Події Facebook тепер можуть ділитися новинами в новому тесті

Події Facebook приходять до Stories. У понеділок, 14 січня, Facebook запустив тест на нову кнопку спільного доступу, що дозволяє користувачам ділитися подією всередині Stories. Facebook заявляє, що ця функція дозволяє користувачам ділитися, щоб знайти друзів, зацікавлених приєднатися до них на заході. Наразі ця функція тестується в США, Мексиці та Бразилії.

На сторінці події кнопка спільного доступу тепер включає опцію "Поділитися своєю історією" для користувачів, які є частиною тесту. Спільні події містять наклейку, на яку друзі можуть натиснути, щоб знайти деталі події. З "Історії" друзі можуть також відповісти "Зацікавлені" чи "Ідуть", або натиснути, щоб переглянути офіційну сторінку події.

Поділившись, користувачі можуть побачити друзів, які відповіли. Facebook пропонує користувачам потім розпочати групове повідомлення, щоб разом спланувати участь у заході, використовуючи ярлик із іменами тих, хто відповів.

"Події Facebook допомагають людям переривати зв’язки в Інтернеті в автономному режимі", - сказав менеджер з продуктів Facebook Events Andrew Valko. "Ми тестуємо нові функції історії, щоб допомогти людям створити ажіотаж і зібрати друзів ще до початку події".

Деякі користувачі Facebook вже випадково діляться дописами у стрічці новин з проханням друзів відвідати концерт чи захід. Потенційна функція може служити ярликом для визначення зацікавленості відвідувати подію групою, ярликом для початку чату із зацікавленими друзями.

“Я збирався на спливаюче меню з їжею в Нью-Йорку, і розмістив про це у своїх Facebook Stories. Подруга, з якою я не був занадто близько, щоб підбити мене, і хотів прийти. Ми чудово провели час і в кінцевому підсумку стали хорошими друзями після цього. Я не думаю, що ми б тусувались, якби я не писав публікації в Stories », - сказав користувач Facebook та професіонал з маркетингу Олівер Люк.

До запуску тесту кнопка спільного доступу на сторінках подій дозволяла користувачам ділитися у стрічці новин або надсилати в Messenger. Facebook був орієнтований на оновлення формату Stories з моменту свого запуску. Нещодавні оновлення Facebook Stories включають музичні наклейки, архівування та групові історії у форматі слайд-шоу, який зараз поширений у багатьох соціальних мережах після створення Snapchat.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found