Як використовувати динамік голосового помічника як розумний домашній центр

Однією з найкорисніших функцій сучасних розумних колонок є використання голосових команд для управління розумними пристроями навколо вашого будинку. Ніщо не зрівняється з командами на кшталт: "Alexa, вимкни телевізор і увімкни світло в їдальні" або "Гей, Google, встанови нагрівання на 70 градусів".

Alexa, Google Assistant і Siri можуть впоратися з цими завданнями, але спочатку потрібно підключити домашні пристрої до динаміка. Ось як налаштувати динамік голосового асистента як розумний домашній хаб і які параметри налаштування у вас є.

Підключення смарт-пристроїв до Alexa

Налаштування Alexa

Голосові команди Alexa доступні на всіх пристроях Amazon Echo, а також у ряді інших розумних домашніх пристроїв, що включають динаміки та інтеграцію Alexa - це означає, що у вас є безліч варіантів управління для цього голосового помічника.

Крок 1: Спочатку перевірте, чи сумісний ваш смарт-пристрій з Alexa. Смарт-пристрій повинен мати список сумісних голосових помічників, і більшість пристроїв заздалегідь згадають, з чим вони працюють.

Крок 2: Налаштуйте свій розумний домашній пристрій та підключіть його до тієї ж мережі, що і ваш пристрій Alexa. Переконайтесь, що все оновлено.

Крок 3: Відкрийте Alexa, перейдіть до меню і виберіть Навички розділ. Шукайте вміння для свого пристрою за іменем, і ви повинні знайти вміння пов’язувати його з Alexa. Увімкніть цю навичку та виконуйте будь-які додаткові вказівки щодо встановлення з'єднання.

Крок 4: Скажіть: “Alexa, відкрий мої пристрої” і подивись, чи голосовий помічник розпізнає новий пристрій. Якщо у Alexa виникають проблеми, поверніться до меню програми Alexa і виберіть Пристрої. Потім виберіть опцію Додати пристрій і додайте свій розумний пристрій вручну (програма Alexa повинна мати можливість його виявити). Тепер ви зможете давати команди Alexa для назви цього конкретного пристрою, тобто "увімкнути кухонне світло".

Примітка: Alexa дуже універсальна у тому, як можна підключати пристрої. Деякі версії Echo, такі як Show та Plus, дозволяють підключати пристрої Zigbee також безпосередньо. Zigbee - це давніший протокол підключення розумного будинку, який деякі пристрої досі воліють використовувати сьогодні. Для розробників та майстрів, які вас цікавлять, вам, мабуть, буде цікавий набір Alexa Connect.

Підключення розумних пристроїв за допомогою Google Assistant

Управління будинком Google Assistant

Google Assistant може допомогти керувати вашим смартфоном із різних пристроїв, включаючи Google Home, камери безпеки Nest та Lenovo Smart Clock. Звичайно, Google Assistant працює також із сумісних смартфонів, тому для цього не обов’язково потрібен динамік голосового помічника.

Крок 1: Налаштуйте свій розумний пристрій і переконайтеся, що він увімкнений, а також підключений до тієї ж мережі, що і ваш пристрій Google Assistant. Відкрийте програму Google Assistant і перейдіть до Налаштування варіант - ви зможете отримати їх, натиснувши піктограму свого облікового запису Google у верхньому правому куті програми. Опинившись, перейдіть до Помічникта виберіть Контроль будинку зі списку.

Крок 2: Ви повинні побачити тут два розділи, Пристрої і Номери. Переконайтесь, що ви перебуваєте в Пристрої розділ, а потім клацніть великий знак плюс, на якому написано Додайте свої розумні пристрої.

Крок 3: Асистент тепер доставить вас до дуже довгого списку всіх розумних пристроїв, які він підтримує. Ви можете переглядати список пристроїв у алфавітному порядку або шукати його за допомогою функції пошуку. Виберіть потрібний пристрій.

Крок 4: Google тепер проведе вас через підключення залежно від вибраного вами пристрою. Спочатку він, як правило, просить вас увійти у свій обліковий запис на платформі смарт-пристрою, і звідти бере на себе відповідальність. Коли ви отримуєте можливість вибору Готово, виберіть його, щоб закінчити.

Крок 5: Також корисно знову зайти в розділ Асистент, знайти свій пристрій і дати йому псевдонім, який ви вважаєте за краще називати під час розмови з Google Assistant. Ви також можете призначити пристрої для певних приміщень для ще простіших команд. Для отримання додаткової інформації, ось деякі з багатьох способів, якими Google Home може керувати вашими пристроями.

Підключення розумних пристроїв до Siri

Siri та Smart Devices

Окрім мобільних пристроїв Apple, основним розумним динаміком, який зараз працює з Siri, є HomePod (інші колонки мають музичні команди з підтримкою Siri, але це не означає, що ви можете ними керувати розумними пристроями). Ось як налаштувати свої пристрої за допомогою Siri.

Крок 1: Siri керує пристроями через HomeKit, платформу смарт-пристроїв Apple. Ваш смарт-пристрій повинен бути сумісним з HomeKit, щоб працювати з Siri, тому спочатку перевірте це. Якщо це працює з HomeKit, налаштуйте пристрій і підключіть його до домашньої мережі, щоб підготуватися.

Крок 2: Щоб додати аксесуари, переконайтеся, що програма Home доступна на пристрої iOS (програма Home також інтегрується з HomePod, тому це також налаштовує пристрої для цього динаміка). Відкрийте програму та виберіть Додати аксесуар, значок плюса.

Крок 3: Використовуйте камеру на пристрої iOS для сканування коду HomeKit на вашому смарт-пристрої (він складається з 8 цифр і повинен бути позначений). Натомість деякі пристрої можуть використовувати QR-код. Старі iPhone можуть підключатися до NFC, тому тримання цих телефонів біля пристрою повинно працювати.

Крок 4: Подивіться на свою програму, поки не з’явиться модель аксесуара, і виберіть. Додаток Home може попросити Додайте аксесуар до мережі, тож, можливо, ви теж це дозволите.

Крок 5: Назвіть ваш аксесуар легким запам’ятовуючим ім’ям і, за бажанням, призначте його кімнаті. Закінчивши все, виберіть Готово. Тепер ви зможете передавати Siri ряд команд пристрою, залежно від вашого аксесуара.

Останні повідомлення