Як користуватися 5 найкращими характеристиками камери Asus Zenfone 4

Asus ZenFone 4

Ви вирішили, що Asus Zenfone 4 - це телефон для вас. Це рішення, швидше за все, похитнулось подвійною лінзою, яка робить ширококутні знімки, замість чергової реалізації ефекту боке розмитого фону. Тепер телефон у вашій руці, а як щодо швидкого огляду того, як використовувати п’ять найкращих функцій у програмі камери Zenfone 4?

Ширококутний режим

Режим основної камери

Відкрийте головну програму камери, і вас побачить безліч кнопок та інформації, яку потрібно взяти. Не хвилюйтеся, скоро ви з нею ознайомитесь. Перший, і, мабуть, найважливіший - це спосіб активації ширококутного режиму. У нижній половині екрану, трохи вище спуску затвора, є дві піктограми, схожі на гори. Ліва піктограма призначена для стандартного перегляду, а піктограма праворуч позначає ширококутний режим. Торкніться будь-якого з них, щоб переключатися між ними.

Ширококутний режим камери

Ви знатимете, в якому режимі ви перебуваєте, тому що піктограма переходить у зелений колір, а основна камера або ширококутна камера блимає на екрані, а якщо поглянути вгорі праворуч (в альбомній орієнтації), програма нагадає ти також.

Портретний режим

Asus Zenfone 4 Огляд задньої верхньої таблиці Енді Боксолл / Цифрові тенденції Енді Боксолл / Цифрові тенденції

Те, що дві лінзи камери призначені для ширококутних знімків, не означає, що Asus проігнорував ваше бажання робити знімки в стилі боке. ZenFone 4 має портретний режим, але трохи темпераментний. Він активується із головної сторінки видошукача камери.

Подивіться на верхній рядок піктограм і натисніть на кнопку, схожу на двох людей. Його слід закреслити під час першого відкриття програми. З’явиться зелене сповіщення про те, що ви перебуваєте в портретному режимі. Портретний режим працює як на передній, так і на задній камерах, але залежить від хороших умов освітлення та знаходження досить близько до об'єктива камери.

як користуватися скріншотом додатка для камери asus zenfone 4 20180213 144416як користуватися портретом програми камери asus zenfone 4 -
 • 1. Портретний режим вимкнено
 • 2. Активовано портретний режим

Якщо ви розраховуєте зробити боке-фотографії квітів, котів або будь-якого іншого предмета, ви можете бути розчаровані. ZenFone 4 не дуже добре вибирає ці предмети на своїх портретних знімках, і ви отримаєте цілком нормальний знімок. Наведіть камеру на людину, і вона стає кращою, але в наших тестах вам потрібно було бути поруч, щоб отримати сильний ефект.

Натисніть кнопку ще раз, щоб скасувати портретний режим.

Будь майстром селфі

Asus Zenfone 4 Огляд верхнього кута Енді Боксолл / Цифрові тенденції Енді Боксолл / Цифрові тенденції

Asus ZenFone 4 має режим селфі в головній програмі камери та окремий додаток під назвою Selfie Master. Ми виявили, що використання основної програми камери є цілком прийнятним для селфі, завдяки широкому діапазону налаштувань краси. Ось як розпочати.

 • Торкніться кнопки праворуч від спуску затвора (у книжковій орієнтації), щоб переключитися на передню камеру.
 • Активувати Режим краси за допомогою кнопки в крайньому лівому куті спуску затвора.
 • Використовувати Портретний режим, натисніть кнопку, схожу на двох людей у ​​верхньому рядку піктограм.
 • Якщо ви хочете пограти з налаштуваннями краси, шукайте Налаштування в правому нижньому куті видошукача. Це іноді трохи важко розгледіти, оскільки воно може злитися на задній план. Торкніться його, і ви побачите ряд налаштувань, що з’являться внизу видошукача.
 • Торкніться кожного, щоб відрегулювати властивості. Зліва направо вони: Колір шкіри, Пом'якшити шкіру, Світліша шкіра, Покращити очі, і Тонкі щоки. Кожен має повзунок зліва направо для збільшення або зменшення ефекту.
 • Якщо ви не хочете возитися з окремими налаштуваннями, просто натисніть Авто щоб телефон розібрав для вас все.
 • Поруч з Налаштування кнопки, є піктограма, схожа на лампочку. Торкніться цього, щоб змінити тепло освітлення навколо вас - зручно, якщо, наприклад, ви перебуваєте під флуоресцентним світлом.

Редагування фотографій

як використовувати asus zenfone 4 app app pic фільтр - -Як користуватися ASUS Zenfone 4 Camera App

Asus вбудував у програму Gallery широкий пакет для редагування фотографій. На головному головному екрані телефону торкніться Галерея і знайдіть зображення, яке ви хочете відредагувати. Торкніться його, а потім у правому нижньому куті (у книжковій орієнтації) знайдіть піктограму, схожу на малюнок пером. Торкніться його, щоб відкрити режим редагування.

 • Усі важливі налаштування проходять внизу екрана. За замовчуванням, коли ви відкриваєте режим редагування, вам пропонуються різні фільтри. Торкніться кожного, щоб застосувати їх до зображення, і прокрутіть список, щоб побачити різні ефекти.
 • Подивіться внизу екрана та торкніться наступного значка праворуч, що дозволяє додавати різні кадри до фотографії.
 • Наступний значок має інструменти для обрізання, обертання, випрямлення або дзеркального відображення фотографії.
 • Нарешті, найвіддаленіша піктограма праворуч призначена для зміни кожного окремого аспекту фотографії, включаючи різкість, світлі місця, тіні, експозицію тощо. Торкніться кожного налаштування та скористайтесь повзунком, щоб налаштувати властивості.
 • Коли зображення вас влаштовує, збережіть його за допомогою кнопки у формі комп'ютерного диска у верхньому лівому куті екрана.
 • На протилежному боці цієї піктограми є дві зручні піктограми, на яких ви можете забрати будь-які додані вами ефекти, якщо ви передумаєте.

Клейкі іконки

як користуватися скріншотом додатка для камери asus zenfone 4 20180213 142627як користуватися режимами камери програми asus zenfone 4
 • 1. Клейка піктограма внизу ліворуч
 • 2. Режими камери

У головній програмі камери вгорі ліворуч на екрані (в альбомній орієнтації) є значок для режиму Pro, але його можна змінити, щоб отримати доступ до іншого режиму, якщо ви використовуєте його частіше. Проведіть пальцем вниз по головному екрану, щоб увійти до вибору режиму. Ви знайдете різні функції камери Zenfone 4, включаючи панораму, режим Pro та різні режими відео. У режимі Pro, швидше за все, буде на ньому піктограма шпильки, що означає, що він прикріплений до головного екрану камери.

Якщо натиснути та утримувати будь-яку іншу піктограму, шпилька перескочить на неї, і цей режим буде доступний безпосередньо з головного екрану камери.

Це все! Насолоджуйтесь використанням Asus Zenfone 4 та його крутою ширококутною камерою.

Останні повідомлення