Як заблокувати спливаючі вікна, рекламу, спам за допомогою цього Firefox, додайте розширення

firefox sync тепер доступний тестовий випуск 29 бета - версії

Спливаючі вікна та оголошення - це факт життя, особливо якщо ви проводите значну кількість часу в Інтернеті. Однак є хороші оголошення (банери з боків веб-сторінок, які не відтворюють звук або не потрапляють вам у обличчя) і погані оголошення, які з’являються одразу, з’являються знову після їх закриття та / або відтворюють аудіо чи відео . Потім є реклами, які автоматично відтворюються та намагаються приховати, щоб звук пробігався, ускладнюючи пошук джерела та натискання кнопки паузи / зупинки. (А як щодо цього .. хтось тільки почав грати, і я не можу його знайти .. arggghhh!)

Однак вам не потрібно так жити. Є один конкретний плагін для блокування оголошень, який ми любимо, і він працює у фоновому режимі без необхідності маніпулювати ним. Наразі ми розглянемо наш улюблений блокувальник реклами для Firefox, а також зробимо те ж саме для інших браузерів.

Як заблокувати спливаючу рекламу за допомогою розширення для браузера Firefox

Спочатку відкрийте Firefox. Потім натисніть помаранчеву кнопку з написом Firefox у верхньому лівому куті вікна браузера, а потім натисніть Додатки. Звідти клацніть на поле пошуку у верхньому правому куті екрана, введіть "просте оголошення" (без лапок) і натисніть Enter. Потім прокрутіть униз і клацніть на маленьке синє посилання в середині нижнього розділу сторінки, яке дозволить побачити всі результати пошуку.

Звідти прокрутіть униз, поки не побачите розширення «Простий Adblock», наведіть на нього курсор і натисніть кнопку Додати в Firefox праворуч на екрані. Це може створити спливаюче попередження від Firefox про те, що браузер заважав вам встановити Simple Adblock. Клацніть «Дозволити» в нижньому лівому куті спливаючого вікна. Це створить ще одне спливаюче вікно посередині екрана з таймером зворотного відліку. Після закінчення таймера натисніть кнопку Встановити в нижньому лівому куті нового вікна.

Після натискання кнопки Встановити, у верхньому лівому куті екрана з’явиться нове спливаюче вікно із запитом перезапустити Firefox для завершення інсталяції Simple Adblock. Натисніть Перезапустити зараз.

Як тільки Firefox перезапуститься, що займе лише кілька секунд, Простий Adblock тепер буде працювати постійно, що символізується червоним універсальним знаком зупинки у верхньому правому куті вікна браузера Firefox. Іноді у вас можуть виникати ситуації, коли ви хочете переглянути відео від Simple Adblock, що заважає вам це зробити. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути на червону піктограму Простий Adblock у верхньому правому куті та натиснути Вимкнути простий Adblock. Якщо його вимкнути, значок Простий Adblock стане сірим. Повторіть цю процедуру, щоб увімкнути її знову, і піктограма знову стане червоною.

Зверніть увагу, що Simple Adblock не буде ловити та стимувати кожну спливаючу рекламу, однак більшість із них затримує та скидає. Насолоджуйтесь

Кредит зображення: //hdwallpaperszon.com

Останні повідомлення