Виявляється, додаток для знайомств все ще безкоштовний для вибраних членів

Додаток для знайомств Hinge скорочує значну частину свого капітального ремонту менш ніж за місяць після його впровадження.

Платформа вибірково пропонує деяким своїм користувачам пожиттєвий доступ до своєї базової послуги, незважаючи на перехід на підписну модель у жовтні - за яку користувачі стягують плату в розмірі 8 доларів на місяць після безкоштовної пробної версії.

Цей крок був частиною великої стратегії програми щодо ребрендингу як "послуги зв’язку", а не як зустрічі. Він також позбувся популярної моделі, яка була запроваджена Tinder, і розширив профілі користувачів за допомогою хронології подій, зображень та дій. Замість того, щоб обмежувати учасників кількома найкращими образами, її метою було дати користувачам краще уявлення про те, ким насправді є люди.

Деякі користувачі отримують сповіщення, що попереджають про безкоштовний рівень членства, коли вони відкривають програму, повідомляє Business Insider. Це елемент, який ще раз підсилює схожість з іншими програмами для знайомств freemium, такими як Tinder і Bumble - саме ті типи платформ, які Hinge намагався дистанціюватися за допомогою своєї перезавантаження.

"Як попередній член, ви допомогли створити спільноту людей, які хочуть більше ... щоб подякувати вам, ми хотіли б дати вам шарнір безкоштовно назавжди", - йдеться в примітці. Ми звернулись до Hinge за коментарем, але відповіді не отримали відразу.

Спочатку розробники програми обгрунтовували щомісячну вартість 8 доларів, стверджуючи, що це ціна, яку люди готові заплатити. На відміну від інших додатків чи служб для знайомств - таких як eHarmony та Match.com - Hinge каже, що він може краще задовольнити молоді покоління, поєднуючи фокус стосунків останніх сайтів із зручністю програми. "Поки в світі є одинокі люди, вони приїдуть до" Шарніру "", - сказав у жовтні засновник та генеральний директор Джастін Маклауд.

Шарнір не є новим для сватів. Він пропонує досвід, схожий на Tinder, вже більше року, хоча він намагався налаштувати користувачів через друзів, а не просто в безпосередній близькості. Однак тамтешні співробітники стверджують, що ця модель просто не надто ефективна і залишає людей заваленими вибором, не даючи їм особливого інтересу до значущих стосунків.

У стилі, трохи схожому на Facebook, користувачі Hinge можуть контактувати лише один з одним, коментуючи зображення чи факти про людину, роблячи розмови трохи більш органічними. Користувачам необов’язково потрібно брати участь у них, якщо їм не подобається вигляд чи звук іншої людини, але якщо їм це подобається, вони можуть натиснути кнопку "підключитися" і розпочати свою подорож по кроликовій норі відносин.

Раніше Fortune повідомляв, що Шарнір все ще планує використовувати якусь міру свого механіка друзів-друзів, але це буде мати менше імпорту для виготовлення сірників.

Оновлено 04.04.2016 Saqib Shah: Додані новини про нерозголошений безкоштовний рівень членства Hinge.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found