Як мережі пришвидшують телевізійні шоу, щоб вмістити більше реклами

Як мережі пришвидшують телевізійні шоу, щоб накласти більше оголошень на ваше нічого не підозрююче обличчя baranq / Shutterstock Ви помічали, що, здається, у ваших улюблених повторах на кабелі більше реклами, як ніколи раніше? У наші дні спроба дивитися без відеореєстратора, щоб пропустити рекламу, є, по суті, випробуванням уваги - наче саме телевізійне шоу було зведено до простого розриву між рекламою котячих туалетів та торговими школами. Ну, це не тільки ти. Для того, щоб зробити більше місця для реклами, мережі все частіше використовують програмне забезпечення для прискорення повторних запусків синдикованих шоу. Це називається викривлення часу, і це причина, через яку ви бачите трохи менше Зайнфельд і ще багато дурниць.

Виявлений нещодавньою публікацією на Reddit, плакат на Youtube із занадто багато часу в руках (без каламбуру) викрив цей сумнівний пристрій комерційної хитрості завдяки своєрідному науковому експерименту. Використання прямого ефіру Зайнфельд на TBS, користувач Youtube, про який йде мова, витягнув той самий епізод із 10-річного цифрового запису від Fox Chicago - не питайте, навіщо йому це, це Інтернет - виявлення ефіру в прямому ефірі за 15 секунд набрало для свого похилого віку приблизно за 3 хв. Розширений протягом усього епізоду, він складає близько 2 хвилин безкоштовного ефірного часу на серію, заповнений чудовими рекламними роликами.

Мережі роблять все можливе, щоб завантажити якомога більше оголошень.

Але як це часто буває з Reddit, це лише точка входу в кролячу нору. Інший користувач Reddit, який стверджував, що працював у кабельній галузі понад 20 років, запропонував досить переконливі докази того, що деформація часу є стандартною робочою процедурою для мереж. Насправді користувач стверджує, що практика є настільки поширеною, що вона породила цілу галузь сторонніх послуг, призначених для налаштування контенту для кабельного, супутникового та телевізійного телебачення, щоб максимізувати дохід від реклами. Деякі просто збільшують швидкість відтворення та регулюють звук, щоб ви не помітили вищої висоти голосів, інші навіть вручну видаляють мертвий час у діалозі та застосовують інші прийоми.

Одного постачальника називають Prime Image, який рекламує продукт під назвою Time Tailor. За даними сайту, сервіс "оптимізує час виконання відео, щоб плавно вставляти нові рекламні місця, скорочувати час виконання вмісту, не вирізуючи сцен", а також надає кілька інших рішень, які змінюють програмування відповідно до специфікацій мережі. Послуга автоматизована, по суті, дозволяє мережам програмувати необхідний час, зменшити час і зібрати зайві гроші.

"Набір продуктів Time Tailor надає користувачам можливість орієнтуватись на певний час сегменту та залишати інші сегменти програми незмінними, тобто рекламу, промо-акції, кредити", - стверджує сайт. Іншими словами, ви все одно отримаєте всю програму від початку до кінця - врешті-решт. І ця конкретна послуга існує вже досить давно, стверджуючи, що вона має «понад десять років перевірених можливостей».

Незважаючи на те, що мережі, здавалося б, стрімко роблять щось на кшталт 10 років і більше, ця практика насправді не повинна стати серйозним шоком. Дохід від реклами - це те, що робить мережеве телебачення галочкою, і, намагаючись максимізувати цей потік доходу, мережі роблять все можливе, щоб завантажити якомога більше оголошень. Але це породжує питання про те, як ми дійшли до цього місця, і що ще важливіше, куди ми йдемо далі.

Телереклама розпочалася в перші дні мережевого телебачення - передачі, які використовували державний повітряний простір для безкоштовного обслуговування своїх товарів, з розумінням того, що реклама платила за рахунками. З розвитком кабельного (і пізніше супутникового) користувачів попросили платити двічі: ви платите щомісячну плату за користування трубопроводами, прокладеними Comcasts або Time Warners у всьому світі, а потім ви платите знову, спостерігаючи, як Метью Макконахі розповідає про екзистенціалізм автомобілів класу люкс.

Схоже, що невдоволення телевізійного мовлення досягли точки перелому.

Але це останнє одкровення, здається, є лише ще одним каменем у лавині, який загрожує похованням статусу кво зараз. Зв’язування пакетів каналів, яких ми не хочемо, щороку постійно підвищують ціни, проводять цінові акції для тривалих клієнтів і просто жахливе обслуговування клієнтів призвело до того, що, як видається, є певним порогом, підготувавши громадськість до дроту. революція.

Безкомерційні послуги підписки, такі як Netflix і Amazon, назавжди змінили ландшафт, і, схоже, шахраї телевізійного мовлення досягли точки перелому. У новому звіті DigitalTV Europe наводиться опитування 23 країн Ericsson ConsumerLab, яке передбачає, що 2015 рік стане першим роком, коли потокове відео перевершить традиційне телебачення. Додайте до доступності телевізійного телебачення в тих кількох випадках, коли це важливо з дешевим рішенням для веб-телебачення, як послуга Sling TV від Dish за 20 доларів на місяць, і, схоже, ми могли бути свідками початку кінця традиційного телебачення.

Справжнє питання полягає в тому, що, коли ми шукаємо будь-яку та всі альтернативи кабелю та супутнику, наскільки поганим буде великий кабель для нашого бізнесу? Чи працюватимуть світові Comcasts, щоб створити суттєві зміни у своїй діловій практиці, щоб утримати клієнтів? Чи будуть вони пристосовуватися, щоб вижити, чи просто продовжуватимуть обналічувати чеки оренди старої жінки, називаючи своїх клієнтів недоброзичливцями та завантажуючи наші улюблені шоу все більше часу для реклами? Зрештою, вони завжди отримують свій Інтернет-дохід.

Безперечно одне: очікування, коли Сейнфельд проб’ється на Netflix, не може закінчитися досить скоро.

Оновлено 02.06.2015:Ця публікація була оновлена ​​окремим посиланням на YouTube, оскільки оригінал було видалено через порушення авторських прав.

Останні повідомлення