Як вимкнути Bluetooth і Wi-Fi в iOS 11

Приховані функції iOS 11, вимкніть Bluetooth і Wi-Fi в iOS 11 Бренда Столяр / Digital Trends Налаштування Wi-Fi та Bluetooth мають невелику проблему в iOS 11: Ви більше не можете вимкнути їх за допомогою Центру керування. Ви можете спробувати, але коли ви відкриєте це контекстне меню та торкнетесь піктограми Wi-Fi / Bluetooth, ці функції більше не вимикатимуться. Натомість він лише відключиться від будь-яких поточних пристроїв або мереж. Сигнали Wi-Fi та Bluetooth залишатимуться активними, навіть коли Центр керування каже, що вони вимкнені, і все одно можуть відбуватися менш очевидні бездротові передачі.

Центр управлінняМета Apple, як видається, мотивована послугами. Якщо з’єднання Wi-Fi та Bluetooth завжди залишаються ввімкненими, вони все одно можуть автоматично підключатися до таких сервісів Apple, як AirDrop, AirPlay, Apple Watches тощо. Це дає Apple простіші способи збирати більше інформації про використання / розташування продукту, а також підтримує фонові процеси або зв’язки, які ви, можливо, не помічали, тому нічого важливого (синхронізація, резервне копіювання тощо) не порушується.

Однак угода не така чудова для користувачів. Завжди ввімкнене з’єднання займає трохи більше часу автономної роботи, особливо якщо ви перебуваєте поруч з іншими пристроями Apple; це дозволяє постійно відстежувати, коли люди можуть віддавати перевагу конфіденційності, і залишає iOS більш відкритим для злому через Bluetooth. Якщо це занадто для вас, ви можете зменшити iOS 11 до попередньої ітерації. Але якщо ви хочете зберегти оновлення, є ще кілька способів повністю вимкнути Bluetooth і Wi-Fi в iOS 11. Давайте пройдемося по них.

Варіант 1: Використовуйте режим польоту

Режим польоту в Центрі управління

Піднесіть Центр керування, і ви помітите, що одним із значків біля кнопок Bluetooth і Wi-Fi є літак: це популярний режим польоту, відомий більшості з нас як ефективний спосіб відключити всі з’єднання для економії заряду акумулятора життя під час посадки в рейс або виїзду з району обслуговування. Він створений як зручний ярлик, але він все ще працює.

Щоб перевірити цю опцію, проведіть пальцем вгору по екрану, щоб відкрити Центр керування, і торкніться піктограми Режим польоту. Він повинен стати червоним, а інші піктограми з’єднання - вимкнути. Коли активовано режим польоту, ці зв’язки дійсно вимкнені і не підключатимуться навіть для фонових служб Apple. Коли ви знову вимкнете режим польоту, з’єднання Wi-Fi та Bluetooth як і раніше залишатиметься вимкненим. Ви можете активувати їх знову, натиснувши на піктограми.

Оскільки Режим польоту знаходиться у вашому Центрі керування, це дуже проста альтернатива для вимкнення Bluetooth і Wi-Fi при вимкненому режимі, тим більше, що вам не потрібно залишати режим польоту увімкненим, щоб це працювало. Однак, оскільки це відключення всіх з’єднань на пристрої, це може не спрацювати для більш делікатного управління, особливо якщо ви хочете щось зробити, щоб залежати від з’єднання даних.

Варіант 2. Зайдіть у Налаштування та вимкніть їх вручну

Режим польоту iPad

Здається, нове обмеження для iOS 11 впливає лише на Центр управління. Перейдіть до налаштувань iOS і подивіться на три найкращі варіанти: Режим польоту, Wi-Fi та Bluetooth. Виберіть будь-який з них, і ви побачите невеликий перемикач, щоб негайно їх увімкнути або вимкнути.

Якщо ви вже використовували Налаштування для вимкнення Wi-Fi або Bluetooth, вітаємо! Вам не потрібно нічого міняти. Якщо ні, розгляньте це як спосіб отримати більше можливостей зараз, коли Центр керування не настільки надійний. Можливо, бувають випадки, коли ви захочете від’єднатися від пристроїв Bluetooth навколо вас (наприклад, динаміків Bluetooth, коли ви приватно намагаєтесь слухати музику), але вам потрібно, щоб ваше з’єднання Wi-Fi було активним. Режим польоту не допоможе вам тут, але, перейшовши в Налаштування, ви зможете вимкнути лише один. Подібним чином, іноді вам може знадобитися вимкнути Wi-Fi з міркувань безпеки, зберігаючи з’єднання Bluetooth із вашим Apple Watch або іншими пристроями.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found