Як дивитися прес-конференцію AMD CES 2019

На виставці CES 2019 увагу зазвичай спрямовують на Intel і Nvidia, але, коли обидва вже роблять великі анонси, пора AMD привернути увагу. Падіння посеред тижневого шоу побутової електроніки, воно відбудеться власною презентацією о 9 годині ранку за середою, 9 січня.

Широко очікується, що AMD представить свої новітні настільні відеокарти та розповість більше про свої майбутні пропозиції графічного та центрального процесорів для споживачів. Ви можете дивитись прес-конференцію в прямому ефірі на YouTube вище, і якщо ви випадково пропустите її, заархівована версія буде доступна через годину після закінчення презентації.

Чого очікувати

AMD вже випустила деякі новини напередодні виставки CES, надавши споживачам усі подробиці щодо своїх нових мобільних APU Ryzen 3000. Вони поєднують в собі ядра процесора Zen + і графіку AMD Vega і є прямим знімком для останніх процесорів від Intel.

Більше висвітлення виставки CES 2019

  • Наш центр CES 2019: Останні новини, практичні огляди та багато іншого
  • Все, що Nvidia анонсувала на виставці CES, включаючи мобільну RTX та ін
  • Ігровий ноутбук HP Omen 15 (2019): наш практичний огляд
  • Практичний огляд Huawei MateBook 13: MacBook Air для любителів Windows

У комплекті з підтримкою акумулятора на 10-12 годин, функцією Wake on Voice, сучасним режимом очікування та потоковою передачею 4K HDR ці мікросхеми можна побачити на нових Chromebook HP, тонких та легких ноутбуках та ігрових ноутбуках від Asus. Однак вони не є такими довгоочікуваними настільними процесорами, які багато хто сподівався побачити.

Тим не менш, ви можете очікувати, що основний докладник заглибиться глибше на настільних процесорах AMD Ryzen 3000. Як широко зазначалося ще в жовтні, доктор Ліза Су, президент та виконавчий директор AMD, вестиме основну презентацію. Слідкуйте за нею, щоб більше розповісти про те, як AMD будується на 7-нм платформі та випереджає Intel і Nvidia, обидва з яких досі використовують менш просунутий виробничий процес. AMD дражнила, що Су буде говорити про "забезпечення енергії, необхідної для досягнення наступного горизонту технології", тому планка встановлена ​​дуже високо.

Попередні чутки та додатки щодо торговельних марок також вказували на те, що AMD може запустити нову графічну карту Radeon “Vega II” якраз вчасно для CES. Повідомлялося, що Vega II може базуватися на графічному процесорі серії AMD Vega-20, тому є багато надій, що ми зможемо побачити щось від AMD, що може сприйняти Nvidia на ігровому ринку.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found