Як смажити індичку

смаження індички в фритюрі

Ми знаємо, смажена індичка у фритюрі звучить смачно. Крім того, смаження у фритюрі - один із найкращих способів отримати птицю з надзвичайно хрусткою шкіркою та соковитим м’ясом, не забираючи надто багато часу. Але проблема в тому, що індичка - це дуже великий птах - і це робить смаження у фритюрі важким і потенційно небезпечним. Якщо ви хочете це зробити, ви повинні бути готові. Ось що вам потрібно знати.

(Коли ми говоримо небезпечно, ми маємо на увазі це. Будьте дуже обережні при смаженні індички у фритюрі. Дотримуйтесь запобіжних заходів, ніколи не пийте під час смаження, а всіх інших (особливо дітей та домашніх тварин) тримайте подалі від цього процесу.)

В приміщенні чи на відкритому повітрі?

Є як фритюрниці для індички в приміщенні, так і зовні. Якщо ви смажите маленького птаха в приміщенні, у вас також є можливість використовувати дуже великий запас, хоча це буде складніше, але набагато дешевше, якщо у вас ще немає фритюрниці.

Перевага робити це на вулиці (якщо дозволяє погода) полягає в тому, що ви можете використовувати більшу фритюрницю для більших птахів і отримати кращі результати. Ви також уникаєте зайняття занадто багато місця на кухні або пошкодження будь-яких сусідніх матеріалів гарячою олією.

Зберіть усі свої запаси

 • Індичка: Менші індички ідеально підходять для смаження у фритюрі. Спробуйте вибрати для цього проекту птаха вагою 10-13 фунтів і не перевищуйте 15-16 фунтів, якщо можете допомогти.
 • Ваша улюблена приправа або руб індички
 • Арахісове масло: Інші масла працюють, вважається, що арахісове масло забезпечує найкращі результати та аромат. Також можна використовувати кукурудзяну та соняшникову олії. Ймовірно, вам знадобиться принаймні 5 галонів олії, тож запасайтеся цим легенько.
 • Гачок, вішалка або стійка для смаження: Переконайтеся, що ваша фритюрниця має можливість безпечно опустити та підняти індичку під час смаження.
 • Термометр для фритюру: Цей тип термометра вимірює температуру самого масла. Деякі фритюрниці мають таку можливість, але якщо ні, то вона вам знадобиться.
 • Захисні рукавички: нагрівальних накладок, мабуть, недостатньо для цієї роботи.
 • Вогнегасник: Безпека насамперед!
 • Паливо: Пропан часто необхідний для фритюрниць, особливо для зовнішніх версій.
 • Мерний термометр: можливо, ви захочете вийняти індичку з фритюрниці та (дуже обережно) перевірити внутрішню температуру, щоб переконатися, що це справді зроблено. Для цього вам знадобиться власний окремий термометр, а не спливаюча версія.

Готуємо індичку

Туреччина Преп Сеймур Джонсон AFB
 1. Дослідіть порожнини. Видаліть потрохи та все обгортання, фіксатори ніг та вбудовані таймери. Зверніть пильну увагу на будь-які шматочки льоду, навіть невеликі. Розплавившись у воді, вони створюють міні-вибухи у фритюрниці, через які Ви можете провести День Подяки в травмпункті.
 2. Відтайте. Або зберігайте його в холодильнику кілька днів, або розморожуйте в холодній воді.
 3. Вимийте і потріть птицю. Перш ніж наносити втирання, переконайтеся, що ви ретельно висушили індичку. Пам'ятайте, відсутність водяних кишень. Не фаршируйте індичку.
 4. Переконайтесь, що індичка має кімнатну температуру. Це може зайняти додаткове терпіння.

Очистіть все і підігрійте масло

Ретельно очистіть свою вішалку / гачок та фритюрницю. Потім ретельно висушіть його - переконайтесь, що не залишилось крапель води.

Ваша фритюрниця матиме макс. Лінію заправки олії. Заповніть його лише до цього рядка або нижче. Фондові горщики також, як правило, мають максимальну лінію заповнення, яку ви можете використовувати. Якщо у вашому горщику немає лінії заповнення, вам доведеться бути дуже обережними при вимірюванні та наливанні, тому ми радимо знайти казан, який має. Як правило, не наповнюйте традиційну каструлю олією більше, ніж наполовину.

Тепер запустіть джерело опалення та виміряйте температуру масла. Олія буде готова, коли вона досягне 350 градусів за Фаренгейтом. Для великих птахів та фритюрниць 375 градусів за Фаренгейтом є гарною мішенню.

Примітка: Не забувайте бути обережними при встановленні фритюрниці. Зовнішні фритюрниці не можна використовувати на дереві або траві.

Опустіть індичку і варіть

Опускання смаженої індички ДИСКА

Коли олія досягне потрібної температури, вставте гачок / вішалку через індичку, переконайтесь, що вона міцно тримається, і опустіть птицю в олію. Використовуйте для цього рукавички, тримайте обличчя далеко від себе і намагайтеся, щоб шкіра не відображалася. Ви можете очікувати трохи піни та гарячого плювання олії. Для додаткової обережності перед тим, як опустити індичку, вимкніть пальник, щоб дати маслу можливість трохи заспокоїтися, а потім знову ввімкніть пальник. Якщо над олією видно трохи індички, це добре.

Тепер встановіть таймер. Загальне правило - 3 хвилини за фунт, плюс 5 хвилин загалом. Якщо за цей час температура масла підніметься понад 375, вимкніть пальник і дайте йому трохи охолонути, або скоротіть час приготування.

Оскільки фритюрниці дуже швидко готують індиків, то можна вивезти індичку трохи раніше, щоб перевірити, чи це зроблено. Ось тут може стати в нагоді цей термометр для м’яса: як правило, темне м’ясо повинно знаходитися при температурі 180 градусів за Фаренгейтом, а біле м’ясо - при 170 градусах.

Видаліть індичку для остаточної підготовки

Коли індичка закінчиться, вимкніть пальник і обережно підніміть індичку вгору. Розумно мати заздалегідь підготовлену територію для розміщення індички. Гаряча олія буде капати з індички, і найкращий спосіб боротися з цим - це багато паперових рушників та сусіднього кошика для сміття.

Залиште індичку охолонути приблизно на 20 хвилин, перш ніж спробувати вирізати її. Деякі люди в цей час накривають індичку фольгою, щоб уникнути її висихання та охолодження. Коли будете готові, зробіть перші скибочки і спробуйте тест смаку.

Не впевнені, чи є у вас час на все це? Ви можете спробувати приготувати вечерю на День Подяки в миттєвому горщику. Або ви навіть можете замовити набір їжі на День Подяки, щоб полегшити ситуацію.

Останні повідомлення