Як безкоштовно отримати книги, компакт-диски, DVD-диски та ігри

Використані носії інформації

Книги, компакт-диски, DVD-диски та відеоігри вже є одними з найдешевших видів розваг, але ми знайшли три послуги, які роблять їх ще більш доступними - зокрема, роблячи їх вашими безкоштовно.

Добре, є улов, але він дуже невеликий: ви будете стягувати плату за доставку, але це ніколи не перевищує кількох доларів за товар. І більшість служб працюють за торговою моделлю, це означає, що вам потрібно буде відмовитись від книги, компакт-диска, DVD-відео чи відеогри, якими ви володієте, щоб отримати щось, чого ще немає. Так само, придбання розваг цим способом не забезпечує миттєвого задоволення, яке ви отримаєте від Інтернет-магазину або відвідування цегляно-будівельного магазину, особливо тому, що ви не можете бути впевнені, що предмет, який ви шукаєте, буде доступний, і це може зайняти 10 днів, щоб отримати замовлений товар. Але будьмо відвертими: ви серйозно не можете перевершити ціни.

Ми підписали три послуги - Bookins, PaperBackSwap та Swaptree - щоб оцінити, що кожна з них може запропонувати. Читайте далі, щоб побачити, що ми виявили.

Букінс логотипБукіни

Пропозиції Bookins обмежені книгами та DVD-дисками, і ви ніколи не взаємодієте безпосередньо з людиною, у якої купуєте товар. Служба гарантує, що ви отримаєте товари, які ви запитуєте, і зв’яжеться з вантажовідправником, якщо у вас виникнуть проблеми. Якщо вони не зможуть вирішити проблему, вони зарахують ваш рахунок на трансакцію.

Сайт використовує "бали" як валюту. Ви заробляєте бали, доставляючи книги та DVD-диски іншим клієнтам Bookins, або можете придбати бали за допомогою кредитної картки. Сайт автоматично призначає значення балів кожному елементу при вході в систему (виділяючи більше балів за нещодавно випущені товари, бестселери та класику, і менше балів для недорогих або менш популярних предметів). Книги ідентифікуються за кодом ISBN або UPC, а DVD-диски - за кодом UPC. Вартість придбаних балів коливається в межах від 0,60 доларів США за кожну партію від 50 до 1 доларів за кожну партію від 10 лотів.

Знімок екрану Bookins 1 Захист торговців від взаємодії один з одним, як це робить Bookins, має свою привабливість, але це також робить сайт стерильним та нудним.

Bookins сплачує поштову оплату, коли ви відправляєте товар іншому клієнту, але ви платите фіксовану ставку в розмірі 4,49 долари за кожен отриманий товар. Сайт надсилає вам електронний лист, коли хтось запитує товар у вашому списку торгів. Якщо ви не відповідете, відвідавши веб-сайт і погодившись відправити товар протягом 48 годин, ви ризикуєте втратити можливість заробляти очки за цей товар, якщо Bookins шукатиме іншого клієнта, який зможе виконати запит.

Оскільки послуга базується на балах, між предметами, від яких ви готові відмовитись, і тими, кого ви хочете придбати, не існує взаємозв’язку «один на один»: перелічіть книгу чи DVD, які вартістю 10 балів, наприклад, і ви може придбати одну книгу чи DVD вартістю 10 балів або будь-яку комбінацію з двох книг або DVD, які коштують п’ять балів кожна. Bookins використовує Поштову службу США та надсилає електронні листи обом сторонам, коли товари відправляються. Кожна сторона також може відстежувати хід поставок, вводячи номери відстеження на веб-сайті USPS.

Bookins призначає бальні значення кожній книзі та DVD у своєму інвентарі. Але значення балів здаються довільними, адже такі фільми, як "Морські котики" (у ролі Чарлі Шіна), заробляють таку ж кількість балів, як "Мюнхен" Стівена Спілберга. Bookins присвоює значення балів кожній книзі та DVD у своєму інвентарі. Але значення балів здаються довільними, адже такі фільми, як "Морські котики" (у ролі Чарлі Шіна), заробляють таку ж кількість балів, як "Мюнхен" Стівена Спілберга.

Bookins може похвалитися тим, що він усуває всі взаємодії між торговцями, і хоча це значно зменшує шанси у вас виникнути клопоти з приводу будь-якої конкретної операції, але також робить досвід трохи стерильним. Наприклад, не існує дискусійних форумів, а огляди книг, надані споживачами, обмежуються лише кількома реченнями, і багато з них проходять без підказки. На сайті дійсно є великий перелік книг, і він організований таким чином, що дозволяє легко переглядати та знаходити те, що вам сподобається. Колекція DVD Bookins набагато менш вражаюча.

Папір обмін логотипPaperBackSwap

PaperBackSwap - це суто сайт для обміну книгами, але компанія управляє двома веб-сайтами - SwapaCD та SwapaDVD, де ви можете торгувати компакт-дисками та DVD-дисками відповідно. Позики, накопичені або придбані на одному веб-сайті, можуть бути передані іншим двом.

PaperBackSwap, як і Bookins, працює за бальною системою: кожна переплетена книга коштує по одному балу, а аудіокниги - дві. Однак книги, які ви перелічуєте на цьому веб-сайті, не нараховують жодних балів, доки інший клієнт цього не вимагає, і ви не вказуєте, що відправили. Якщо ви не хочете чекати, щоб заробити очки, ви можете придбати їх за 3,45 доларів за кожен (з мінімальним показником у три бали) за допомогою кредитної картки або рахунку PayPal.

Жодна із служб обміну, яку ми перевірили, не мала найсучаснішого веб-сайту, але PaperBackBookSwap’s був найкращим із трьох. PaperBackBookSwap також пропонує послугу передплати під назвою Box-O-Books, яка дозволяє домовлятися про торгівлю кількома книгами одночасно.

Як і на інших двох сайтах, які ми перевірили, ви вводите коди ISBN або UPC для кожного товару, яким ви готові торгувати. PaperBackSwap передбачає лише те, що предмети мають бути в “хорошому стані”, для книг визначається як “... обкладинки передньої та задньої сторінок, усі сторінки, відсутність пошкоджень рідиною, відсутність написання чи виділення ...”. Якщо інший клієнт зацікавлений у придбанні цього товару, він зробить замовлення, і PaperBackSwap надішле вам електронне повідомлення з повідомленням про їх інтерес.

PaperBackSwap унікальний серед трьох служб, які ми розглянули, тим, що дозволяє заявнику встановити умови, за яких книги прийматимуться. Один клієнт, який просив книгу з нашого списку, зазначив, що він не прийме книги, які провели «багато часу в приміщенні для паління»; інший вказав, що "всі книги у твердій обкладинці повинні містити оригінальні сорочки". Ці умови торгівлі з’являються, як тільки торгівля починається, і ви отримуєте можливість скасувати торгівлю, якщо ви не можете їх дотримуватися. Торговий партнер має право повернути товари, які не відповідають їхнім умовам.

Жодна із служб обміну, яку ми перевірили, не мала найсучаснішого веб-сайту, але PaperBackBookSwap’s був найкращим із трьох. Жодна із служб обміну, яку ми перевірили, не мала найсучаснішого веб-сайту, але PaperBackBookSwap’s був найкращим із трьох.

Як SwapaCD, так і SwapaDVD працюють однаково: обміняні компакт-диски заробляють один бал і коштують один бал плюс 0,49 дол. США, а також поштові витрати на їх відправлення (приблизно від 1 до 2 доларів залежно від упаковки, яку ви використовуєте). Змінені DVD-диски заробляють один бал і коштують один бал (деякі коштують дорожче) плюс вартість поштових витрат на придбання. Ви можете надсилати книги, компакт-диски та DVD-диски будь-яким способом, який вам заманеться, але послуга має зачепи в Поштовій службі США, які дають вам можливість придбати поштові етикетки з передплаченою поштою.

Поміняти дерева логотипомSwaptree.com

Приєднуйтесь до Swaptree, і ви можете торгувати книгами, музикою та фільмами, які вам більше не потрібні, на подібні предмети робити хочуть. Ви також можете торгувати іграми для ПК та консолей (Xbox, PlayStation тощо), і можна обміняти книгу на фільм, фільм на відеоігру тощо. Ви вводите коди UPC або ISBN для продуктів, якими володієте, і послуга відповідає вам членам, які можуть бути зацікавлені в торгівлі з вами.

Послуга просить вас вказати стан товару, яким ви торгуєте, від “абсолютно нового” до “прийнятного”. Книга, зазначена як абсолютно нова, повинна бути непрочитаною та в ідеальному стані, тоді як книга, яка вважається прийнятною, може мати певні пошкодження на обкладинці та, можливо, писати на полях, але на ній не повинно бути відсутніх сторінок.

Swaptree організовує суворо індивідуальні транзакції між торговими партнерами, але це дозволяє вам торгувати книгами на компакт-диски або DVD-диски і навпаки. Swaptree організовує суворо індивідуальні транзакції між торговими партнерами, але це дозволяє вам торгувати книгами на компакт-диски або DVD-диски і навпаки.

Ми перерахували сім книг (шість м’яких обкладинок та одну тверду обкладинку), і служба негайно створила список із 2787 предметів, на які ми могли б продати ці книги. Ви можете зробити послугу більш ефективною, створивши перелік предметів, які вас цікавлять. Ви можете створювати цей список бажаних елементів за пунктом, переглядаючи те, що інші учасники перелічили як доступне для торгівлі; ви можете імпортувати файл, що містить коди ISBN або UPC (що зберігаються у форматі .txt або .csv); Ви можете зробити посилання на список бестселерів, який веде Інтернет-магазин, наприклад Barnes & Noble; або ви можете зробити посилання на свій список бажань Amazon. Послуга також пропонує панель інструментів браузера (лише Firefox), яка повідомлятиме вас, коли ви будете робити покупки на Amazon та кількох інших інтернет-магазинах, що книга, яку ви плануєте придбати, доступна для торгівлі.

Список книг та фільмів супроводжується описом капсул, уривками критичних оглядів подібних Розваги щотижнята коментарі від Swaptree. На компакт-дисках є списки треків із 30-секундним попереднім переглядом, який ви можете прослухати. Торги проводяться індивідуально, при цьому Swaptree виступає в ролі свата, але послуга може також здійснювати тристоронні торгівлі. Отже, хоча ви не можете торгувати трьома менш бажаними предметами на той, який є більш затребуваним, можуть бути ситуації, коли ви надсилаєте товар користувачеві B, користувач B - щось користувачеві C, а користувач C - вам товар. Коли ви готові відправити товар, у вас є можливість придбати поштову наклейку з поштовою оплатою. Це робить доставку такою ж простою, як упаковка або упаковка товару, наклеювання етикетки та скидання її в поштову скриньку (пакети вагою більше 13 унцій потрібно доставити на пошту). Цей метод, який виконується через поштову службу США, забезпечує спосіб відстеження вантажу, але ви можете доставити і іншими способами, якщо хочете.

Всі три торгові служби мають зачеплення з поштовою службою США і дозволяють купувати та друкувати поштові оплати за доставку. Всі три торгові служби мають гачки для поштової служби США і дозволяють купувати та друкувати поштові оплачувані етикетки.

Swaptree також має елемент соціальних мереж - групи, дискусійні форуми, посилання на Facebook та рейтинги користувачів. Незважаючи на те, що Swaptree пропонує допомогти вирішити суперечки між користувачами щодо товарів, які не відправляються або не перебувають у стані, на яке вимагав відправник, негативні відгуки є єдиним реальним засобом, доступним для незадоволеного користувача. Нам подобається мати можливість поміняти книгу, яку нам більше цікаво зберігати, на компакт-диск, DVD або відеоігру, але інвентар служби наразі набагато більше зважений на книги, ніж на цифрові носії.

Якою послугою ми скористаємось?

Хоча вам ніщо не заважає перерахувати колекції книг, компакт-дисків, DVD-дисків та ігор, якими ви готові торгувати з усіма цими послугами обміну, найкраще вибрати лише одну. Ви не захочете боротися з клопотом щодо управління трьома окремими запасами, і якщо ви отримаєте занадто багато негативних відгуків, оскільки торговий партнер хоче товар, який ви вже утилізували на іншому сайті, ніхто не захоче мати з вами справу.

То який із них найкращий? Ми виявили, що торгівля на всіх трьох сайтах є простим процесом, а можливість друкувати етикетки з передплаченою поштою - послуга, яку пропонують усі три - надзвичайно зручна. Крім того, кожна послуга має свої плюси і мінуси. Нам сподобалось, як Bookins захищав нас від прямої взаємодії з торговими партнерами і той факт, що вони гарантували наше задоволення від кожної торгівлі, але ми пропустили послуги соціальної взаємодії, які надають такі форуми-члени. Ми також виявили, що система цього сайту, яка присуджує більшу кількість балів одним предметам, а менше іншим, є дещо довільною. Врешті-решт ми вирішили, що нам найбільше подобається Букінс із трьох.

Swaptree має найкращу колекцію торгових інструментів із гачками у Facebook, можливість імпортувати списки інвентаризації, що зберігаються у файлах тексту та електронних таблиць, та панель інструментів Firefox, яка попереджала нас, коли ми збиралися придбати книгу в Інтернеті, яка була доступна для торгівлі безкоштовно . Swaptree також має найкращий асортимент продуктів: ми оцінили свободу торгівлі книгами для фільмів, компакт-дисків або навіть відеоігор (і навпаки). Але нам не подобалося обмежуватись індивідуальними угодами, і ми не любили платити поштові витрати за відправку товарів іншим клієнтам, не знаючи, що зможемо знайти те, що нам цікаво придбати для себе.

Після виконання свопів усіх служб ми вважаємо, що PaperBackSwap буде тим, яким ми скористаємося в довгостроковій перспективі. У них є великий запас книг, компакт-дисків та фільмів, і їх учасники є дуже активними торговцями (ми здійснили тут втричі більше торгів, ніж у Bookins або Swaptree). Нам також сподобався той факт, що нам не довелося нести ніяких витрат на доставку, якщо ми не були стороною, що придбала.

Нашим найбільшим стуканням проти PaperBackSwap є той факт, що ви повинні підтримувати окреме членство для торгівлі книгами, CD та DVD; можливість передачі очок між трьома не робить це меншою мірою клопотом. І хоча ми воліли б дізнатись трохи більше про стан пропонованих товарів, це був єдиний сайт, який дозволив нам створити передумови для торгівлі (наприклад, будучи некурящими протягом усього життя, ми точно не любимо читати книгу, яка пахне як пачка сигарет).

Колекціонерам хардкорів не сподобається жодна з цих послуг, тому що вам доведеться відмовитися від чогось, щоб отримати щось інше. Навіть сайти, що продають бали, обмежують кількість балів, які ви можете придбати за місяць, оскільки вони залежать від торгів їх інвентарем. Але якщо ви шукаєте дешеві розваги, будьмо чесними. Це не набагато дешевше, ніж безкоштовно.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found