Як 3000 вуличних ліхтарів перетворили Сан-Дієго на найрозумніше місто Америки

Хмарочоси вздовж "Бродвею" в центрі Сан-Дієго Аллан Бакстер / Getty Images

Можливо, жоден американський столичний район не отримав більше нагород за свої ініціативи щодо розумних міст, ніж Сан-Дієго. Місто з 1,4 мільйонами жителів (понад 3 мільйони, якщо врахувати прилеглі райони) отримало незліченну кількість нагород і навіть було предметом документального фільму National Geographic про зусилля міста 2015 року - єдиного американського міста, який на той час був таким. Дійсно, робота, яку виконує місто, включаючи муніципальні проекти, партнерство з місцевими інноваторами та заохочення стійких рішень та майбутньої мобільності, продовжує отримувати повідомлення, включаючи премію Smart 50 2018 року.

І все почалося з кількох вогнів. Ну, більше, ніж кілька.

Місто (розумних) вогнів

Міста по всій земній кулі встановлюють технологію збору даних в надії заощадити гроші, стати чистішими, зменшити дорожній рух та покращити міське життя. У серії Smart Cities Digital Trends ми розглянемо, як розумні міста справляються з усім, починаючи з управління енергією, закінчуючи готовністю до стихійних лих, громадською безпекою та що все це означає для вас.

У 2014 році Сан-Дієго розпочав співпрацю з General Electric для встановлення 3000 світлодіодних ліхтарів з бездротовими мережевими підключеннями. Метою було не просто заощадити енергію та зменшити викиди парникових газів. З’єднавши мережу вогнів, місто змогло дистанційно контролювати та контролювати вуличне освітлення, заощаджуючи місту $ 250 000 на електроенергію та витрати на технічне обслуговування.

Але влада зрозуміла, що завдяки розумному освітленню можна досягти ще більшої вигоди.

Тож зараз Сан-Дієго приступив до проекту встановлення тисяч інтелектуальних ліхтарів - ліхтарів, які можуть контролювати місця для паркування, прослуховувати злочинні дії та перевіряти якість повітря. Створюючи власний Інтернет речей (IoT), деякі з найдосконаліших ліхтарів включають процесори Intel Atom, відеокамери, мікрофони, Wi-Fi, Bluetooth та датчики, які можуть вимірювати температуру, барометричний тиск, вологість і навіть магнітні поля. Додана обчислювальна потужність може дозволити інтелектуальним вогні допомогти водіям знаходити відкриті місця для паркування та навіть повідомляти правоохоронні органи, коли транспортні засоби незаконно припарковані.

Відкриваючи частину інформації для загального користування, місто також сподівається заохотити розробку додатків для допомоги місцевим жителям та відвідувачам, таких як додаток для смартфонів для людей із вадами зору, який може допомогти їм переходити вулиці та орієнтуватися по місту.

Більше того, місто сподівається "дізнатися, які перехрестя є найнебезпечнішими, і їх потрібно переробити на основі інформації про найближчі пропуски, а не лише даних про аварії", - заявив Девід Грем, заступник головного оперативного офісу Сан-Дієго IEEE Spectrum. "Це абсолютно новий спосіб поліпшити безпеку пішоходів".

Влада також розглядає розумні ліхтарі для інших цілей. Наприклад, мережа освітлення може бути інтегрована до існуючої в місті мережі ShotSpotter. Численні муніципалітети ShotSpotter використовують для спрямування правоохоронних органів на місце стрільби, але IoT ліхтарів Сан-Дієго можна використовувати для значного розширення цієї мережі та підвищення точності.

Постійні зусилля міста, яке нещодавно отримало премію Smart 50 у 2018 році за найбільшу у світі мережу датчиків IoT на міських ліхтарях, передбачають співпрацю державного та приватного секторів, включаючи GE, AT&T та Qualcomm. Зрештою, місто планує встановити понад 14 000 розумних ліхтарів і сподівається зменшити витрати на енергію на 2,4 мільйона доларів на рік. По всій окрузі Сан-Дієго каже, що врешті-решт це може заощадити платникам податків 4 мільйони доларів на рік лише на кращих рішеннях для освітлення.

По повітрю, морю та дорозі

Сучасні проблеми, що супроводжують зростання, такі як затори на дорогах, не обійшли Сан-Дієго. Отже, для боротьби з проблемою дорожнього руху міський департамент транспорту співпрацює з приватними компаніями, такими як Waze, з метою використання інформації, яку може надати Сан-Дієган. Програма Waze’s Connected Citizen співпрацює з більш ніж 600 муніципалітетами по всьому світу, щоб надати інформацію не лише про затори, але й про такі питання, як розташування вибоїн, розташування небезпечних переходів оленів та потенційний вплив перекриття доріг. Ніяких нових датчиків не потрібно, оскільки інформація надходить прямо зі смартфонів користувачів Waze.

"У Waze рушійні сили в громаді - це очі", - пояснив Тайс Блюменталь де Мораес, який відповідає за розвиток глобального бізнесу в компанії.

Сан-Дієго також доклав розумних зусиль для вдосконалення інших аспектів своєї транспортної інфраструктури. Наприклад, у міжнародному аеропорту Сан-Дієго, термінал 2 West Expansion був першим проектом терміналів у світі, який отримав сертифікати LEED Platinum та Envision-Platinum. Термінал 2 Parking Plaza може похвалитися передовими технологіями наведення на паркування та системою збору зливової води. Для підтримки електромобілів (EV) є також зарядні станції, і муніципалітет продовжує співпрацювати з такими компаніями, як EVgo, ChargePoint, Black & Veatch та San Diego Gas and Electric (SDG & E).

Дійсно, електрична мережа необхідна для планів Сан-Дієго зробити своє місто розумним та стійким. За даними міста, понад 30 відсотків електроенергії Сан-Дієго є відновлюваною, і вугілля в енергетичному портфелі SDG & E відсутнє. Технологія розумних мереж допомагає зробити це можливим, збільшуючи використання відновлюваної енергії, розумно та ефективно керуючи та збалансовуючи потреби регіону у енергії.

Можливо, жодне американське місто не отримало більше нагород за свої розумні ініціативи, ніж Сан-Дієго.

Природно, що Сан-Дієго, як одне із найсонячніших міст країни, має в середньому 146 ясних днів на рік, ідеальне місце, щоб стати нульовим містом. (Чистий нуль означає, що загальна кількість енергії, яку використовує місто, дорівнює кількості відновлюваної енергії, яку воно створює.) Одним із прикладів таких зусиль є апартаменти Solterra EcoLuxury у Сан-Дієго, розумна житлова громада, заснована лише на сонячній енергії для всіх його 114 квартир. Розробка має гаражі, підключені для зарядки електромобілів, віртуальні дисплеї мережевого вимірювання, що дозволяють мешканцям контролювати споживання енергії, та розумні термостати, які можна програмувати з будь-якого місця та в будь-який час за допомогою комп'ютера або смартфона. Solterra - це перший повністю сонячний житловий комплекс у Сан-Дієго, і місто сподівається, що це лише початок хвилі розумних розробок.

Зменшення споживання електроенергії та забруднення за допомогою інтелектуальних систем поширюється на порт Сан-Дієго. Щоб покращити якість повітря, місто почало з переходу на систему берегової енергії, яка дозволяє вантажним суднам підключатися до порту, а не працювати на дизельних двигунах у доці. Зусилля IoT у порту розпочалися ще в 2014 році, коли місто почало використовувати датчики в будинках для виявлення споживання енергії та надання власників простих даних у режимі реального часу для зменшення енергоспоживання. Муніципалітет також помістив датчики у сміттєві відри, щоб побачити, як майбутні додатки даних у режимі реального часу можуть сприяти більш ефективному збору та допомагати підтримувати чистоту припливів.

Компанії, включаючи OSIsoft, Qualcomm та SDG & E, працюють над іншими проектами Інтернету речей, щоб допомогти Падре підвищити ефективність роботи на об'єкті. Застосовуючи обширну аналітику даних, парк планує пильно стежити за використанням електроенергії, газу та води, що може зменшити експлуатаційні витрати більш ніж на 25 відсотків протягом наступних п’яти років.

Дійсно, однією з найбільших переваг таких проектів розумного міста є отримана інформація, яка потім може бути використана для покращення послуг та якості життя своїх громадян. Наприклад, мережа Smart City Open Urban Platform (SCOUP) у Сан-Дієго автоматично відстежує та зменшує викиди парникових газів від комунальних об’єктів (SCOUP минулого року виграв виклик енергетичних інновацій Каліфорнійської комісії). Місто продовжує співпрацювати з різними компаніями та освітніми установами, наприклад, співпрацюючи з Envision America, співпрацюючи з співробітниками технологій та бізнесом для вирішення проблем зміни клімату та вдосконалення міських послуг. Він також співпрацює з Каліфорнійським університетом у Сан-Дієго та мережею MetroLab, об’єднуючи університетських дослідників із міськими керівниками з метою покращення інфраструктури та послуг.

"Вся справа в талантах", - сказала Нікія Кларк, виконавчий директор Всесвітнього торгового центру в Сан-Дієго. «Вся справа в інноваціях та інтелектуальній власності. А для Сан-Дієго це перехід, який змінив наш економічний розвиток ".

На щастя, у районі також є історія досліджень, на яку можна покластися. На північ від міста, в Торрі-Пайнсі, є відділи досліджень та розробок багатьох великих компаній, починаючи від фармацевтичних фірм, таких як Novartis, та аерокосмічних компаній, таких як Northrop Grumman. Деякі з цих дослідницьких робіт зосереджені на майбутніх джерелах енергії, таких як термоядерні реактори, та методах транспортування, таких як єдиний діючий потяг маглев у США, у General Atomics. (Maglev - це технологія, яку Elon Musk's Boring Company пропонує використовувати для своїх підземних швидкісних поїздів.) General Atomics також відповідав за створення деяких перших військових безпілотників.

Тож може не настільки здивувати, що нещодавно Сан-Дієго став одним із 10 муніципалітетів у країні, обраних Міністерством транспорту та Федеральної авіаційної адміністрації США для участі в пілотній програмі інтеграції безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Програма UAS призначена для партнерства з державним та приватним секторами в проектах, спрямованих на безпечну інтеграцію комерційного використання безпілотників у повітряний простір США. У майбутньому місто планує проводити польоти безпілотних літальних апаратів, які використовують технологію виявлення та уникнення, нічне бачення та системи доставки пакетів. Майбутні безпілотники можуть бути використані для прискорення доставки медичних послуг та надання допомоги тим, хто швидше реагує на допомогу тим, хто цього потребує.

Це майбутнє, яке для Сан-Дієго почалося із заміни деяких вуличних ліхтарів. Це справді виявилося розумною ідеєю.

Останні повідомлення