Як Банджі цікавить "Долю"

Попередня Наступна 1 з 12 як банджі робить долю цікавоюяк bungie тримає долю цікавою srl cosmo 3rd 01як bungie тримає долю цікавою srl cosmo env 04як bungie тримає долю цікавою srl cosmo env 03як bungie тримає долю цікавою srl cosmo env 01як bungie тримає долю цікаву вежа світанок env 01як банджі тримає долю цікаву вежа світанок env 02як банджі тримає долю цікаву вежа світанок env 04як банджі тримає долю цікаву вежа світанок env 05як банджі тримає долю цікаву вежа світанок env 03як банджі тримає долю цікавою EV 53 glimmergoldяк банджі тримає долю цікавим холодом між стартами

Банджі Доля наполегливо котиться на спеціальні події, щоб тримати персонажів в захваті після запуску на початку цього року розширення третього року Підйом заліза.

У жовтні відбулося повернення «Фестивалю загублених» - події на Хелловін, наповненої масками, цукерками та спеціальними заходами. Цього тижня, Доля розпочав «Світанок», тритижневий зимовий святковий захід, який знаменує повернення однієї з найрізноманітніших, обмежених у часі гри: гонок Горобця.

Bungie вперше представив свою міні-гру Sparrow Racing League минулого року, але коротко повернувся на початку цього місяця в Sony PlayStation Experience, перед її публічним поверненням цього тижня. Bungie значно збільшив подію з минулого року, зробивши це центральним елементом масштабнішого святкування "Світанку", яке включає нову екіпіровку, нову екзотичну зброю, що повертається, та новий режим співпраці для ДоляТри місії Strike для трьох гравців.

"Ми минулого року дізналися, що Destiny може бути чимось іншим, ніж виключно стрільцем, що для нас було дуже весело".

Але гоноробські перегони виділяються серед них ДоляПропозиції після випуску, оскільки це сильно відрізняється від решти досвіду. Це та діяльність, яка ніколи не вимагає від гравців використання зброї у спільному світовому шутері від першої особи Бангі, і таким чином вона розширює Доля досвід, що перевищує його початкові рамки

"Будь-коли ми можемо зробити щось трансформаційне, як Sparrow Racing League, яке вводить гравця в новий тип дій або цікаво змінює соціальну взаємодію в грі, ми любимо це робити", менеджер спільноти Bungie Девід "Deej ”Дейг сказав Digital Trends. “І ми цього року дізналися про це Доля може бути чимось іншим, ніж виключно стрільцем, що для нас було дуже весело ".

Останні три роки Банджі провів відточуючи Доля, і гра за цей час суттєво змінилася. Навіть його основні системи, наприклад, як гравці вирівнюють своїх персонажів, наприклад, бачили великі ремонти, щоб зробити гру менш привабливою, особливо для найвищих рівнів гри. Дейг сказав, що те саме було і з поверненням горобцевої ліги.

"Минулого року, якщо ми щось дізналися про Sparrow Racing League, це було так, так, це було весело, але люди хотіли зберегти свою екіпіровку, люди хотіли оновити свою екіпіровку", - пояснив він. “Вони завжди хочуть Доля поважати час, який вони в нього вкладають. Вони хочуть Доля бути корисним. Люди хочуть брати участь у діяльності, яка сприяє еволюції їхнього характеру ".

david_dague Девід "DeeJ" Dague Девід "DeeJ" Dague, менеджер спільноти Bungie

Цього року гонки винагороджують вас кращим, більш модернізованим спорядженням, яке буде більш життєздатним у решті гри. У режимі додано два нові треки, які також включають деякі уроки з останньої версії горобцевих гонок.

"Доріжки, які ми бачили минулого року, були свого роду дуже лінійним санчастим жолобом дії", - сказав він. “Цього разу ми можемо трохи відкрити каструлю. Ми можемо дати людям ширші простори, де є різні мінливі шляхи через ці області. Нові та цікаві перешкоди. Горобцеві перегони є частиною Доля, що є екшн-грою, тому ви знаєте, що це буде бій, як і гонка ".

Розважаючи гравців

Придумувати нові події та режими гри - це те, що завжди в колективі розуму команди Destiny. Даге сказав навіть із задуму ДоляГоробець на говербайку, розробники Bungie запитували себе, що було б весело мчати.

“Вони завжди хочуть, щоб Доля поважала час, який вони в неї вкладають. Вони хочуть, щоб Доля була винагородою ".

"Звичайно, коли ви поглядаєте на горобця - коли у вас є швидкий і швидкий корабель, який має швидкісний приріст, завжди хочеться перегоняти ці речі", - сказав він. “Ми бачили, як наша громада навіть робить це просто в дикій природі, тому ми беремо стільки реплік від гравців гри. Багато разів було начебто підтверджено, що деякі наші підозри або деякі наші уявлення про гру є правильними. Тож ми можемо сказати так, звичайно, було б цікаво мчати горобців. Тож коли вони почали це робити самі, ми сказали собі, що тут є апетит до цього ".

Світанок - це також спосіб для Банджі шукати нові способи розважити гравців. На додаток до Sparrow Racing League, він додає більш конкурентний режим ДоляКооперативні місії, і кидає багато нового здобичі для гравців, щоб знайти.

Доля Вся робота live-команди полягає в тому, щоб розважати гравців з часом та між розширеннями, такими як нещодавня експансія "Rise of Iron", а до цього - "The Taken King", але Bungie вже говорив, що підтримка гри в новій формі виходить за рамки просто подій які з’являються в різну пору року. "Світанок" додає зміни геймплея в SRL та конкурентні страйки, але також є своєрідним святом, як "Фестиваль загублених". Dague сказав, що мета не завжди просто додати вміст, а розширити Доля світ теж. "Світанок" - це ще раз поглянути на те, як Банджі Доля Всесвіт діє.

як bungie тримає долю цікаву вежа світанок env 01як банджі тримає долю цікаву вежа світанок env 02як bungie тримає долю цікаву вежа світанок env 05як банджі тримає долю цікаву вежа світанок env 04

"Це святкове свято виживання та спільності", - пояснив Дейг. “Це тисяча націй біженців, які об’єдналися під“ Мандрівником ”заради безпеки, об’єднавшись та винаходячи культуру між собою. Це цікавий погляд на світ Доляі як святкують люди, які живуть у тому світі ".

Вивчення нового Доля ідеї

Що стосується того, що може надійти в майбутньому, Банджі тримає під прикриттям будь-які інші ігрові ідеї, такі як SRL - Даґе сказав, що, хоча він бере вхідні дані від Доля спільнота, Bungie також хоче надати своїм розробникам шанс здивувати гравців, коли вони розгортають нові речі. З огляду на те, наскільки величезна студія, можливостей є безліч, особливо якщо SRL докаже це Доля може бути дещо різноманітнішим, ніж це було в минулому.

"Щоразу, коли хтось запитує нас:" Гей, Банджі, ти коли-небудь задумувався "- відповідь на це питання незмінно так", - сказав він. "У нас є дуже талановита команда з сотнями розробників, художників, досвідчених дизайнерів, і вони думають про те, як ми можемо розширити межі світу Доля і досвід гравця, який заповнює цей простір протягом усього дня. Сотні з нас замислюються над тим, що Доля може бути, з чим ми ще могли б зробити Доля. Отже, майже зрозуміло, що, так, ми думали майже про все, що б ми могли зробити для цієї гри. Питання: чи слід? А ми можемо? І чи є у нас правильний час і ресурси, щоб присвятити ці речі, і чи сподобається гравцям, якщо ми це зробимо ”.

"Кожного разу, коли хтось запитує нас:" Гей, Банджі, ти коли-небудь задумувався "- відповідь на це питання незмінно так".

Інше велике питання полягає в тому, чи підходить, наприклад, «Світанок», доповнення до геймплея, нові події чи інший вміст у прямому ефірі Доля. Bungie хоче додати нові елементи до Доля, але, зберігаючи відчуття, що все це частина однієї загальної ідеї.

"Ми хочемо робити речі, які однозначно здаються такими, що відбуваються у світі Росії Доля», - пояснив він. «Ми ніколи не хочемо розважати гравця таким чином, щоб вони відчували, ніби вони роблять крок від того світу. Тож щодо того, щоб робити більше таких речей, як гоночний гонок, не можна сказати, що може мати майбутнє. Команда в прямому ефірі завжди має цікаві ідеї. Ми хочемо переконатись, що люди все ще відчувають, що це той самий персонаж, якого вони виховують, вдосконалюють та налаштовують протягом власної дуги особистої історії під час гри ».

У фільмі "Світанок" Банджі прагне дослідити способи, якими персонажі гравців, або Опікуни, підійшли б до ідеї спорту, і відірвати час від постійних, нескінченних військових зусиль у грі. Це також закріплює це Доля може запропонувати більше, ніж просто нові події про вбивство прибульців - навіть якщо ви часом трапляєте бадді з вашим горобцем на трасі.

ДоляПодія «Світанок» триває цього тижня і триває до 3 січня.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found