Як безкоштовно дивитись телешоу в Інтернеті

як дивитись телевізійні шоу в Інтернеті безкоштовно безкоштовно shutterstock 100465555

З наближенням злиття між Comcast та Time Warner на горизонті, найближчим часом може стати ще дорожче мати підписку на кабельне телебачення. Вартість кабелю різко зросла за останні 20 років, і потенційна втрата конкуренції, яка насувається, може, скоріше за все, просто ще трохи нагодувати звіра.

Однак є надія. Якщо у вас гідне з’єднання з Інтернетом, є кілька безкоштовних сайтів, якими ви можете переглядати свої улюблені телешоу, які ми перелічимо тут. Перегляньте їх нижче.

Крім того, не соромтесь поглянути на наш посібник з підключення комп’ютера до телевізора. Якщо у вас немає комп’ютера, перегляньте наш посібник із перегляду телевізора на iPad.

Хулу

Так, у Hulu є рекламні ролики, але якщо ви шукаєте безкоштовні шоу, вам, як правило, все одно доведеться переглядати рекламу в якійсь формі. Hulu пропонує шоу з широкого кола мереж, які публікуються на сайті, як тільки через день після виходу ефіру в ефір.

Хулу

Хулу розміщує всі ваші улюблені шоу в одному місці і попереджає вас, коли виходить новий епізод. Однак зверніть увагу, що деякі епізоди закінчуються через пару тижнів.

Мережеві веб-сайти

Усі основні ефірні мережі, такі як NBC, ABC та CBS, розміщуватимуть на своїх веб-сайтах епізоди нещодавно випущених телевізійних шоу. Як правило, на цих сайтах розміщено п’ять останніх епізодів або близько того, і вони не включають епізоди попередніх сезонів. NBC публікує відео на наступний день після епізодів у своєму мережевому ефірі, тоді як CBS публікує епізоди відразу після їх трансляції на східному узбережжі.

CBS

Інші мережі, такі як ABC та Fox, виставляють шоу через тиждень після того, як їх показують по телевізору. Маючи це на увазі, обов’язково уникайте спойлерів між часом, коли ці епізоди виходять в ефір, і будь-коли, коли ви плануєте дивитися їх в Інтернеті. Ці сайти змусять вас дивитись рекламу, але ми рекомендуємо використовувати ці моменти, щоб перекусити або зробити перерву у ванній, якщо ви дійсно не витримуєте реклами.

Потріскування

Crackle не пропонує величезного різноманіття речей для перегляду, і тут також є оголошення, з якими потрібно впоратись. Однак у Crackle є деякі повноцінні серіали, а також є кілька фільмів, які ви, можливо, захочете переглянути.

Потріскування

Вам не потрібно реєструватися в обліковому записі, щоб переглядати матеріали, але якщо ви це зробите, Crackle буде генерувати пропозиції та організовувати те, що ви вже бачили для вас. Crackle належить Sony Pictures Entertainment, тому не потрібно турбуватися про те, що це якась незаконна операція, яка може потрапити до вас у халепу, просто використовуючи її.

LiveStation

LiveStation збирає в одному місці мережі новин з усього світу. Деякі потоки новин, які пропонує LiveStation, включають Al Jazeera, Sky News, Reuters, BBC та багато іншого - все безкоштовно. Якість зображення та звуку загалом хороша, але, за нашим досвідом, завантаження потоків зайняло кілька хвилин.

LiveStation

Безкоштовна версія включає рекламу, але є платний варіант (який коштує $ 5,99 на місяць), який включає більше каналів високої чіткості та не включає рекламу.

TV.com

На перший погляд TV.com виглядає як блог для оглядів телевізійних шоу та новин. Однак, якщо ви перейдете на вкладку "Відео", ви знайдете повні серії останніх ефірних мережевих шоу. Це дуже схоже на Hulu, але з меншою різноманітністю та меншою кількістю рекламних роликів. Також не потрібно хвилюватися з приводу будь-яких юридичних питань: веб-сайт управляє CBS Interactive.

TV.com

Як правило, у ньому представлені лише п’ять останніх серій будь-якого шоу, яке ви хочете переглянути, але якщо ви з кишені з кишені, це непогано.

Що ви думаєте про наш путівник про те, як безкоштовно дивитись телевізор в Інтернеті? Повідомте нас у коментарях нижче.

 

Останні повідомлення