Ось як використовувати смартфон Android для трансляції ігор Xbox

Android проти iOS - це пристрасне поле бою, і обидві платформи можуть багато запропонувати своїм прихильникам. Однак Android щойно отримав особливо велике перо: можливість трансляції та відтворення ігор Xbox через Інтернет без консолі.

Це звучить як фантазія, але станом на 15 вересня це абсолютно реальність. Користувачі Android, за невеликої допомоги зручного контролера Bluetooth, тепер можуть грати в ігри Xbox завдяки чудесам хмарних ігор. Нещодавно випущені Samsung Galaxy Note 20 Ultra та Note 20 отримали ранній доступ до послуги, а завдяки великим екранам та потужному обладнанню вони ідеально підходять для хмарних ігор. Але це не єдині пристрої Android, які можуть грати в ігри Xbox. Ось як ви можете грати в ігри Xbox на своєму смартфоні Android.

Що вам знадобиться для початку

Щоб розпочати потокову передачу ігор Xbox на свій пристрій Android, вам знадобиться кілька речей. По-перше, вам знадобиться придатний пристрій Android. Придатні пристрої оснащені Android 6.0 Marshmallow або вище та Bluetooth версії 4.0 або новішої. Ми протестували його на ряді пристроїв і виявили, що порівняно сучасний смартфон середнього та вище рівня повинен впоратися з хмарними іграми. Звичайно, потужніші пристрої будуть функціонувати краще, але ми створили безліч ігор і працювали на Pixel 3a XL без проблем.

Вам також може знадобитися контролер Bluetooth. Деякі ігри працюють із сенсорним керуванням, але для більшості потрібен контролер. Не дивно, що контролер Bluetooth Xbox від Microsoft є найкращим вибором для цього, але будь-який з наших улюблених контролерів повинен працювати. Ми протестували його на GameSir G4s, і він працював чудово. Однак, якщо вас турбують проблеми сумісності, радимо придбати офіційний контролер Xbox.

Нарешті, вам також знадобиться стабільне з’єднання Wi-Fi. У хмарних іграх використовуються ігрові кадри, які транслюються через Інтернет, тому це надзвичайно важкий процес, і для цього вам знадобиться гідне підключення до Інтернету. Wi-Fi, швидше за все, буде найкращим вибором для більшості, але деякі щасливці зможуть скористатися 5G-з'єднанням для потокової передачі, але майте на увазі, що вам, ймовірно, знадобляться необмежені дані або дуже висока обмеження.

Отримавши смартфон, контролер та з’єднання Wi-Fi, ми готові розпочати.

Підпишіться на Xbox Game Pass

Далі вам потрібно буде зареєструватися в Xbox Game Pass. Тепер послуга відкрита, вам більше не потрібно реєструватися для попереднього перегляду. Натомість просто підпишіться на Xbox Games Pass на рівні Ultimate. Це коштуватиме князівської суми в 15 доларів на місяць - найдорожчого рівня, але це дає вам доступ абсолютно до всього, тому, якщо у вас є ПК, ви також зможете отримати доступ до повної бібліотеки ігор Xbox для Windows, як Ну. Ваш перший місяць обійдеться вам лише в 1 долар, тож у вас є шанс зрозуміти, чи варто це ваших грошей чи ні.

Завантажте додаток Xbox Game Pass і починайте гру

Тепер, коли ви зареєструвались, вам потрібно завантажити додаток Xbox Game Pass. Після завантаження завантажте його та увійдіть до облікового запису Microsoft, з яким ви подали заявку на доступ.

Після входу ви отримаєте список ігор для гри - і це великий список. Ви можете переключатися між нимиПотікКонсоль, іПК, і ви можете додавати ігри до свого списку «Грати пізніше», а також вибирати ігри для гри зараз. Щоб зіграти в гру, просто виберіть її зі списку та торкніться Грати. Через кілька хвилин завантаження - протягом цього часу ваш потік запускається - ви перенесетесь у свою гру. Якщо для обраної гри потрібен контролер, програма попереджає вас перед початком роботи, даючи можливість підключити контролер. Крім того, якщо певна гра є улюбленою, і у вас є вільне місце для зберігання, ви можете завантажити великі частини ігрового файлу на свій пристрій, що полегшить потокове передавання гри. Робіть це лише в тому випадку, якщо у вас є особливо великий простір для зберігання даних, оскільки це, як правило, кілька ГБ даних.

Останні повідомлення