Як поліпшити прийом iPhone

Як поліпшити прийом iphone

Незважаючи на те, що з кожним днем ​​будується все більше і більше веж стільникових телефонів, покриття мережі все одно може бути плямистим залежно від вашого місцезнаходження. Дотримуйтесь цього посібника, щоб швидко переглянути, як вибрати найкращий сигнал.

1. Якщо ви все ще качаєте iPhone 4, ви, напевно, помітили, що утримання телефону певним чином різко зменшує сигнал вашого телефону. Це просто конструктивний недолік антени, і його можна усунути різними способами. Або ви можете послухати Стіва Джобса і «уникати так тримати [свій телефон]», або ви можете отримати бампер або футляр для покриття антени. У власників iPhone 4S і 5 не повинно виникати тієї ж проблеми, оскільки проблема з антеною була вирішена в пізніших моделях iPhone.

2. Перевірте Wi-Fi. Якщо у вас є доступ до мережі Wi-Fi, ви можете обійти використання вашої плямистої послуги стільникового телефону, використовуючи клієнт VOIP (Voice Over Internet Protocol), такий як Skype або Google Voice. Чорт візьми, якщо у вас є з’єднання Wi-Fi, ви навіть можете зайти у Facebook та розпочати відеочат із людиною, з якою ви намагаєтесь зв’язатися.

3. Зарядіть акумулятор. Стільникові телефони майже завжди передають сигнал далі, коли акумулятор повністю заряджений. Коли він стає низьким, їм часто вистачає сили для здійснення дзвінків, але їм не вистачає соку для пошуку хорошого прийому.

4.Якщо перелічені вище методи неможливі, спробуйте змінити своє місцезнаходження. Якщо у вас сильний прийом за межами вашої будівлі, але поганий прийом всередині, то це, мабуть, планування будинку, а не ваше покриття. Спробуйте переїхати в інше місце в будівлі або вийти на вулицю - стіни, металеві покрівлі та інша електроніка можуть спричинити перешкоди. Пам’ятайте, що високі будівлі, дерева, пагорби та великі водойми все боляче сприймають прийом телефону, тому, якщо це можливо, переїжджайте в краще місце, наприклад, на перехрестя, якщо ви перебуваєте в центрі міста, або на більш високий підйом у сільській місцевості.

5. Якщо ви перебуваєте в районі, де ви повинні отримувати хороший сигнал, але ні, спробуйте виконати оновлення сигналу. Іноді ваш телефон застрягає у пошуках найближчої стільникової вежі, і все, що йому потрібно, - це оновлення сигналу для встановлення міцного зв’язку. Це можна зробити, увімкнувши Режим польоту на кілька секунд, а потім вимкнувши його назад, або повністю перезавантаживши телефон.

6. Якщо проблема полягає в поганому прийомі всередині вашого будинку, то, можливо, ви захочете придбати розширювач мережі. Ви можете отримати розширювачі мережі у свого постачальника послуг, але це не найкращий варіант, оскільки зазвичай потрібно платити більше грошей за послугу, яку ви вже платячи за. Однак у деяких випадках ви можете отримати їх безкоштовно, якщо ваш будинок знаходиться в місці, яке не має належного покриття мережі.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found