Як дивитися прес-конференції Gamescom від Nintendo

найкращі нові відеоігри -Nintendo в основному відмовився від традиційних прес-конференцій на великих заходах на користь прямих прямих трансляцій Nintendo Direct. Ця тенденція продовжується і в Gamescom 2017, коли Nintendo знову планує показати кілька довгоочікуваних ігор, таких як Супер Маріо Одісея для Nintendo Switch і Metroid: Самус повертається для Nintendo 3DS.

Як дивитись

Прямі трансляції Gamescom від Nintendo починаються з Супер Маріо Одісея-центрична тема в середу, 23 серпня, о 6 ранку за тихоокеанським часом. Потік можна дивитись на спеціальному сайті Nintendo Gamescom або на його каналі YouTube.

Потім наступного дня, у четвер, 24 серпня, о 3 годині ночі за тихоокеанським часом у Nintendo відбудеться Metroid: Самус повертається-фокусований потік. Як і "Одіссея", потік можна дивитись на сайті Gamescom від Nintendo або через YouTube.

Gamescom знаходиться в Німеччині, тому час прямої трансляції будь-якої з цих подій не обов'язково ідеальний для багатьох людей у ​​Штатах. Навіть якщо ви не можете дивитись, обов’язково зв’яжіться з нами, щоб отримати всі оновлення того, що відбулося в обох потоках.

Чого очікувати

Прямі трансляції Nintendo Direct, орієнтовані на одну або дві гри, зазвичай мають неабияку кількість невидимих ​​ігор. Для Супер Маріо Одісея, ми отримаємо ще один розширений погляд на титул відкритого світу Маріо. Продюсер Йошіакі Коїдзумі розповість розробнику Одісея‘Геймплей. Це може бути останнім гарним поглядом на майбутню пригоду Маріо перед її запуском 27 жовтня.

Що стосується дня 2, Metroid: Самус повертається продюсер Йосіо Сакамото та креативний директор MercurySteam Хосе Луїс Маркес обговорюватимуть та демонструватимуть нові аспекти майбутньої назви 3DS. Metroid: Самус повертається - це переосмислення заголовка Game Boy Metroid II: Повернення Самуs. Гра запускається 15 вересня разом із новим спеціальним виданням New Nintendo 3DS XL.

На додаток до цих назв, Nintendo оголосив про це Вогнена емблема воїнів і Ксенобладські хроніки 2 також отримає трохи сценічного часу.

Присутні зможуть спробувати ці назви на додаток до Pokkén Tournament DX, Mario + Rabbids Kingdom Battle, Маріо і Луїджі: Суперзірка Сага + Міньйони Боузера, і Історії мисливців за монстрами. Незрозуміло, чи будуть ці назви, однак, також присутні в прямих трансляціях.

Nintendo часто вставляє сюрприз чи два всередину потоків Nintendo Direct, тож нам доведеться почекати і подивитися.

Останні повідомлення