Високі технології та високий клас: як розкішні готелі сприймають технології

Високі технології та високий клас: як розкішні готелі сприймають технології

Технології є важливою частиною будинку, і який кращий спосіб для готелярів зробити так, щоб гості почувались як вдома, ніж забезпечити їм найсучасніші технологічні зручності? Ми говоримо про більш глибокий рівень підключення, ніж простий док-станція для iPod, або надійне з’єднання з Інтернетом у вашому готельному номері. Тенденцією розкішних готелів по всьому світу є простий сенсорний екран із простим у користуванні графічним інтерфейсом користувача, який може контролювати всі зручності вашої кімнати, такі як освітлення, кондиціонер, телевізор, фільми та музика. Ці системи також мають можливість обробляти зв'язок із стійкою реєстрації гостей, веденням домашнього господарства, консьєржем та касою. Сучасний готель також пропонує можливості моніторингу та управління персоналом на всій території закладу.

Насправді більшість великих контрольних компаній вже закріпилися на готельному ринку, від Control4 до Crestronand AMX до Apple. Зайве говорити, що готельєри стрибають на контрольну групу, що є “вау” зручністю моменту, який ставить розкішні готелі вперед.

Натхнення з усієї вулиці

На легендарній площі Нью-Йорка, знаменитий в Нью-Йорку Яблучний магазин Манхеттена, знаходиться навпроти. Коли вийшов Apple iPad, генеральний менеджер готелю Шейн Кріґ пройшов через вулицю та придбав кілька, щоб поставити у фойє готелю, щоб гості могли з ними пограти. Як тільки команда Plaza побачила все, на що здатний пристрій, вони поставили iPad у кожній кімнаті.

Plaza-ICE-Touch-on-iPad

Гостей зустрічає персональний екран привітання та відео від Krige, що пояснює ICE, Інтерактивний досвід клієнтів. Після ознайомлення ви можете контролювати кімнатну температуру або встановлювати освітлення на різних рівнях від 100 відсотків до повного вимкнення. Ви можете надіслати повідомлення на стійку реєстрації, попросити зубну пасту в домашньому господарстві або попросити у консьєржа бронювання ресторану. Гості можуть домовитись про транспорт або дізнатись про готель, який щойно пройшов ремонт у 450 мільйонів доларів. Ви навіть можете перевірити авіакомпанії та роздрукувати посадкові талони. Мобільний додаток ICE, що працює, можна буде завантажити з веб-сайту Plaza, що дозволить вам робити всі ці речі ще до того, як ви приїдете.

Кімната, яка знає, що ти там

Через море в гавані Сіднея, Австралія, Star Hotel & Casino пропонує повноцінний контроль гостей у своїх 174 розкішних люксах. Гості отримують на екрані управління телевізором, систему IBAHN Video-on-Demand, освітлення та температуру, освітлення Philips Dynalite система управління, бездротовий термостат, світлодіодний телевізор Samsung 3D, музична система Bose Cinemate тощо. Система Control4 виступає як магістраль, дозволяючи просте управління за допомогою простого інтерфейсу.

Усі апартаменти оснащені кнопкою з написом «Вихід із кімнати» біля вхідних дверей, яка автоматично переводить люкс в енергозберігаючий режим: одним дотиком він закриває жалюзі, вимикає світло та набирає назад кондиціонери для економії енергії. Якщо ви забудете натиснути це на виході, через 30 хвилин система відчує, що нікого немає, і автоматично активує кнопку. Після повернення ваша кімната привітає вас, відкривши штори, увімкнувши світло та показавши вітальне повідомлення. По телевізору з’являється сповіщення «Відчинені двері» та «Конфіденційність», щоб ви знали, що перебуваєте в безпеці і вас не турбуватиме персонал готелю.

Екологічна сторона хай-тек

На гірському курорті Монтаж Дір-Веллі в Парк-Сіті, штат Юта, 154 номери класу люкс та 66 люксів оснащені подібним рішенням Control4 Hospitality Solution, яке дозволяє гостям контролювати освітлення, температуру, камін, розваги, налаштування конфіденційності та енергозберігаючі функції. Гості готелю можуть насолоджуватися цими невимушеними технічними зручностями, тоді як готельна індустрія, відома своїм великим екологічним наслідком, може зменшити негативний вплив.

Crestron також займається цікавими справами в готельному господарстві та встановив системи управління в деяких провідних мережах готелів світу, включаючи Marriott, Hilton, Hyatt, InterContinental Hotels Group, Four Seasons та Starwood Properties.

"Готелі використовують більше технологій, щоб забезпечити більш високий рівень сервісу", - говорить директор з гостинності Крестрона Майкл Стегман. "Сучасний готельний стандарт представляє нові завдання для управління та інтеграції всього цього".

Крестрон-Гостинність-Інтеграція

Рішення Crestron Hospitality відповідає викликам, моніторингу та керуванню централізованими AV-джерелами та елементами керування освітленням для всіх районів готелю з ПК, Mac, iPhone, iPad, Android-пристрою та локального сенсорного екрану Crestron. Як і у системах Control4, Crestron пропонує низку способів зменшити споживання електроенергії, починаючи від систем затемнення і закінчуючи датчиками поселення та збирання денного світла. Зручності в номері, включаючи охорону, AV та HVAC є стандартними. Наприклад, екологічно орієнтований курорт Gateway Canyon у місті Gateway, штат Колорадо, використовує систему Crestron для управління функціями на території готелю, зокрема Ківа Лодж, готель на 38 номерів з фітнес-центром, спа-центром, кафе та басейном. Система Crestron CP2E контролює розподіл аудіо / відео та фонової музики по всій квартирі. Настінні сенсорні екрани та клавіатури в розкішному просторі для прогулянок, управління одним дотиком.

Воістину пульт дистанційного керування

Капарі, ще один розкішний п'ятизірковий готель на острові Санторіні, пропонує гостям не тільки найкращий вид на кальдеру та вулкан, але й високотехнологічне управління номерами. Щоб міцно перенести цю групу вілл у 21 століття, готельєри вирішили найсучасніша система управління AMX. Кожна кімната має спеціальний контролер для управління системами кімнат, такими як штори, вентиляція, вентиляція, освітлення. Кожен контролер підключений назад до столу у вестибюлі, так що адміністратор може «підготувати» кімнату або навіть допомогти клієнтам контролювати кімнату здалеку.

Універсальна мова

AMX також взяв участь у реконструкції історичного готелю "Україна" в Москві, який тепер називають Royal Radisson Moscow. Всі номери були оновлені естетично, і в них додано управління AMX, щоб зробити контрольний A / V, драпірування освітлення, інформацію про рахунок готелю, та обслуговування їжі якомога простіше, і різними мовами. Видатний користувальницький інтерфейс, створений спеціально для цього проекту, дозволяє гостям вибирати між різними мовами, включаючи ті, що використовують кирилицю, арабську та навіть ієрогліфічну. Також були розроблені спеціальні піктограми для основних функцій, тому будь-якому гостю легко користуватися панеллю незалежно від мови.

pan1

Панелі AMX централізують управління аудіо-відео системами та іншими електронними пристроями у всіх зонах кімнат. Одним натисканням пальця штори закриваються або розкриваються, і гості можуть налаштувати настрій за допомогою освітлення. Однак більша частина цієї функціональності є автоматичною: увімкнення телевізора автоматично приглушить світло та закриє сенсори. Вночі всі лампи вмикаються і працюють лише на 30 мільйонів відсотків своєї потужності, що комфортніше для гостей, а також економить енергію.

Високі технології означають високу вартість, але ненадовго

Тож, незалежно від того, вирушили ви до Росії, Греції, Австралії, Юти, Сіті, Нью-Йорка чи Колорадо, обов’язково з’ясуйте технічні можливості вашого готелю, щоб зробити ваше перебування приємнішим. Одне можна сказати точно: розкішні готелі роблять все можливим для високотехнологічного, простого, гостьового контролю. Вміння керувати своєю кімнатою та рахунком, а також спілкуватися з адміністрацією та іншим персоналом готелю в електронному вигляді стає стандартним у висококласних готелях по всьому світу. Ми сподіваємось на високотехнологічний потік, коли ці технічні зручності будуть доступні в готелях усіх рівнів.

Останні повідомлення