Tinder випробовує новий інструмент штучного інтелекту, який називають супер симпатичним

Як видалити Tinder додатокЗнайти любов у 21 столітті може бути важче, ніж у 12 столітті, особливо зараз, коли у нас є такі інструменти, як додатки для побачень, які показують нам, скільки риби (а в деяких випадках і пірань) у морі єсправдіє. Але якщо ви втомилися постійно шукати любов на своєму телефоні, один додаток для знайомств, можливо, зможе позбавити частину роботи від проведення. Tinder представив нову штучно інтелектуальну функцію під назвою Super Likeable, яка, як кажуть, "радує і дивує" користувачів, представляючи їм "люди [Tinder] вважають, що будуть для вас особливим інтересом".

Обережно, свахи - А.І. приходить на вашу роботу.

Здається, ця функція побудована на дворічному трюку Tinder під назвою Super Like, який є способом для користувачів показати один одному, що вонизокремазацікавлений, на відміну від просто достатньо зацікавленого (що, мабуть, і передбачає фліппант вправо) На жаль, однак Super Likes виявилися не настільки популярними: наприклад, Verge зазначив, що ця функція змушує деяких людей почуватися незручно, а Mashable повідомив, що кнопка Super Like відчуває себе відчайдушною.

На жаль, функція Super Likeable дещо залежить і від Super Likes. Розумієте, Tinder визначає, з ким його інструмент ШІ вважає вас особливо сумісним, і іноді показує вам чотирьох людей на одній картці, яка може бути для вас супер симпатичною. Звідти ви отримаєте безкоштовний Super Like (саме так, вам доведеться заплатити за кілька супер-лайків), який ви можете надіслати будь-якому з цих чотирьох щасливих хлопців чи дам. Ви не можете шукати користувачів, які можуть бути супер симпатичними - Tinder вирішить, коли показувати їх вам, коли ви проводите пальцем.

На сьогодні Super Likeable тестується в Нью-Йорку та Лос-Анджелесі. Не вистачило часу, щоб визначити, чи відчувають Тиндерери те саме щодо цієї нової функції ШІ, як і щодо Супер Лайків в цілому, але незабаром ми зможемо визначити, чи справді Tinder знає своїх користувачів краще, ніж їх самі. .

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found