Все, що ви хочете знати про часову шкалу Facebook

перегляд шкали часу

Facebook Timeline представив багато нових елементів на сайті соціальних мереж. Окрім того, що це новий та цікавий візуальний формат для Facebook, до нового макету пов’язано багато наслідків щодо конфіденційності. Найкраще думати про хронологію як про подвійну: як захистити свою конфіденційність, а також як використовувати нові можливості для творчості.

Ось розбивка, яка допоможе вам найкраще застосувати хронологію. Ви також можете ознайомитися з нашими оригінальними поширеними запитаннями щодо часової шкали, які є більше ознайомлення з основами хронології.

Конфіденційність

Переглянути як

Найкращий спосіб по-справжньому усвідомити, скільки ви ділитесь, - це перейти до своєї хронології та перевірити функцію "переглянути як". Піктограма шестірні поруч із посиланням Журнал активності показує можливість дозволити вам переглядати вашу шкалу часу як певних користувачів. Перевірте, як це виглядає друзям та родині. Після цього у вас буде більше ніж мотивація скласти кілька власних списків друзів і почати редагувати загальнодоступність своїх публікацій.

Списки друзів

Ми вже неодноразово писали про важливість створення власних списків друзів, але хронологія зробила це важливішим, ніж будь-коли. З огляду на той факт, що ви можете прокручувати час і відвідувати моменти, які, на вашу думку, були поховані в минулому, саме час вам потрапити на борт зі списками.

Для початку ви можете скористатися розумними списками, створеними Facebook: вашими близькими друзями, родиною, колегами та тими, хто поруч. Але тепер потрібно диктувати, що кожна з цих груп може бачити, а що не бачити. Це означає, що кожного разу, коли ви публікуєте щось або завантажуєте нову інформацію, вам потрібно перевірити цей випадаючий список, щоб визначити, з ким ви ділитесь. Ми радимо, щоб у ваш список близьких друзів входили всі, з ким ви загалом хочете поділитися усім (саме так і повинно бути), і таким чином ви можете найкраще уникнути випадкового надмірного надсилання.

Видимість минулих повідомлень

Вам також слід перейти до налаштувань конфіденційності та ознайомитися з розділом "Обмежити аудиторію для попередніх публікацій". Коли Timeline вдарився, ми відразу висловили стурбованість тим, як це зашкодило оригінальному поколінню Facebook - дітям коледжу. Коли сайт був спеціально пристосований до їхнього роду, розміщення вмісту "iffy" було трохи менш хвилюючим. Зараз це не так. На жаль, це означає, що все, що ви оприлюднили раніше, зараз набагато легше знайти.

обмеженняНайпростішим завданням є перейти до цієї категорії та вибрати зробити всі попередні публікації, позначені як “загальнодоступні”, доступними лише для друзів.

Візуальні матеріали та вміст

Турбота про ваші налаштування конфіденційності є найважливішою частиною часової шкали Facebook, але рухаючись далі, ви можете зосередитися на більш творчих аспектах нового профілю. Багато що можна сказати про нові можливості, які веб-сайт представляє за шкалою часу, і як тільки ви пройдете набагато серйозніше завдання заблокувати свою інформацію, ви зможете перейти до чогось більш цікавого.

Життєві події

Найпростіший спосіб додати своє минуле до своєї хронології - за допомогою посилання “життєва подія” на вашій сторінці. Звичайно, ви можете використовувати перемикач року праворуч на сторінці, але задоволення від автоматичного прокручування не триватиме вічно. Швидший спосіб - це записати все, що завгодно, на свою шкалу часу під піктограмою “події життя”.

Звідси ви також можете легко класифікувати їх, подаючи моменти в розділах «Сім'я та стосунки», «Дім та проживання» тощо. Ви можете налаштувати ці життєві події за власним вибором та надіслати їх до правильної дати на вашій хронології.

життєві події

У створенні цих подій є щось дуже чуже. До цього часу Facebook обертався в режимі реального часу, але зараз користувачам пропонується розповідати історії зі свого минулого. Диктування в минулому часі є абсолютно новим, і це начебто створює два дуже різні враження на одному сайті. Використання стрічки новин - це обмін у режимі реального часу з друзями, а використання та перегляд хронології - це більше про каталогізацію та спогади.

Фото на обкладинці

Фото на обкладинці

Хоча зображення профілю раніше було вашим візуальним представленням усьому світу, тепер це ваше фото обкладинки. Це займає набагато більше нерухомості і, безумовно, краде фокус із вашого власного іміджу.

Є кілька важливих речей, які слід знати про ці фотографії. Для початку всі вони є загальнодоступними. Навіть якщо ви налаштували свої налаштування, щоб усі фотографії залишались видимими лише для друзів, кожен може бачити вашу обкладинку. Тож більшість із вас захоче зберегти речі зі смаком.

Ширина зображень також повинна бути не менше 720 пікселів. І не турбуйтеся про втрату своїх зображень щоразу, коли ви змінюєте обкладинку - вони будуть відсортовані в альбом, який ви знайдете на вкладці фотографій, подібно до того, як це працювало із зображеннями профілю.

Рекомендовані публікації  

Для того, щоб допомогти вам розпочати роботу з часовою шкалою, Facebook автоматично обирає публікації, які, на його думку, заслуговують на розміщення на вашій часовій шкалі. Це може означати, що ваша хронологія заповнена публікаціями на стіні та зображеннями, які ви не бажаєте відображати на видному місці на своїй сторінці.

Єдиний спосіб дізнатись, що було представлено, - це ретельно прочесати свою хронологію. Піктограма зірочки дозволяє розміщувати історії та олівцем редагувати або видаляти їх. Піктограма шестірні дозволяє зробити їх видимими для певної групи.

Ця остання частина - це, мабуть, найважливіше, що слід зробити. Для тих з нас, хто почав користуватися сайтом тоді, коли його заселяли лише діти коледжу, вирішальне значення має додання лише деяких речей.

Ваші запитання

Минулого разу, коли ми ставили поширені запитання щодо часової шкали, це було у випуску розробника, тож у більшості користувачів ще не було часу взяти руку. Отож, минувши деякий час, ми подумали, що знайдемо секунду, щоб безпосередньо звернутися до деяких запитань наших читачів у цій публікації.

З: “Нещодавно мене позначили на фотографії, схвалили, але вона не відображається на моїй шкалі часу в“ Профілі ”. Зазвичай там кажуть, що таке-то було позначене в такому-то альбомі, хоча це не відображається ? "

В: Найпростіший спосіб побачити фотографії, на яких вас позначили, - це перейти до розділу Фотографії на вашій шкалі часу. Угорі ви побачите свої особисті альбоми, а під зображеннями, на яких вас позначили. Однак є ще один спосіб, як ви з’явитесь на шкалі часу, коли хтось позначив вас на своїй фотографії. Справа в тому, що це, швидше за все, буде поховано набагато швидше, ніж раніше, виходячи з хронологічної спрямованості часової шкали.

Тепер, якщо вас позначили на кількох фотографіях у грудні, хронологія об’єднає їх у оновлення, читаючи щось на кшталт „Позначена в X кількість фотографій у грудні”. Це означає, що набагато легше не помітити, і Facebook, швидше за все, намагається заохотити вас розмістити ці дані на своїй шкалі часу.

З: Хтось позначає мене на фотографії, і це потрапляє на мою шкалу часу, але дата не правильна. Як я можу змінити дату цієї фотографії?

В: Клацніть на відповідну фотографію. Праворуч ви побачите посилання "Змінити дату".

змінити дату

З: Чому я можу бачити старі оновлення статусу своїх друзів на їхніх часових шкалах, а я не можу для людей, на яких я лише підписаний?

В: Підписка - це відносно нова функція, яка означає, що люди, включаючи багатьох знаменитостей, вирішать зберігати багато своїх публікацій лише для друзів. Якщо ви підписалися, ви бачитимете лише оновлення, які вони визначають як загальнодоступні. І зараз це стає все рідше і рідше.

З: Як додати фотографії до старих альбомів?

В: Перш за все, ви можете мати лише 200 фотографій на альбом. Але все, що вам потрібно зробити, це перейти на свою шкалу часу, клацнути посилання Фотографії, вибрати альбом і звідти додати більше фотографій.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found