Сандберг визнає, що Facebook заплутав обробку знакових зображень

лист Шерил Сандберг Шеф Сенділберг, керівник мережі Fortune / Стюарт Ісетт / Flickr у Facebook, висловила жаль з приводу нагляду своєї компанії щодо видалення знакової фотографії війни у ​​В'єтнамі.

Видалення зображення платформою з кількох облікових записів, щоб потім відновити його, призвело до загрозливого звіту норвезької газети Aftenposten, який критикував генерального директора Facebook Марка Цукерберга за обмеження свободи преси.

Одним із користувачів, який опублікував призер «Пулітцера» у 1973 році лише для того, щоб Facebook видалив його, була прем'єр-міністр Норвегії Ерна Солберг. У соцмережі заявили, що фото, на якому зображена оголена дівчина, яка рятується від нападу напалму, порушує політику наготи. У відповідь Солберг опублікував заяву, в якій закликав Facebook "переглянути свою політику редагування". Прем'єр-міністр додав, що Facebook редагує "нашу спільну історію".

З тих пір Сандберг написав листа Сольбергу, що стосується інциденту, повідомляє Reuters. "Це складні рішення, і ми не завжди все приймаємо правильно", - написав головний технічний директор Facebook. "Навіть за чітких стандартів щотижня переглядати мільйони публікацій у кожному конкретному випадку є складним завданням".

У листі Сандберг стверджувала, що це ознака того, "наскільки серйозно ми ставимося до цього питання і як ми з ним справляємося", її зауваження повторює реакцію Цукерберга на суперечки щодо "Тенденційних тем", які заплутали компанію на початку цього року.

"Іноді ... глобальна та історична важливість такої фотографії, як" Терор війни ", переважає важливість заборони наготи в Facebook", - написав Сандберг.

В інтерв'ю норвезькому мовнику NRK Сольберг оцінив відповідь. "Це показує, що це допомагає використовувати ваш голос, щоб сказати" ми хочемо змін ". Я дуже задоволена цим", - сказала вона.

В даний час Facebook проходить тонку межу, коли справа доходить до охорони своєї неперевершеної соціальної мережі. З одного боку, на нього все частіше тиснуть уряди та правоохоронні органи щодо видалення конфіденційного вмісту. Про це свідчить його нещодавня спроба придушити критичну риторику ізраїльських законодавців, погодившись співпрацювати з країною для боротьби з підбурюванням у соціальній мережі.

Однак, як і інші сайти в соціальних мережах, Facebook також намагається дистанціюватися від суперечливого вмісту на своїй платформі, стверджуючи, що він не може нести відповідальність, оскільки не публікує сам матеріал. Тільки цього тижня Facebook намагався (і не спромігся) заблокувати позов дівчинки-підлітка, який стверджує, що він несе відповідальність за те, що дозволив неодноразово публікувати оголене фото на сайті. Знову ж таки, Facebook стверджував, що директива ЄС забезпечує його захистом від контролю всієї своєї платформи щодо того, що розміщує окремий видавець.

Крім того, нещодавно комітет британських політиків вимагав, щоб Facebook приділяв більше співробітників звітності та видаленню конфіденційного контенту, зокрема дописів екстремістського характеру. Все це складає тривожну тенденцію для компанії, яка вже рухається вперед з автоматизацією величезних обсягів своєї платформи.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found