Як буксирувати причіп - кроки, інструменти, малюнки, завантаження, реверс

дорога рейв як буксирувати причіп буксирування поради та підказки chevy фото 204 Джессіка Уокер / Шевроле Буксирування причепа - одне з найбільш залякуючих речей, з якими може зіткнутися водій. Більшість людей не знають, як правильно буксирувати причіп, і ще менша кількість має достатню практику, щоб називатися експертом. Причепи змінюють спосіб прискорення та керування вашим транспортним засобом, і є така вся додаткова довжина, про яку слід турбуватися під час руху. Найгірше - коли вам доводиться робити резервну копію причепа, тому що здається, що все, що ви робите, є неправильним.

Але це не повинно бути так. За допомогою кількох простих порад ви зможете пережити свій буксир з нервами та своїм страховим рейтингом у цілості. Здебільшого це здоровий глузд, але є кілька не очевидних порад, які допоможуть вам випередити гру та з впевненістю буксируватимуть вас.

За допомогою кількох простих підказок ви зможете пройти через свою евакуацію з нержавіючими нервами та страховим рейтингом

Нещодавно я оновив свої навички буксирування, витягнувши пару баггі Polaris Razor до пустелі Невади, тож я буду використовувати це як свій приклад. Евакуатором був повнорозмірний позашляховик Chevrolet Tahoe Custom 2018 року. Tahoe поставляється з 5,3-літровим V8 номінальною потужністю 355 кінських сил і 383 фунт-фут крутного моменту. Двигун у парі з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач Chevrolet та вашим вибором заднього або повного приводу. Tahoe Custom 2018 відтягуватиме до 6600 фунтів стерлінгів у стандартній формі або до 8600 фунтів з необов’язковим максимальним пакетом причепів.

Приймач зчіпки класу 3 входить до комплекту Tahoe разом із семиходовим електричним підключенням. Причіп був двовісним бортовим, важив близько 4000 фунтів з двома баггі на борту. Наша команда також мала одновісний причіп, побудований для перевезення лише одного баггі, і це становило близько 2500 фунтів.

Отримайте правильну настройку

Щоб ваш досвід буксирування був хорошим, ви дійсно хочете позашляховик або вантажівку з належним налаштуванням буксирування. Це може бути настільки просто, як буксирний куля, встановлений на бампері, але більшість середніх та деяких компактних позашляховиків у наші дні включають причеп для причепів, і майже кожна вантажівка теж матиме відповідну навіску. Зчіпки рідше зустрічаються на легкових автомобілях, але вони існують.

Тут велика справа - вага, а вантажівки або позашляховики важать більше, ніж легкові. Буксируючи навколо Лас-Вегасу, мій тест Tahoe був чудовим. У нього було достатньо потужності, щоб вийти на автостраду і підтримувати швидкість, не напружуючись. Пустельний вітер трохи підірвав причіп, але вага "Тахо" вагою 5356 фунтів справді допомогла. Що стосується буксирування, то розмір, безумовно, має значення.

дорога рейв як буксирувати причіп буксирування поради та підказки chevy фото 203дорога рейв як буксирувати причіп буксирування поради та підказки chevy фото 206дорога рейв як буксирувати причіп буксирування поради та підказки chevy фото 216дорога рейв як буксирувати причіп буксирування поради та підказки dt фотографії 214 Вгорі: Джессіка Уокер / Chevrolet і внизу: Джефф Цуршмайде / Digital Trends

Важливо перевірити, чи відповідає куля, що відповідає зчіпному пристрою причепа. Більшість буксирних кульок мають діаметр 1 7/8 дюйма, 2 дюйма або 2 5/16 дюйма. Роз'єм кулі на причепі буде надрукований прямо вгорі. Отримайте правильний м’яч, тому що якщо ви використовуєте неправильний розмір, муфта відскочить від м’яча, і ви втратите причіп.

Ще одна важлива річ - це ланцюги безпеки. Зрідка з’єднуються кулі та м’ячі, і ви дійсно не хочете втратити причіп у дорозі. Кожному причепу потрібні два ланцюги безпеки, які кріпляться до зчіпки та причепа. Отримайте м’ясисті, бо якщо вони вам потрібні, це справді. Коли ви підчепитесь, обмотайте ланцюги навколо один одного під язик причепа, а потім з’єднайте їх із навіскою. Таким чином, якщо зчіпка виходить з ладу, загорнуті ланцюги вловлюють язик причепа перед тим, як він зіткнеться з тротуаром на швидкості. Цей один трюк може перешкодити вам втратити контроль і розбитися.

Завантаження є критичним

Одна швидка річ, перш ніж вирушати в дорогу. Зверніть увагу на спосіб завантаження вашого причепа. Вам абсолютно потрібна певна вага на передньому кінці, але не надто велика. Найгірше, коли ви завантажуєте задню частину причепа, тому спереду не має ваги на язиці. Це призведе до того, що ваш причіп та евакуатор вийдуть з-під контролю і розбестять вас, коли ви вперше спробуєте обійти кут або вниз з пагорба.

Якщо ви завантажите причіп правильно, він буде легшим, ніж ви очікували

Як правило, вам потрібно приблизно 10 відсотків від загальної ваги навантаженого причепа на язиці, але не хвилюйтеся, обчислюючи це.

Просто завантажте важчі предмети спереду, або якщо ви буксируєте автомобільний причіп, переконайтеся, що двигун знаходиться вперед від осей причепа, щоб утримати вагу на язиці.

Якщо у вас занадто велика вага язика, здається, що ви тягнете набагато важчий причіп, і це призведе до знищення вашого прискорення та економії палива, але це краще, ніж недостатня вага. Якщо ви завантажите причіп правильно, він почуватиметься легшим, ніж ви очікуєте, і він буде буксирувати позаду вас дуже впевнено.

Евакуатор і причіп

Коли ви причепили причіп, з хорошою вагою язика, усі ліхтарі працюють і все на місці, ви готові протестувати гальма причепа. Кожного разу, коли у вас є причіп вагою понад 1500 фунтів, у вас повинні бути гальма для причепів, і вони згідно із законодавством вимагають 3000 фунтів. Використання електричних гальм причепа вимагає окремого контролера гальма причепа для водія. Контролер, інтегрований у приладову панель ліворуч від рульової колони, є необов’язковим для всіх моделей Tahoe і цілком вартий невеликої ціни.

Джефф Цуршмайде / Цифрові тенденції Джефф Цуршмайде / Цифрові тенденції

Щоб перевірити гальмо причепа, просто рухайтеся повільно і стисніть два повзунки на контролері, щоб активувати гальма. На низькій швидкості їх повинно бути майже достатньо, щоб самостійно зупинити весь транспортний засіб плюс бурову установку, але недостатньо для блокування. За необхідності відрегулюйте силу гальма вгору або вниз від контролера. Гальма причепа спрацьовують автоматично, коли ви натискаєте на педаль гальма, або ви можете їх активувати окремо.

Поки ви готуєтесь до руху, не забудьте відрегулювати дзеркала. Ви хочете мати можливість чітко оглянути причіп. З Tahoe це легко, оскільки Chevrolet пропонує додаткові дзеркала для причепів на своїх вантажних автомобілях та позашляховиках. Дзеркала трейлінг висуваються назовні, щоб дати вам чітке уявлення про те, що знаходиться поряд із причепом, і будь-який магазин автозапчастин матиме дзеркальні розширення, які ви можете поставити на будь-який транспортний засіб.

Буксирування на дорозі

Якщо ви все зробили правильно, першим враженням буде те, що буксирування легше, ніж ви думали. Але не будьте зухвалим. Ось тоді нападе біда. Головне пам’ятати, що ваш автомобіль з причепом повільніше розганяється, але набагато повільніше зупиняється. Гальма причепа дуже допомагають, але ви все одно несете пару тонн зайвої ваги. Зупинки паніки зовсім не веселі, коли причіп штовхає вас ззаду.

Тож правило полягає в тому, щоб бути по-справжньому спокійним у будь-який час, приймати, що ти будеш тим хлопцем на правій смузі і надавати собі всілякі додаткові відстані, і попереджати про те, що твоя смуга змінюється задовго. Якщо вам пощастить, інші водії дадуть вам місце і запалять вогні, коли буде безпечно переїжджати.

Коли ви об'їжджаєте вузькі кути, спробуйте зробити якомога більшу дугу. Підійдіть далі на перехрестя, а потім різко поверніть. Ваш причіп повинен слідувати за задньою частиною вашого евакуатора, тому ви не будете зрізати бордюр або припарковані машини, якщо в свою чергу зробите велику дугу.

Йдіть повільніше, ніж ви думаєте, на всіх кривих. Якщо ваш причіп не завантажений належним чином, він почне коливатися вперед-назад на кривій або коли ви прямуєте вниз із пагорба. Саме тоді гальма вашого причепа рятують вас. Просто стисніть привід гальма, і додатковий опір витягне причіп в чергу за вами.

Інша річ, що стосується спуску на пагорбах, полягає в тому, що ви повинні зберегти гальма свого евакуатора. Коли гальма нагріваються, вони можуть повністю перестати працювати. Тож довгий спуск вниз потрібно робити повільно, зменшуючи передачі вашого автомобіля, щоб тримати швидкість під контролем. Якщо ви гальмуєте, незабаром у вас не залишиться жодного гальма для їзди.

Резервне копіювання та обробка автостоянок

Резервне копіювання причепа - це особлива навичка. Можливо, ви бачили, як експерти роблять це легким, але це не так. Головне правило полягає в тому, що задня частина причепа рухається в протилежному напрямку від напрямку, в який ви обертаєте колесо. Фокус полягає в тому, щоб утримувати низ керма. Тоді напрямок, в якому ви рухаєте рукою, є напрямком, яким рухатиметься задня частина причепа.

Джессіка Уокер / Шевроле Джессіка Уокер / Шевроле

Далі, майте на увазі, що спочатку причіп реагуватиме повільно, але потім швидко, коли задній кінець обертається навколо, тому використовуйте невеликі регулювання та не відставайте від руху причепа. Довгі причепи з двома осями насправді легше зробити рівномірно, ніж короткі одновісні причепи, оскільки вони менш чутливі до ваших входів рульового управління.

Найкращий фокус - шукати місця, де не потрібно робити резервні копії. Ніколи не заходьте в будь-який простір, з якого ви не можете побачити вихід, інакше ви вийдете з вузької алеї та за рогом, і нікому не потрібен такий стрес.

Склавши все це для безпечного буксирування

Суть на буксируванні проста, але не завжди дешева. Вам потрібно мати евакуатор, який більш ніж здатний витягнути причіп та вантаж, який у вас є. Якщо ви завантажите причіп до абсолютної максимальної вантажопідйомності вашого автомобіля, він буде некерованим. Це одна область, де макс. Надлишок - це добре. Решта рішень полягає в тому, щоб бути справді впевненим, що все підключено правильно, а потім розслабитися і здійснити свою подорож у комфортному темпі. Робіть ці речі, і ви дійдете туди, куди йдете, і ви будете виглядати як бос, який це робить.

Останні повідомлення