Творці "PUBG Mobile" пропонують ігнорувати друзів, щоб перемогти

PUBG Mobile є портативною версією PlayerUnknown’s Battlegrounds і його платформа може ускладнити освоєння гри. Щоб перемогти, вам потрібно зіграти якнайкраще, а за словами команди розробників гри, це означає переривання контактів з друзями та родиною.

У відео, яке спільно передається Digital Trends, PUBG Mobile команда показує безліч способів, як можна приготувати собі гарячі курячі обіди. Найефективніший спосіб на сьогоднішній день - вимкнути сповіщення, точніше, увімкнувши режим Не турбувати. Якщо ви все ще намагаєтесь перемогти, спробуйте кілька наших порад, які допоможуть максимально підвищити ефективність вашої мобільної битви.

Відмовтеся від реальних колег

Щоб допомогти у реальних порушеннях, таких як перебої з боку реальних друзів, сім'ї та колег, PUBG Mobile творці хочуть, щоб ви використовували ці вішалки та вивіски для друку, ідеально підходящі для того, щоб дати зрозуміти своїм близьким, що ви є ні турбувати, намагаючись виграти курячу вечерю, навіть якщо справжня куряча вечеря знаходиться в духовці. Нам найбільше подобається знак "Години роботи", оскільки він дає вашим друзям точний графік, коли не можна з вами розмовляти, хоча це з часом може стати постійним, якщо ви не знайдете хвилини, щоб привітати їх раз у раз.

Попередня Наступна 1 з 4 поради для творців pubg для мобільних пристроїв про те, як виграти pubgmobiletag4поради для творців pubg для мобільних пристроїв про те, як виграти pubgmobiletag3поради для творців pubg для мобільних пристроїв про те, як виграти pubgmobiletag2поради для творців pubg для мобільних пристроїв про те, як виграти pubgmobiletag1

Або запросіть їх пограти з вами

Хочете влаштувати курячі обіди з приятелем? Ми знайшли найкращий спосіб зробити це - насправді запросити їх пограти з вами в одній кімнаті, оскільки ви можете спілкуватися чіткіше, ніж ви, із вбудованими в гру інструментами чату.

Якщо про це не може бути й мови, натисніть символи мікрофона та динаміка ліворуч від міні-карти, і ви ввімкнете інструменти чату на своєму телефоні чи планшеті. Ви можете обмежити чат лише учасниками вашої групи, щоб ви могли обговорити стратегію, перш ніж робити перехід до ворожої команди.

Налаштуйте свою схему управління

Після гри години і години PUBG Mobile, ми виявили, що у тих, хто має більші руки, ймовірно, проблема з віртуальними кнопками гри. На щастя, це можна налаштувати відповідно до ваших індивідуальних потреб.

У головному меню гри натисніть маленький значок шестерні в правому нижньому куті, щоб перейти до налаштувань. Звідси прокручуйте вниз, поки не помітите ліву кнопку відображення лівого боку. Ви можете увімкнути його постійно, лише коли ви використовуєте зброю з прицілом або ніколи, а також ви можете ввімкнути гіроскоп на цій сторінці.

Натисніть на вкладку "Елементи керування" праворуч, і вам буде надано кілька різних попередньо встановлених параметрів, але якщо ви натиснете "Налаштувати", ви зможете перенести майже кожен елемент за вашими точними специфікаціями.

Використовуйте контролер

PUBG Mobile офіційно не підтримує контролери, щоб забезпечити максимально справедливий досвід для всіх, але якщо ви використовуєте Android, це все ще є спосіб зробити. Вам знадобиться вкорінений пристрій Android, додаток Sixaxis Controller, кабелі OTB та USB. Це дозволить вам налаштувати програму емуляції дотику, щоб імітувати традиційні мазки пальцем через контролер.

Хоча це може бути більш звичним для тих, хто використовує контролер, ми насправді знаходимо PUBG Mobile сенсорний, який ідеально справляється, особливо при використанні його регуляторів руху. Перш ніж шукати альтернативи, обов’язково потрясіть його!

Грати на ПК

Якщо телефони не для вас, але ви все одно хочете спробувати PUBG Mobile замість повноцінної версії для ПК PlayerUnknown’s Battlegrounds, ви насправді можете це зробити за допомогою офіційного клієнта ПК, випущеного Tencent. На даний момент це загальнодоступна бета-версія і дозволяє використовувати налаштування миші та клавіатури для управління грою.

Якщо ви використовуєте це налаштування, ви не зможете зрівнятися з іншими традиційними гравцями в PUBG Mobile. Відповідно до твіту з ігрового облікового запису Twitter, ті, хто використовує емуляцію, будуть поєднуватися лише між собою.

Останні повідомлення