Як використовувати цифровий добробут Google в Android 9.0 Pie

Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Відчуваєте, що витрачаєте занадто багато часу на свій смартфон? Технічна залежність - справжня проблема. Нещодавнє опитування, розроблене компанією Motorola та експертом з Гарвардського університету, показало, що більше половини респондентів покоління Z назвали свій телефон найкращим другом, і 35 відсотків респондентів погодились, що вони витрачають занадто багато на свій смартфон.

Google і Apple помітили. Обидві компанії розробили інструменти в останніх версіях відповідних мобільних операційних систем, щоб допомогти людям контролювати час, витрачений на смартфони. Ми порівняли різницю між цифровим благополуччям в Android 9.0 Pie та часом екрану в iOS 12, але ми лише зараз вперше подивимось на ініціативу Google. Можливо, вийшов Android 9.0 Pie, але Digital Wellbeing все ще перебуває в бета-версії, і вам потрібно буде зареєструватися, щоб протестувати його, перш ніж він з’явиться пізніше цього року. Бета-версія доступна лише для смартфонів Pixel та Pixel 2. Давайте розглянемо уважніше.

Налаштування

Підписавшись на бета-версію через наш Pixel 2 XL, ми отримали електронний лист із запрошенням завантажити бета-версію програми Digital Wellbeing. Це може завантажуватися як традиційний додаток, але ви не зможете знайти його через Google Play Store на іншому смартфоні. Після завантаження він також не є програмою, доступною в програмі додатків. Замість цього перейдіть до програми Налаштування та прокрутіть унизу. Є нове Цифрове благополуччя категорія, затиснута міжДоступність і вище Google. Торкніться його, і з’являться наступні дві сплеск-сторінки, і вам потрібно буде надати цифровому благополуччю доступ до режиму «Не турбувати».

Як користуватися Google Digital Wellbeing Android 9 Pie Introяк користуватися Google Digital wellbeing android 9 pie second introяк користуватися Google цифровим благополуччям Android 9 пиріг доступ не турбувати - -

Цифрове благополуччя

У центрі цифрового благополуччя вгорі лежить коло, а цифра посередині показує, як довго екран був увімкнений. Лінія кола складається з різноманітних кольорів, кожен із них виділяє додаток, яким ви витратили найбільше часу (на ньому показано п’ять програм, а решта потрапляють у категорію Інше). Торкніться назви або кольору кожної програми, щоб зануритись у більш детальну інформацію. Наприклад, постукування Twitter показує, що цього тижня ми провели в програмі 9 хвилин - це також можна розбити щодня та щогодини, і ви можете циклічно рухатись по тижнях. Натисніть маленьку стрілку вниз у верхньому правому куті, і ви зможете змінити графік на відображенняОтримано сповіщення, іЧаси відкривалися. Ми повідомили, що цього тижня ми отримали 11 сповіщень у Twitter і що ми відкривали програму двічі.

Ви можете встановити тут таймери додатків, до яких ми незабаром дійдемо, а також контролювати сповіщення програми.

Поверніться до головного екрану, а під колом є ще два цифри - кількість разблокування телефону за день та загальна кількість отриманих сповіщень. Ви не можете по-справжньому діяти за цими конкретними цифрами, але, сподіваємось, їх присутність може допомогти людям уявити, скільки разів ми звертаємось до свого телефону за певний день.

Як користуватися Google Digital Wellbeing Android 9 Pie Головний екран - -як користуватися цифровим благополуччям google android 9 pie dashboard - -як користуватися обмеженнями на цифрове благополуччя Google 9 для додатків для Android 9 Pieяк користуватися цифровим благополуччям google android 9 pie app dashboard - -

Два основні «способи відключення» перераховані під колом: «Інформаційна панель» та «Запуск вітру». Перш ніж ми заглибимось у них, внизу є два посилання для переходу до меню управління сповіщеннями Android та меню «Не турбувати», обидва ми вже вивчали. Android 9.0 дозволяє просто вимкнути сповіщення від додатків (ви навіть можете контролювати, які сповіщення від програм надходять), а оновлена ​​система "Не турбувати" просто проста у використанні. Просто увімкніть його, і всі візуальні та звукові переривання зникають (але це також можна налаштувати).

Інформаційна панель: встановлення обмежень додатків

Торкніться числа посередині кола абоПанель приладів в головному меню цифрового благополуччя, щоб отримати доступ до даних про використання смартфона. Тут ви можете побачити різну інформацію, наприклад, скільки сповіщень ви отримали та час використання екрана, а також список програм, які ви витратили найбільше часу. Поруч із цими програмами містяться ярликиНемає таймера. Якщо ви відчуваєте, що використовуєте програму занадто довго, торкнітьсяНемає таймера і з’явиться спливаюче меню з декількома опціями: 15 хвилин, 30 хвилин, 1 година або спеціальний таймер. Встановіть обмеження, яке, на вашу думку, є доречним, і як тільки ви досягнете встановленого обмеження часу, ви побачите таке:

як користуватися Google Digital Wellbeing Android 9 Pie App Таймер обмеженняяк користуватися цифровим благополуччям google android 9 pie app icon grayscale - -Як користуватися Google Digital Wellbeing Android 9 Pie App недоступний

Додаток буде зведено до мінімуму, і з’явиться спливаюче вікно із повідомленням про те, що ви досягли встановленого часу. Погляньте на додаток на головному екрані чи у програмі висувних ящиків, і воно буде сірим, що означає, що воно недоступне. Торкніться його, і з’явиться повідомлення із стільки ж. Якщо натиснути Вивчайте більше, ви потрапите на інформаційну панель, де ви можете вимкнути ліміт програми для програми. Вимкнути ліміти додатків здається занадто легким, і ми виявили те саме, що стосується обмежень Apple Screen на Apple iOS 12.

Згорнути

Нашою улюбленою функцією цифрового благополуччя є Wind Down, яка полягає в тому, що декілька дій запускаються перед сном. ТоркнітьсяЗгорнути з головного екрана, і ви можете встановити час для його початку та закінчення. Протягом цього періоду весь телефон перейде у сіру шкалу, і ввімкнеться режим «Не турбувати», блокуючи всі візуальні та звукові перебої (торкніться перемикачів, щоб вимкнути будь-яку з них). Телефон також активує нічний режим фільтрації синього світла, якщо він ще не ввімкнений.

Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Не бачачи жодних сповіщень і з кольором, позбавленим екрану вашого смартфона, ідея полягає в тому, що ви захочете відкласти телефон перед сном і лягти спати. Ми не знайшли простого способу швидко вимкнути режим Wind Down. Ви можете перемкнути режим "Не турбувати" та нічний режим із шухляди сповіщень, але якщо ви хочете повернути колір назад, вам доведеться дочекатися закінчення режиму або перейти до Settings> Цифрове благополуччя> Затухання>і торкніться перемикача поруч із пунктом "Знищення" вгорі.

Висновок

Ми раді бачити, як Google надає такі дані, як кількість разів, коли ми розблоковували телефон, які саме програми ми витрачали і скільки. Це допомогло нам зрозуміти, які саме програми нам слід обмежити, хоча обмеження програм занадто легко замінити. Ми вважаємо, що сірий головний екран неймовірно корисний, оскільки насправді викликає у нас бажання покласти телефон.

Як ми вже згадували раніше, ці функції управління екраном в Android та iOS зрештою вимагають від користувача трохи роботи. Якщо ви серйозно хочете змінити кількість часу на своєму смартфоні, подумайте про Digital Wellbeing як про корисне керівництво, що освітлює дорогу - хоча вам все одно доведеться йти цим шляхом самостійно.

Пізніше цього року цифровий добробут розпочнеться на всіх пристроях з ОС Android 9.0 Pie. Якщо у вас є Pixel, Pixel XL, Pixel 2 або Pixel 2 XL, ви можете підписатись на бета-версію тут.

Останні повідомлення