У цьому посібнику ви дізнаєтесь, як жити на сонячних батареях у своєму домі

як їхати сонячно 15423582330 6c92a88d23 к Джеремі Левін / Flickr Ще в 2000-х роках будинки на сонячних батареях рідко можна було побачити. Але завдяки податковим пільгам, які мотивують власників будинків та зростають побоювання щодо зміни клімату, все більше людей стали сонячними, і сонячні панелі стали звичним явищем на вершинах будинків по всій країні. Встановлення сонячних панелей - чудовий спосіб жити трохи екологічніше, оскільки вони можуть зменшити вуглецевий слід вашого домогосподарства приблизно на 35 000 фунтів вуглекислого газу на рік. На додаток до екологічності, є також багато інших переваг сонячних панелей, таких як зменшення рахунків за енергію та отримання податкових пільг. Але перспектива може бути трохи лякаючою, незважаючи на всі технічні жаргони, процес встановлення та різні типи панелей на вибір. Але як тільки ви розкладете все це на кроки, це буде відчувати себе набагато керованішим. Ось посібник, як користуватися сонячними батареями у своєму будинку.

Департамент транспорту штату Орегон / Flickr Департамент транспорту штату Орегон / Flickr

Зрозумійте, як це працює

Перше, що потрібно зробити, перш ніж пройти процес переходу на сонячну енергію, це зрозуміти, що саме передбачає будинок, що працює на сонячних батареях. Сонячні панелі - це фотоелектричні елементи, які використовують силу сонячного світла і перетворюють його в енергію. Потім панелі передають енергію в інвертор, який перетворює сонячне світло в електрику, яка може живити ваш будинок. І так, навіть ті, хто мешкає в похмурих районах, можуть отримати вигоду від сонячних панелей, оскільки ці панелі будуть продовжувати черпати енергію від непрямих сонячних променів, навіть коли небо буде хмарним. Проведіть додаткові дослідження самостійно, щоб глибше зрозуміти сонячну енергію та поговоріть з друзями та сусідами, які перейшли на сонячну енергію.

mjmonty / Flickr mjmonty / Flickr

Найняти професіонала

Встановлення сонячних панелей, як правило, не те, що люди роблять для себе, оскільки процес не такий простий, як ляпання ячейками на даху. Вам потрібна додаткова проводка та точне розміщення панелі, щоб створити найбільш ефективну систему. Є кілька факторів, про які ви хочете пам’ятати, вирішуючи, кого наймати. Обов’язково виберіть професіонала, який пропонує надійну гарантію; в ідеалі інвертор повинен бути покритий протягом десяти років, а панелі - від 20 до 25 років. Важливо також, що панелі виготовляються американським виробником, тому гарантія все одно покриватиме вас, навіть якщо виробник припинить свою діяльність. Нарешті, переконайтеся, що solar pro має ліцензію та підписку та не надсилав жодних суттєвих скарг до Бюро кращого бізнесу. Як бонус, ніколи не заважає перевірити рекомендації клієнтів, щоб переконатися, що ви наймаєте потрібну людину.

Джеремі Левін / Flickr Джеремі Левін / Flickr

Оцініть витрати

Перехід на сонячні батареї часто включає частку фінансових стимулів, включаючи податкові пільги та зменшені рахунки за енергію. Але ви також хочете бути впевнені, що можете дозволити собі попередні витрати на сонячні батареї. З початку 2011 року ціна сонячних панелей значно впала, приблизно на 60 відсотків. Сьогодні загальнодержавна загальна вартість сонячних панелей становить близько 17 000 доларів США, враховуючи федеральні та місцеві податкові пільги. Пам’ятайте, що місцеві податкові пільги різняться залежно від місцезнаходження, отже, ретельно перевіряйте, чи використовуєте ви всі субсидії, які є у вашому розпорядженні.

Корі Темплтон / Flickr

Придумайте фінансовий план

Що стосується фінансування сонячних панелей, є кілька способів це зробити. Сонячна оренда - популярний варіант для тих, хто хоче трохи зменшити авансові витрати. Лізингові компанії також часто подбають про витрати на ремонт та обслуговування. Якщо ви вирішили обрати лізинговий варіант, спробуйте отримати плату за кредит нижчою за звичайний рахунок за електроенергію, щоб переконатися, що ви все одно щомісяця економите гроші. З іншого боку, постійне приміщення постачається з податковими пільгами, а також може збільшити вартість вашого будинку.

Департамент транспорту штату Орегон / Flickr Департамент транспорту штату Орегон / Flickr

Встановлення панелей

Це само собою зрозуміло, але для того, щоб мати найефективнішу систему, важливо забезпечити, щоб на вашу дах потрапляли прямі сонячні промені в той час доби, коли світло найсильніше. Цей період часу зазвичай становить від 10 до 14 години. Такі фактори, як дерева, високі сусідні будівлі та димохід на даху, можуть впливати на освітленість вашого будинку. Ваш установник обговорить з вами питання щодо оптимального розміщення панелі та номера панелі.

Це також допоможе вам визначити споживання енергії у вашому домогосподарстві до зустрічі з установником. Погляньте на останні рахунки за електроенергію, щоб визначити, скільки кіловат витрачається в середньому за день.

Після того, як ви визначите розмір та розміщення вашої системи, що працює на сонячних батареях, процес проводки та встановлення панелей зазвичай триває кілька днів. Але час між підписанням контракту та завершенням монтажу може зайняти кілька місяців. Це значною мірою тому, що вам потрібно отримати дозвіл, перш ніж ви зможете перейти на сонячну енергію. Вартість та типи дозволів різняться залежно від місцезнаходження, і установник, як правило, допоможе вам їх отримати.

І перш ніж ти це зрозумієш, ти будеш працювати на сонячній енергії! Ви можете спостерігати, як ваш рахунок за енергію та ваш вуглецевий слід знижуються, і можете з гордістю сказати, що ви відіграєте свою незначну роль у допомозі у виправленні змін клімату.

Останні повідомлення