Режисер "Бог війни" Кори Барлог про те, як батьківство додає глибини ігрового процесу

Бог війни режисер Кори Барлог про те, як батьківство додає глибини ігрового екрану новинНовий Бог війни вперше була представлена ​​на E3 2016, відкривши абсолютно нову гру, яка базується на багатоповерховій франшизі, і відкидає більшість її умов на користь свіжого - сміливого - нового вигляду та стилю розповіді. На E3 2017 (дивіться новий Бог війни Трейлер E3) ми отримали можливість сісти з його директором Кори Барлогом, з яким ми також спілкувались минулого року, щоб обговорити деякі найтонші моменти напівбогового батьківства.

Мабуть, найбільш помітна зміна Бог війни це сам Кратос. Він все ще злий, але йому сумно з цього приводу. Що має сенс, враховуючи жахи, які він пережив і завдав під час кампанії помсти богам гори Олімп.

Старіші, м’ясніші

У новій грі представлений старший, мудріший Кратос. Він відчуває тяжкість свого минулого на кожному кроці, пробираючись крізь натхненну міфологією пустелю, завішену снігом та льодом. За ним за п’ятами - новий персонаж, Атрей, його син. Їхні стосунки - це серце гри, це джерело значної частини її напруженості, драматизму та розвитку характеру - Кратос знову є батьком і його глибоко турбує те, що це означає для нього самого та для його сина.

"Це людство, яке Кратос втратив", - сказав режисер Кори Барлог. "Це те дзеркало, яке нагадує йому, що існує інший шлях - спосіб, про який він, можливо, давно забув".

Кратос робить все можливе, щоб допомогти своєму синові зрозуміти, що означає бути богом.

Пам’ятайте, у Кратоса це було грубо. Ще коли він був молодим солдатом, грецький Бог війни Арес обманув його на вбивство всієї його родини. Потім він піднявся на гору Олімп, залишивши за собою розбиті тіла незліченних богів і чудовиськ, щоб прийняти його трон як нового Бога війни.

Вознесіння Кратоса до божества прокляло його до безсмертя і послужило каталізатором більшої частини трагедії та жаху, які він пережив у наступні роки. Для нього це прокляття, і це є ключовим для того, як він бачить себе та свого сина.

“Кратос робить все можливе, щоб допомогти [Атрею] зрозуміти, що таке бути богом. З ним відбувається якась внутрішня боротьба, бо він не хоче говорити дитині - для нього це найгірше в його житті, бути богом, - продовжив Барлог. “Коли він довідався про це, це була просто ця жахлива, жахлива зміна в його житті. Отже, він майже намагається трохи зберегти невинність дитини ".

Приглушення Кратоса

Батьківство та стосунки між батьками та дитиною - важливі елементи нового Бог війни гра, надаючи нехарактерну, освіжаючу кількість глибини того, що в іншому випадку могло бути просто черговим руйнуванням.

Велика частина натхнення за рішенням вивести Кратоса іншим шляхом лежить на власному шляху Барлога до батьківства.

“Вам потрібно знайти своє входження в історію, незалежно від того, написали ви це чи ні, ви повинні знайти ваш ", - сказав Барлог. «Коли я дивився на [Бога війни] і усвідомлював, наскільки змінилося моє життя з моменту режисури останнього, я був таким, наче така різниця, що важливо відобразити у тому, що я роблю. "

У коротких проблисках, які ми бачили, Кратос, здається, має трохи непрості стосунки зі своїм сином. Вони не завжди знаходяться на одній сторінці, вони сваряться, але принаймні одна важлива частина їхніх стосунків пов’язана безпосередньо із стосунками Барлога з власним сином.

Як ми бачимо в кінці трейлера E3 для Бог війни, Кратос не розуміє, що йому говорить гігантська світова змія, тому Атрей виконує роль перекладача. Це роль, яку він виконує протягом гри.

«Я абсолютно безсоромно вирвався із власного життя, бо моя дружина шведка, а син вчиться говорити по-шведськи. У п’ять років він розмовляє шведською мовою краще за мене, і на це вказує досить часто, - продовжував Барлог. "Коли мої свекрухи в місті, всі говорять по-шведськи, і я поняття не маю, що вони говорять, тому він для мене свого роду провідник, щоб зрозуміти, що вони говорять".

Не ескортна місія

Глибина розповіді та стосунки між батьком та сином - це добре, але це все одно Бог війни? Абсолютно. Боротьба швидка, жорстока, і як і раніше така велика частина гри. Барлог був категоричний, що ця гра все ще є Бог війни ми знаємо і любимо, і взяли хвилину, щоб висловитись з однією з найбільших дорікань, які висловили вболівальники.

"У цьому трейлері однією з речей, яку я хотів показати, є те, що ДНК Бога війни все ще тут - це швидкий, шалений бій - і син Кратоса є невід'ємною частиною бою", - сказав Барлог. "Це не супровідна місія".

Окрім бою, показаного в трейлері, ми все ще не бачили великої частини гри, тому важко зрозуміти, як насправді гравець рухається та досліджує цей величезний новий світ. За словами директора гри, це набагато більше відчинено гра, ніж попередні записи в серії "Бог війни", але це не зовсім відкритий світ.

“Діскавері - це величезний частина цієї гри. Це не відкритий світ, у традиційному розумінні, це більше те, що у нас дуже великий світ, і у вас є мета, яка веде вас по всьому світу », - сказав Барлог.

Дослідження буде важливою частиною цієї гри, на відміну від попередніх назв God of War, які були суворо лінійними, але це не буде потрібно, якщо ви віддаєте перевагу більш традиційному досвіду типу A до B.

"Це відчуття винагороди за вашу цікавість - воно просто величезне, ось чому Я грати у відео ігри. Ця ідея просто існуючі у світі я хочу створити щось таке, що сприймає цю ідею - і це не стає контрольним списком », - сказав Барлог.

Вибір гравця є центральним для цього нового Бог війни концепція, аж до її основної механіки. Замість того, щоб переслідувати гравця через гру фіксованими кутами камери та вузькими варіантами прогресування, Бог війни має на меті повернути владу назад ваш руки.

“Грайте так, як ви хочете грати. Я хочу повернути гравцеві якомога більше потужності. Саме тут схильні ігри: дайте мені інструменти, дозвольте мені робити те, що я хочу з цим робити. Дозвольте мені вирішити проблему так, як я хочу її вирішити - пережити бій так, як я хочу його пережити », - сказав Барлог.

Паралельне прогресування

Говорячи про прогресію, додавання Atreus додає цікаву можливість для гравців по-справжньому глибоко заглибитися в доступні для них варіанти налаштування - як ви вказуєте Кратос, не повинно бути так, як ви вказуєте Atreus. Вони матимуть свої власні варіанти прогресування.

Ми набагато більше спираємось на цю ідею, що Кратос та Атрей мають окремий розвиток

«На даний момент у нас не так багато про що можна говорити, але ми набагато більше спираємося на цю ідею, що Кратос та Атрей, маючи окремий прогрес, дозволяють вам робити вибір не тільки в межах того, що ви збираєтеся з Кратосом, але той факт, що ти можеш захотіти зробити щось інше з Атреєм, - уточнив Барлог.

Дозволяючи гравцеві розгалужуватися з кожним персонажем, це вливається в розповідь по-справжньому цікаво. Під час трейлера Атрей зауважує, що Кратос вважає, що він слабкий, оскільки вони не зовсім схожі - що існують інші види сили.

«Це смішно, тому що це торкається поняття непорозуміння, ідеї того, що дитина вірить, що його батько вважає, що він прокляття, а батько вважає, що він слабкий. Тому що ми так трактуємо це - якщо наші батьки дуже критично ставляться до чогось, ми тлумачимо далі, ніж їхній намір », - сказав Барлог.

Для Атрея це непорозуміння - велика частина гри. Він постійно читає за межею того, що говорить Кратос, коли він критикує, і говорить Атрею, що він зробив не так, а не те, що зробив правильно.

Але чи є воно Бог війни?

Старі ігри «Бог війни» були чудовими у свій час, але відтоді світ рухався далі. Ігри виросли та еволюціонували і стали засобами для більш складних та тонких розповідей. Цей новий погляд на Бог війни вводить деякі з цих елементів, але це все ще дуже велика гра про дослідження міфологічного середовища та вбивство більшості речей, які ви там знайдете.

Не все є доброзичливий карлик, який мудро модернізує ваше спорядження і тріскається. Будьте впевнені, нове Бог війни має багато речей, щоб убити, розбити, розчленувати та заморозити своїм летячим-кружляючим льодорубом.

Хочете знати більше? Слідкуйте за всім, що ми знаємо про Бога війни.

Останні повідомлення