Скільки заощаджує розумний термостат Nest?

ГніздоУ Nest, розумному термостаті, який вивчає ваші звички та регулює температуру у вашому домі за вашим графіком, можна багато чого сподобатися. Він простий у використанні та встановленні, виглядає привабливо та знижує витрати на опалення та охолодження. Принаймні, ця остання частина - це те, що компанія, що належить Google, завжди обіцяла. Зараз він каже, що має дані для резервного копіювання претензії.

У своєму новому документі Nest повідомляє, що на основі даних, які вони збирали від власників будинків до та після встановлення інтелектуального термостата, економія в середньому становила від 10 до 12 відсотків на рахунках за опалення та 15 відсотків на рахунках за охолодження. За оцінками компанії, клієнти заощаджували в середньому від 131 до 145 доларів на рік. Пристрій коштує $ 249, тому він окупиться приблизно за два роки, зазначає компанія.

Дані надходили з 735 будинків у 36 штатах для споживання газу та 624 будинків у 39 штатах для електрики. До дослідження були включені лише клієнти, які зареєструвались у службі Nest MyEnergy, яка дозволяє користувачам відстежувати та порівнювати свої рахунки за комунальні послуги. (Коли Google вперше придбав виробника термостатів, генеральний директор Nest повинен був запевнити клієнтів у тому, що обидві компанії будуть прозорими в тому, як вони використовують дані користувачів.) Контрольна група клієнтів, що не належать до Nest, MyEnergy гарантувала, що економія енергії не пов’язана з менші витрати енергії або, наприклад, незвично тепла погода.

Nest заявляє, що його внутрішнє дослідження було підкріплене двома незалежними дослідженнями, одним з яких є енергетичний трест штату Орегон, який виявив, що користувачі Nest скоротили на 12 відсотків рахунки за електричне опалення, а інший - комунальна компанія Vectren, штат Індіана.

"Хоча ми завжди знали, що термостат Nest Learning допомагає людям економити енергію, зараз ми маємо незалежні сторонні докази того, скільки він може заощадити", - говорить Бен Біксбі, генеральний менеджер з енергетичних послуг Nest.

Тим не менше, компанія визнає, що існує безліч факторів, які визначають, наскільки пристрій насправді може врятувати вас. Якщо ви живете в помірному кліматі і вже запрограмували свій термостат, ви, мабуть, не побачите такого ж зниження свого рахунку за комунальні послуги, як той, хто залишає цілу добу та ніч цілу добу, бо через сніг випав сніг із північного сходу.

Останні повідомлення