Налаштування домашньої мережі: як зробити ваш Wi-Fi швидшим

Я чую скарги постійно про Wi-Fi: Це занадто повільно, воно ніколи не працює у вітальні, потокове відео заїкається на телевізорі наверху. На щастя, є багато речей, які ви можете спробувати налаштувати на вашу мережу!

По-перше, я буду чесний: якщо я можу підключити кабель Ethernet до чогось, що потребує підключення до Інтернету, особливо до матеріалів, що працюють з HD-відео, таких як Apple TV, Roku чи HDTV, я запускаю цей кабель. Це швидко, воно ніколи не випадає, і поки собака не пережовує кабель, у нього майже ніколи не виникає проблем. Крім того, весь трафік залишається поза мережею Wi-Fi!

По-друге, занадто часто маршрутизатори набиваються в шафу в якомусь далекому куточку вашого будинку. Якщо це звучить як ваш будинок, зробіть собі послугу і спробуйте винести його на відкрите місце, якомога вище, з якомога меншою кількістю стін між ним та рештою будинку. Спробуйте також направити одну антену вертикально, а одну - горизонтально, якщо вона має пару зовнішніх антен.

Якщо ви використовуєте 802.11n, можливо, ви захочете спробувати підключитися через 802.11g. Я бачив швидкість пропускної здатності вдвічі. Теоретично N повинен бути швидшим, але в реальному світі це не завжди вдається.

Насправді бездротові мережі можуть бути просто дивними. Я ненавидів 802.11n, поки не придбав новий маршрутизатор 802.11ac. Незалежно від того, чи це були радіостанції, чи антени, що утворюють промінь, чи швидший процесор, новий маршрутизатор вперше дозволив мені використовувати 802.11n у своєму старому ноутбуці в далеких куточках мого будинку. А Wi-Fi 802.11ac забезпечив серйозний приріст швидкості.

Домашня мережа TuneUp

Не завжди потрібно купувати новий маршрутизатор, щоб пришвидшити роботу Wi-Fi, але якщо маршрутизатору більше двох років, можливо, ви отримаєте вигоду від оновлення. І якщо у вас є новий пристрій, який має вбудований 802.11ac, настав час оновити ваш маршрутизатор. Найкраще, деякі найменш дорогі маршрутизатори 802.11ac забезпечують чудову продуктивність.

Є багато іншого, з чим можна поекспериментувати, але неодмінно починайте з переміщення маршрутизатора. І, спробуйте перенести його в інше місце, або в три, перш ніж здаватися! Якщо це не допомогло, ви можете перейти до більш складного усунення несправностей, наприклад, перевірити, чи працюєте ви та всі ваші сусіди на одному каналі Wi-Fi.

Останні повідомлення