Як придбати Huawei P20 або P20 Pro у Великобританії

Енді Боксолл / Цифрові тенденції

Huawei P20 і P20 Pro вже тут, і ми вже закохані в потрійну камеру Leica на задній панелі P20 Pro. Якщо ви подібні до нас і не можете дочекатися початку роботи з одним із цих двох телефонів, ось як придбати його, якщо ви живете в Великобританії.

Що це? Ви живете в США? На жаль, P20 і P20 Pro на даний момент офіційно не випускаються в США, тому, якщо ви цього хочете, вам доведеться імпортувати його. Хороша новина полягає в тому, що він продається не тільки у Великобританії, але і по всій Європі, Китаї та Канаді, тому є багато можливостей отримати його, якщо ви зацікавлені. У нас є для вас путівник тут.

У Великобританії Huawei P20 і P20 Pro продаються через усі великі мережі та декілька роздрібних торговців. Тут ви знайдете найкращі пропозиції Huawei P20 та P20 Pro.

Дати запуску та угода

Huawei P20 і P20 Pro можна придбати з 6 квітня. Угода, що пропонує пару бездротових навушників Bose QuietComfort 35 II, застосовується лише до попередніх замовлень і з тих пір закінчилась.

Мережі

Якщо ви хочете придбати Huawei P20 або P20 Pro за контрактом у Великобританії, ви балуєтесь вибором.

На EE P20 починається з 34 британських фунтів (47 доларів США) на місяць за контрактом на 24 місяці, а P20 Pro коштує 39 британських фунтів стерлінгів (55 доларів США) на місяць протягом такого ж періоду часу. Кожен з них має невелику попередню вартість, а також доступний за різними тарифами. Мережа O2 має подібний план, починаючи з 34 британських фунтів (47 доларів США) на місяць для P20 і 40 британських фунтів (56 доларів) на місяць для P20 Pro, знову ж із попередньою вартістю. Vodafone і Three також пропонують обидва телефони з різними планами.

Роздрібні торговці

Відвідайте Carphone Warehouse, і Huawei P20 і P20 Pro можна придбати у всіх доступних мережах або взагалі без контракту. P20 коштує 600 британських фунтів (840 доларів), тоді як P20 Pro - 800 британських фунтів (1120 доларів). Carphone Warehouse також ексклюзивно продає P20 Lite, який має 5,8-дюймовий екран і меншу подвійну лінзу на задній панелі, за 330 британських фунтів (463 долари) без контракту.

Джон Льюїс має два нові телефони P20 за однакову ціну, що не підключається, без контракту, а також роздрібний торговець Argos. Clove Technology також пропонує P20 і P20 Pro готові до продажу, а також інші інтернет-магазини, включаючи mobiles.co.uk та mobilephonesdirect.co.uk. Ціни всі дуже схожі на момент запуску; але є безліч варіантів, де можна придбати новий P20 або P20 Pro.

Якщо ви ще не впевнені, який саме придбати, ми маємо тут посібник із відмінностей між P20 і P20 Pro, а також ви можете підготувати наш повний огляд телефонів тут. Ми також оновимо цю статтю, коли з’явиться більше пропозицій.

Останні повідомлення