10 способів, завдяки яким технологія перетворює велоспорт

Попередня Наступна 1 з 10 як технологія трансформує велосипедні програми для всієї цієї стравиСтравапро те, як технологія перетворює енергію велосипедної педалі на Bosch assist ebikeСистема eBike на педалі Boschяк технологія перетворює велосипедне світло на спосіб пересвічуванняПерепрожекторипро те, як технологія трансформує велосипед, поділіться дорожнім бікетауномБікетаунпро те, як технологія перетворює велоспорт, чути гучний велосипедГучний велосипедяк технологія перетворює велосипедний замок і навантажувальний люкSkylockяк технологія перетворює велоспорт знайти його spybike spylamp trackerSpybike Spylamp Trackerяк технологія трансформує циклічну потужність до атома ШивиСіва Атомяк технологія перетворює велосипедні технологічні нитки рятувальний розумний шоломРозумний шолом LifeBEAMяк технологія перетворює велосипедні низькотехнологічні ослячі товари 6packВіслюкові вироби 6PACK У наші дні технології є скрізь. В приміщенні, на відкритому повітрі, на роботі та під час гри. Тож не дивно, що безліч технологічних досягнень змінюють одну з основ мобільності: велосипед.

Починаючи з вдосконалених велосипедних комп’ютерів, які контролюють майже все, до розумних шоломів, переносних ліхтарів та GPS-трекерів, які допомагають повернути викрадені велосипеди, технології є скрізь у світі велосипедного спорту. Насправді, насправді буває важко звузити лише те, що потрібно мати, а що сторонній пух.

Вийти на вулицю: 5 високотехнологічних наметів, які запалюються, підриваються і навіть перетворюються

"Завдяки технологіям і їзді на велосипеді ви знайдете речі, які вам подобаються і не подобаються", - говорить Ділан Карріко, сервісний механік в Bike Gallery в центрі Портленда, штат Орел. "Завжди є відповіді на всі ці речі - просто є зараз більше відповідей ".

Деякі найкращі технічні відповіді на велосипедні подорожі ознайомтеся з цими 10 способами, як технологія перетворює велоспорт. Незалежно від того, чи бачать вас машини краще, чи ви просто знайдете приємніший спосіб крутити педалі до роботи, ви будете раді, що зробили це.

Додатки для всього цього - Strava, Weather Underground, Темне небо та швидка допомога Сент-Джон

Програми-для-всього-що-Strava_

Як і кожен вид спорту чи активності в наші дні, не бракує додатків, які можуть зробити їзду на велосипеді набагато приємнішою, практичнішою та веселішою. Список хороших - довгий, але почніть із Strava (iOS, Android), щоб легко складати графіки, відстежувати та ділитися усіма своїми поїздками. Жоден велосипедист також не працює без додатка з гарною погодою, тому спробуйте Weather Underground (Android, iOS) або Dark Sky (Android, iOS). Аварії можуть трапитися де завгодно, тому доцільно мати під рукою додаток для надання першої медичної допомоги, наприклад, машину швидкої допомоги Сент-Джон (Android, iOS, Blackberry), і якщо ваша установка викликає горе, спробуйте Bike Doctor (iOS), простий у використанні -посібник для більшості велосипедних хвороб.

Завантажити один зараз із:

Швидка допомога Сент-Джонса під землею Погода Страва

Потужність педалі - система eBike від Pedal-Assist (4000 доларів США)

Pedal-power-Bosch-Pedal-Assist-eBike-System_

Потенційні пасажири, відключені перспективою приїхати на роботу спітнілі та витрачені, є серед тих, хто почав бачити світло допомоги на педалях. По суті, невелика система електроприводу, яка включається, коли ви крутите педалі, щоб допомогти вам отримати додатковий приріст, набори допоміжних педалей або велосипеди стали більш продуктивними, оскільки їх технологія вдосконалювалася. Carrico найбільше подобається моделі від Bosch, але каже, що Shimano та інші виробники не відстають. "Ми постійно бачимо їх набагато більше", - каже він. Повний огляд читайте тут.

Bosch

Світло дороги - Revolights (199 доларів) та Garmin Varia (200 доларів)

Light-the-way --- Garmin-Varia-Rearview-Radar

Ви могли б подумати, що велосипедне світло - це велосипедне світло, але помилилися б. У цей день і вік варіанти того, як ви висвітлюєте не лише свій маршрут, але й себе, настільки різноманітні та вдосконалені, наскільки вони є. "Це вже не стосується тих маленьких ламп, що купуються в магазині, на які потрібно більше 10 батарей АА", - говорить Карріко. Revolights - це новий підхід до освітлення вашого велосипеда, який пропонує унікальне переднє світло та справний стоп-сигнал, який блимає, коли ви змінюєте швидкість. Яскраві світлодіодні ліхтарі таких компаній, як Blackburn чи Axiom, також підняли освітленість на новий рівень, а Smart Bike Light від Garmin автоматично регулює залежно від швидкості та умов навколишнього освітлення. Більше того, більшість нових вогнів можна перезаряджати за допомогою стандартного зарядного пристрою USB. Прочитайте наш огляд Garmin Varia тут.

Переосвітлює Garmin Varia

Поділитися дорогою - Бікетаун ($ 2,50 за поїздку, $ 12 за день, $ 144 за рік)

Поділитися дорогою --- Biketown_

Це майже здається химерною ідеєю, що люди в міському районі можуть підійти до велосипедної стійки, розблокувати велосипед за невелику плату, проїхатись містом і потім знову висадити велосипед. Але саме так працюють сучасні програми спільного використання велосипедів. Наприклад, у Портленді, штат Орегон, нещодавно запущений Biketown розмістив 1000 яскраво-оранжевих велосипедів на 100 станціях по всьому внутрішньому міському ядру. Користувачі завантажують додаток Biketown (iOS та Android) і за $ 2,50 протягом 30 хвилин беруть велосипед зі стійки та крутять педалі. Вони можуть повернути велосипеди, які оснащені РК-дисплеями на сонячній батареї, до стійок по всій зоні обслуговування. І Нью-Йорк має подібну послугу Citibike (12 - 155 доларів), субсидовану банківським гігантом.

Бікетаун Сітібік

Бути почутим - Hornit dB140 (32 долари) та гучний велосипед (149 доларів)

Буде почутим --- Hornit-dB140_

Ви коли-небудь хотіли, щоб вас не лише бачили, але й чули, коли ви крутите педалі по центру міста? Існує технологія, яка допоможе вирішити останню великим, сміливим способом. Гучні велосипедні гудки стають дедалі популярнішими з появою пристроїв таких компаній, як Hornit ("Найгучніший у світі велосипедний ріг"!) Та Loud Bicycle. Хоча звуковий сигнал для гучного велосипеда, який, як стверджує, є таким же гучним, як автомобільний, буде доступний лише для попереднього замовлення у серпні 2016 року, його обсяг здається досить вражаючим та ефективним. Те саме стосується рогів Хорніта, які зараз можна замовити у Великобританії.

Гучний велосипед Hornit dB140

Блокування та завантаження - Skylock ($ 179)

Lock-and-load --- Skylock

Шкода, що нам навіть доводиться турбуватися про велосипедні замки, але ми це робимо. На щастя в наші дні вони стали кращими, ніж будь-коли. Skylock, який нарешті з’явиться у жовтні 2016 року, використовує новітні технології, щоб захистити ваш велосипед. Блокування підключається до вашого телефону, що позбавляє потреби в ключі, дає вам попередження, якщо хтось намагається з’їхати з вашого велосипеда, і навіть повідомляє ваші контакти, якщо у вас аварія. Навіть краще? Вбудована сонячна панель заряджає акумулятор. Детальніше читайте тут.

Skylock

Знайдіть - Spybike Spylamp Tracker (£ 83)

Знайди --- Spybike-spylamp-tracker_

Навіть найкращі велосипедні замки можуть мати недоліки. Якщо злодій знайде шлях до вашого, сучасні технології GPS пропонують спосіб повернути ваш велосипед. Такі компанії, як Spybike, роблять приховані GPS-пристрої для відстеження, які закріплюються на вашому сидінні або виступають світлою. Трекери з підтримкою Bluetooth виявлять несанкціонований рух велосипеда, видадуть вам SMS-повідомлення та почнуть відстежувати ваш велосипед, щоб органи влади могли допомогти вам безпечно його знайти.

Spybike

Потужність - Siva Atom ($ 120)

Увімкнення --- Siva-Atom_

Не дозволяйте всій енергії, яку ви створюєте під час їзди, піти даремно. Atom від Siva Cycle - це акуратний маленький генератор живлення, який приєднується до вашого велосипеда і фіксує енергію в акумуляторній батареї, яку можна використовувати для заряджання будь-яких USB-сумісних пристроїв.

Шива

Техно нитки - Розумний шолом LifeBEAM (200 доларів) та рукавички повороту Zackees (75 доларів)

Техно-нитки --- рукавички Zackees-Turn-Signal

Носимі технологіями стає все ширше, і це включає у себе світ велосипедного спорту. На ринку доступно безліч серцевих моніторів та інших трекерів активності. Одним з останніх є розумний шолом LifeBEAM, який не тільки захищає вашу нігву, але й контролює пульс, калорії та загальну продуктивність. Каліфорнійська компанія Zackees виготовляє акумуляторні рукавички для поворотів для велосипедистів, а шведська компанія Hövding - низькопрофільний велосипедний шолом, який більше нагадує подушку безпеки для голови. Повний огляд Zackees читайте тут.

Рукавички сигналу повороту LifeBEAM Smart Helmet Zackees

Низькі технології - Donkey Products 6PACK (40 євро)

Низькотехнологічні --- Donkey-Products-6PACK_

Добре, отже, ці кілька останніх, можливо, не підпалюють світ технологій, але є що сказати про інновації у велосипеді. Для тих, хто любить їздити на велосипеді на барбекю, задні ворота чи інші світські вечірки, такі компанії, як Donkey Products, роблять стильні підставки для шести упаковок та пляшок для вина для вашого велосипеда, тоді як ряди високомодерних підстаканників дозволяють легко взяти з собою каву, газовану воду або будь-яка стара лібація під час їзди. Тепер це розумна інновація.

Віслюкові вироби

Останні повідомлення