Як Airbnb ваш будинок

Відкрити планувальник сітки / двигун сітки

Якщо ви плануєте підготувати свій будинок до Airbnb (або VRBO або будь-яких подібних служб), то, можливо, вам цікаво, з чого вам починати. Як ви готуєтесь до своїх гостей? Що вони будуть чекати? Які зміни потрібно буде внести у житлову площу, і скільки це повинно коштувати?

Ми отримали відповіді. Ласкаво просимо до нашого посібника щодо того, які кроки вам потрібні, щоб “Airbnb” зробити ваш будинок для майбутньої оренди, і що вам потрібно знати про вимоги.

План податків і зборів

Скільки вам буде коштувати підготовка та оренда вашого майна Airbnb? Перш ніж розпочати всі роботи, непогано виміряти витрати. Податки - це гарне місце для початку: загалом, ви можете здати своє житло в оренду на 14 днів на рік, не вимагаючи звітування про доходи. Якщо ви плануєте брати в оренду частіше, ніж це - спільна мета для хостів Airbnb, - вам доведеться повідомляти про всі отримані доходи та сплачувати з них податки.

Інші основні витрати на розміщення Airbnb можна легко розділити на чотири частини:

Початкові витрати: Це витрати на все нове, що вам потрібно буде придбати для підготовки дому. Це може включати вогнегасник, вентилятор, розумний дверний дзвінок та інші речі, про які ми розповімо пізніше. Важливо мати в наявності достатньо грошей на ці початкові витрати. На щастя, вам потрібно придбати ці речі лише один раз.

Плата за обслуговування: Airbnb стягуватиме 3-відсотковий збір за обслуговування, який в основному є платою за обробку платежів. Тоді існує два рівні плати за бронювання, між якими вам доведеться вибирати. Ви можете платити 350 доларів на рік, щоб використовувати Airbnb як послугу прокату, або замість цього заплатити 10 відсотків за кожне бронювання. Варіант 350 доларів найкраще підходить тим, хто очікує частих гостей.

Плата за постачання та комунальні послуги: Це постійні збори за електроенергію, Інтернет, туалетний папір, додаткові продукти харчування тощо. Вам доведеться платити їх по ходу, але витрати, як правило, досить низькі, або речі, за які ви все одно платили б.

Плата за утримання: Це всі додаткові витрати, пов’язані з прибиранням після гостей та загалом підготовкою оренди між гостями.

Зрозумійте страхування і якщо вам потрібно більше

Страхування оренди Airbnb - не найпростіший предмет, але він важливий, тож будьте готові провести деякі дослідження. По-перше, хороша новина: для всіх господарів у Сполучених Штатах Airbnb безкоштовно пропонує 1 мільйон доларів страхування відповідальності та 1 мільйон доларів страхування майнової шкоди. Це важка вага.

Тепер вам також слід зателефонувати до домашнього страхового агента або переглянути страхові документи та подивитися, що вони скажуть щодо оренди. Страхування житла та страхування орендодавців різняться залежно від того, як вони охоплюють оренду та як визначається оренда, тому важливо отримати деякі особливості. У деяких випадках вам може знадобитися перейти на ділове страхування (таке саме, як готелі, наприклад), яке буде дорожче, ніж ваш домашній страховий поліс. Не хвилюйтеся, ви все одно можете користуватися своїм будинком так само, як зазвичай, навіть якщо це охоплює ділова політика.

Нарешті, слід перевірити місцеві нормативні акти, щоб з’ясувати, чи є якісь додаткові вимоги. Частіше такі міста, як Сан-Франциско та Остін, вводять власні обмеження щодо короткострокової оренди. Можливо, вам доведеться зареєструвати своє житло, сплатити додаткові податки, мати додаткову страховку чи інші вимоги, перш ніж ви зможете законно орендувати у своєму районі.

Airbnb

Створіть “Правила” та вимоги гостей

Як господар, ви можете створити те, що Airbnb називає "Правилами дому", яке гості бачитимуть у вашому списку, коли вони вирішать орендувати. Хороша ідея також мати роздруковану копію правил навколо, щоб гості були абсолютно впевнені, що вони є.

Загальні теми правил дому стосуються куріння, прийому їжі, вечірок, заборонених місць, запрошення додаткових гостей та інших предметів, які можуть нагадувати вам про життя з сусідкою по кімнаті ... що не є поганим порівнянням. Який порядок побуту ви хочете чи потребуєте? Що ви можете повідомити гостям, щоб полегшити собі перебування (що робити, наприклад, зі сміттям та білизною)? Постарайтеся не занадто негативно ставитися до своїх правил дому, але встановіть певні тверді, прості межі.

Перевірте свої основні пільги та витратні матеріали

Кожен прокат Airbnb повинен мати основні пільги чи зручності. До них належать:

  • Wi-Fi
  • Можливість готувати каву або чай
  • Основний посуд та основні інгредієнти, такі як цукор, сіль тощо.
  • Туалетний папір і паперові рушники
  • Мило, шампунь і, якщо застосовно, миючий засіб
  • Чисті рушники
  • Можливо, прасувальна дошка та праска

Ви зрозуміли ідею. Подумайте, що є в готельному номері, якщо ви застрягли. На додаток до цих очікуваних предметів, ви також можете додати деякі додаткові привілеї, які допоможуть зробити досвід більш приємним. Багато з них засновані на тому, на кого саме ви орендуєте. Можливо, ви захочете включити сніданок або закуски, карти місцевих визначних пам’яток, особисті рекомендації для ресторанів, сонцезахисний крем тощо. Майте на увазі, що у людей може бути алергія, і як правило, краще купувати органічні продукти, коли це можливо.

Airbnb

Витратьте час на режим сну

Досвід гостя (і оцінки, які вони вам дадуть) значною мірою залежать від досвіду сну у вашому домі. Зробіть все, що можете, щоб це було приголомшливо. Першим кроком є, звичайно, забезпечення зручного, міцного матраца та чистих простирадл та подушок - з додатковими простирадлами та подушками, які можна легко придбати.

Якщо вранці зона спальні отримує багато світла, подумайте про встановлення більш щільних штор або інший варіант «затемнення», щоб гості могли отримати решту, що їм потрібно. Якщо ваше місце розташування трохи галасливе, надайте беруші для вух або апарат для білого шуму, щоб допомогти.

Правильно підберіть меблі

При підготовці до Airbnb часто не потрібно купувати нові меблі. Виняток становить, якщо ваші старі місця по-справжньому обірвані або незручні, і в цьому випадку вам може знадобитися шукати заміни. Якщо ваша вітальня по-справжньому безплідна, а місця для сидіння зовсім не так багато, то зараз сприятливий час, щоб придбати стильні крісла, футон чи подібні предмети. Шукайте меблі, які включають приховані варіанти зберігання, які полегшують зберігання речей або прибирання.

Далі, розгляньте свій поверх. Вам потрібні килимки чи килимки, щоб допомогти гостям підтримувати взуття в чистоті? Чи слід класти нековзні килимки у ванній на випадок, якщо вона стане гладкою? Можливо, є килими чи підлоги, які ви також хочете захистити, тому покриття їх килимом або килимом може бути розумним рішенням.

Також подумайте про зупинку плям і запобігання зносу. Переконайтеся, що на вашому меблі є захисні протектори на випадок, коли вони ковзають навколо, і візьміть гарні чохли для диванів або інших сидінь, якщо ви хочете захистити їх якомога довше.

Встановіть правильну безпеку на місце

По-перше, переконайтеся, що у вашому домі немає небезпек, таких як відкриті дроти чи інші чіткі загрози безпеці. Тоді враховуйте тип охорони, який потрібен гостям. Вам потрібно заблокувати якісь особисті цінності або отримати замок для певної кімнати / шафи, щоб обмежити доступ? Настав час це зробити.

Слід також налаштувати систему доступу для гостей. Це може означати копіювання ключів від входу або вибір такого високотехнологічного варіанту, як розумний дверний замок, який може видавати тимчасові пропуски для гостей, поки вони там залишаються.

Нарешті, переконайтесь, що ваші детектори диму працюють і працюють у актуальному стані. Можливо, ви також захочете включити зовнішні камери безпеки для додаткової безпеки, хоча це суттєві додаткові витрати.

Організуйте прибирання та утримання

Вам потрібно прибирати свій будинок між відвідуваннями гостей та стежити за тим, щоб з часом він залишався чистим. Ви можете впоратись із цим самостійно (що досить легко, якщо ви також живете в будинку), або ви можете найняти спеціалізовану службу прибирання, як Тіді, яка допоможе вам це зробити.

Оцініть ціну оренди

Коли ваш будинок підготовлений та вирішено особливості, настав час подумати про ціни. Вашим першим кроком має бути порівняння вашого місцезнаходження та будинку з подібними пропозиціями на Airbnb, щоб отримати уявлення про ціни у вашому районі. Також корисно використовувати таку послугу динамічного ціноутворення, як BeyondPricing, яка може показати вам, як коригувати ціни протягом року, щоб отримати якомога більше доходу.

Заключний крок: зробіть фотографії

Тепер, коли все готово, зробіть чудову галерею фотографій вашого дому з високою роздільною здатністю. Фотографії продають місце Airbnb як ніщо інше, тому важливо подарувати гостям чудовий погляд на ваш будинок при найкращому освітленні. З фотографіями ви будете готові запустити свій обліковий запис Airbnb і почати заповнювати інформацію про свій простір. Пам’ятайте, що додавання деяких сезонних прикрас або їжі - це чудовий спосіб зробити житло Airbnb ще кращим.

Останні повідомлення