточок Інтернету, який все ще використовує телефонний дзвінок: Call in the Night описує себе як «експериментальне радіошоу та телефонну мережу, що документує нічний досвід». По суті, ви підписуєтесь на зв’язок із випадковими незнайомцями для пізніх вечірніх сеансів чату. Пізно ввечері я маю на увазі 2 ранку, 3 ранку пізно (точніше, рано) - дзвінок, який без попередження перериває ваш сон ... і записує і може транслювати всю вашу розмову.

Що таке Call In The Night?

Call in the Night розпочався як класний проект у Школі мистецтв Карнегі Меллона, створений Максом Гокінсом, студентом з інформатики та мистецтва. За його словами, ідея проекту була викликана його інтересом до сну та тим, що йому було важко згадувати власні мрії. Подібно до того, як біля вашої тумбочки є журнал, щоб ви могли швидко задокументувати свою мрію, поки вона не покине вашу короткочасну пам’ять, Call in the Night намагається розбудити людей у ​​середині сну, щоб вони могли записати, як вони розмовляють про те, що відбувалося під час циклу REM .

Call in the Night - це частково експеримент зі сном, частково соціальна мережа, вся людська взаємодія.

«Хоча« Call in the Night »спочатку стосувався виключно снів, розмови, які я мав із друзями щодо раннього прототипу послуги, змусили мене зрозуміти, що послуга може бути корисною для документування інших частин нічного досвіду, - розповідає Хокінс. «Я сприймаю це як розподілений документальний радіопроект. Телефонний дзвінок перериває все, що ви робили, і пов’язує вас з іншою людиною. Розмовляючи з цією іншою людиною, ви отримуєте простір для роздумів ".

Наразі Call in the Night нараховує понад 3000 абонентів із кодами регіонів, що представляють кожен штат США та провінцію Канади. Послуга дзвонить кожному абоненту приблизно раз на тиждень. Вісім відсотків тих, хто зателефонував на дану нічну відповідь і пов'язані з партнером. З моменту запуску у листопаді минулого року Call in the Night здійснив понад 20 000 нічних телефонних дзвінків та записував майже 24 години аудіовмісту щотижня. У березні проект потрапив на першу сторінку Reddit, де за день створив понад 2000 нових користувачів. “Це було дуже цікаво мати таку велику та різноманітну передплату. Насправді ніколи не знаєш, з ким будеш пов’язаний », - говорить Хокінс.

Як функція Call in the Night проста, як і концепція: Серед ночі кілька разів на тиждень спеціальне програмне забезпечення дозвону здійснює телефонний дзвінок VOIP випадково вибраній групі абонентів. Якщо вони відповідають, абоненти підключаються до системи голосової відповіді, і вони почують підказку, зазвичай просячи їх подумати про свою ніч, сон, який вони мали в середині, або будь-яку відповідну тему. Користувачам дається близько 30 секунд, щоб подумати над цим запитом, коли вони підключені до іншого абонента, який відповів одночасно. Після підключення дзвінка розмова набуває популярності - і “Call in the Night” починає запис.

дзвінок на нічній сторінці

За словами Хокінса, всі дзвінки реєструються та надсилаються на сервер Call на нічний сервер для аналізу, де записи автоматично поділяються на короткі кліпи, машинно транскрибуються та аналізуються на звуковий вміст. «Ми слухаємо випадково вибраний зразок кліпів, щоб виявити цікаві розмови, які можуть бути представлені в подкасті. Решта кліпів архівуються, і доступ до них можна отримати за допомогою пошуку за ключовими словами. "

Підкасти, які наразі ще розробляються, базуватимуться на темі та кліпах із бесід, що стосуються цієї теми. Хокінс каже, що тепер, коли служба працює вже кілька місяців, у нього достатньо вихідних матеріалів, щоб почати збирати шоу (хоча є демо-версія).

Мій власний дзвінок у ніч

“Справді? Ви готові перервати свій сон, щоб поговорити з випадковою людиною про свої мрії? Хіба це не трохи моторошно? ", - відповів мій чоловік, коли я сказав йому, що підписуюсь на Call in the Night. Звичайно, “Ну, так, це моторошно” - це те, що я зрозумів, - але так само як і більшість речей про Інтернет. Чому б не зануритися в одну, яка насправді поєднує двох людей і спонукає до розмови? Це насправді щось моторошніше, ніж наші соціальні мережі, що охоплюють селфі?

Наші страхи. Наші найбільш незабутні враження. Інтернет проти офлайн-життя. Розмова, яка, на мою думку, спочатку була короткою, закінчилася годиною.

Однією з найважливіших частин досвіду Call in the Night є те, що ви не здогадуєтесь, коли вам зателефонують - усе, що каже сайт, - після реєстрації з вашим номером телефону буде здійснено автоматичний дзвінок із сайту десь у тижні, після 2 години ночі за східним часом (а це після 23:00 за моїм часом). Мої занепокоєння в очікуванні дзвінка були багато: я змилосердився над людиною, яка отримає мій дзвінок, бо, я вважав, так не в настрої говорити про мрії, інакше мені було б надто дивно говорити з ними, щоб розкрити щось цікаве. Або що, якби я виявився просто нудним і занадто грубим, щоб вести гідну розмову? Як би там не було, я думав: дзвінок буде коротким, і я буду коротким.

Я ледве засинав, коли отримав перший дзвінок о 3 ранку за моїм часом. Зі сумішшю хвилювання, втоми та страху я чекав, що буду зв’язаний зі своїм партнером «Дзвінок у ніч». Звали його Еліас. Він не спав, коли йому зателефонували. Він з Каліфорнії. Після всього, що було встановлено («Я джем, я із Західного узбережжя, а я теж із Каліфорнії!») Ми одразу розпочали вправу.

Спочатку ми обоє мали проблеми з тим, про що поговорити, оскільки наш підказка попросила нас обговорити наші мрії, і жоден з нас не мав достатньо часу, щоб хтось увійшов до нас у сплячий розум, але мій репортерський інстинкт відразу ж почав працювати (я врешті-решт даремно не витрачав дорогоцінний час сну), і я запитав його, скільки разів він використовував Call in the Night і що він про це думає. Тоді він сказав мені, що був у списку близько трьох місяців, але я був лише його третім дзвінком. Незважаючи на це, він вважав ідею проекту інтригуючою, і що він зв’язався з цікавими, крутими людьми. Я боязко сказав йому, що це мій перший партнер «Подзвони в ніч» (і це якось змушує мене скучитися, пам’ятаючи, що я це визнав).

За відсутності конкретних мрій, про які можна було б поговорити, ми почали їх обговорювати загалом. Ви зазвичай пам’ятаєте свої мрії чи вони ухиляються від вас у той момент, коли ви прокидаєтесь? Ви повертаєтеся спати, щоб продовжити сон або змінити його закінчення? Такі речі. Це призвело до короткого обговорення попередніх мрій, про які ми все ще пам’ятали. І мене здивувало, що щось таке базове, як те, що може призвести до іншої, більш спонукальної до роздумів території. Поезія, письмо та прокляття письменницького блоку. Попередні подорожі. Страхи. Наші найбільш незабутні враження. Життя в режимі онлайн та офлайн. Розмова, яка, на мою думку, спочатку була короткою, закінчилася годиною. Хоча лише ми з Еліасом маємо доступ до всієї розмови, увійшовши на сайт із нашими телефонними номерами, у нас є цей фрагмент, яким ми можемо поділитися.

Call in the Night: Найгуманніша соціальна мережа ще?

Насправді досить легко (можливо, навіть простіше) розпочати розмову з кимось, кого ви погано знаєте, просто тому, що все, що ви говорите, є для незнайомця новим - освіжає можливість розповісти комусь історію, яку, можливо, почув друг чи знайомий десяток разів від вас на вечірках та світських вечірках. Ймовірно, це пов’язано з тим, як нам стає простіше і легше взаємодіяти з людьми в Інтернеті, ніж у реальному житті; є щось у штучній близькості, що може змусити стіни зійти. У моїй розмові з Еліасом не було "правил;" ми майже продовжували йти, поки не вирішили назвати це ніч, і правда, як тільки ми розпочали, було начебто важко зупинитися, бо щоразу, коли ланцюжок розмов вмирав, легко виникала нова.

Call in the Night - це дивна, спонтанна, ефективна стратегія зустрічі та знайомства з іншою людиною. Це також свого роду особистий виклик - вийти за межі зони комфорту та отримати справжній розмова; не чат у Facebook або нитка твітів уперед-назад. Ви не можете підібрати свої слова або редагувати їх ... ви просто говорите.

Думаю, я не заперечував би, щоб мій сон перервав майбутній дзвінок у нічному дзвінку. На сайті навіть пояснюється, що нічні дзвінки можуть навіть змусити вас спати краще, оскільки людський сон, природно, багатофазний, але я думаю, що мені доведеться ще раз спробувати експеримент, щоб бути впевненим - мій перший дзвінок не давав мені спати протягом години-двох після . Незважаючи на втрачений сон, досвід був ефективним інструментом для підняття креативності - власне, ідеальним, якщо ви готові пожертвувати деякими закритими очима на коротку мить блиску в ранкові години.

Я ще кілька тижнів зберігатиму свій номер на виклику в базі даних Night, лише щоб перевірити, чи не відбудеться чогось захоплюючого. “На Call in the Night вже було незліченна кількість захоплюючих зв’язків. Люди регулярно ведуть 1-2 години розмов у службі », - говорить Хокінс. “Один із моїх улюблених дзвінків відбувся під час фінального сезону коледжу. Студент, стурбований написанням статті з філософії, був пов'язаний з професором філософії. Він запропонував допомогти з папером. Натомість вони курили джойнт по телефону ”.

Анекдот чудово пояснює вимушену близькість та непередбачуваність послуги. Call in the Night - це частково експеримент зі сном, частково соціальна мережа, вся людська взаємодія. І це більше, ніж ви можете сказати для більшості соціальних служб, з якими ми “спілкуємось”.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found