Як виграти свою фантастичну футбольну лігу: підказки

Нарешті настав сезон НФЛ 2020 року. Поки мільйони вболівальників з нетерпінням чекають перегляду футбольних матчів у прямому ефірі або трансляції основних подій із такими послугами, як ESPN +, справді віддані вже зайняті складанням команд для своїх фантастичних футбольних ліг. Тим не менш, фантастичний футбол продовжує зростати в популярності (не в чому тому, що пов’язаний з Інтернетом), і це вже не таке нішеве хобі, як це було навіть десять років тому.

Якщо ви один з багатьох, хто новачок у фентезі-футболі, і хочете вивчити мотузки, або якщо ви ветеран, який шукає спосіб удосконалити свої навички управління командою, щоб отримати перевагу, ви прийшли в потрібне місце. Читайте далі, щоб побачити наші найкращі поради, підказки та стратегії, як домінувати у своїй фантастичній футбольній лізі.

Знати правила та систему балів

Це перше звучить очевидно, але якщо ви новачок у фентезі-футболі, ви можете бути здивовані деякою дисперсією, яку ви побачите, коли справа стосується правил та підрахунку очок. Більшість веб-сайтів та ліг дотримуються стандартних футбольних балів (шість очок за приземлення тощо), але приділяйте пильну увагу тому, чи забиваються інші речі, такі як перехоплення та повернення ярдів, і як вони нараховуються. Вивчіть ці правила перед чернетками, щоб ви могли заздалегідь сформувати стратегію сезону та належним чином підготуватися до вибору гравців відповідно до їхніх сильних сторін та того, як ви навмисно можете пристосувати ці сили до своєї гольової переваги.

Знайте командні формування та плануйте склад

Оскільки більшість фантастичних футбольних веб-сайтів та ліг використовують забивання за замовчуванням, так і більшість використовує стандартне формування команди. Проте переконайтеся в цьому заздалегідь, щоб не отримати неприємних сюрпризів, коли настане час чернетки. Комісар вашої ліги може змінити налаштування складу з різних причин, і це, природно, вплине на проект.

Продовжуючи цей момент, непогано сісти і виписати свій ідеальний склад до чернетки - ви поки що не вибираєте конкретних гравців (це зробите далі), а вирішите, скільки гравців ви хочете для кожної позиції . Наявність плану складу з правильною кількістю гравців полегшить вибір конкретного гравця пізніше. Не забудьте переконатися, що у вас є достатньо гравців, щоб покрити порожні позиції протягом минулих тижнів.

Ранжуйте своїх гравців перед драфтом

Поки у вас є ручка та папір, і після того, як ви закінчите планувати склад своєї команди, сміливо записуйте свою команду мрії - але будьте реалістами. Інші люди у вашій лізі також будуть ходити за зіркових гравців, але якщо ви знаєте чернетку заздалегідь, це може дати вам перевагу, якщо ви маєте уявлення про те, які гравці будуть доступні, коли ваш номер приходить.

Не зосереджуйтесь надто на гравцях вищого рівня; визначити хороших гравців другого рівня, яких інші менеджери команд можуть не помітити. Ще одна корисна порада, яку слід використовувати під час складання, - визначити та підібрати бігучі, які добре ловлять багато пасів. Ці гравці принесуть вам велику кількість ярдів, поспішаючи з приземленнями і навіть отримуючи приземлення. Викуріть найкращих перед протягом і вирвіть їх, якщо у вас буде можливість.

Дізнайтеся про матчі та дотичні тижні кожного гравця

Напевно, у вас буде принаймні кілька чудових гравців, з яких ви починатимете майже кожну гру, але для решти вивчіть матчі їх команд, щоб знати, хто з ким стикається раніше часу. Це ще одна важлива стратегія для адаптації вашої стратегії відповідно до сильних і слабких сторін ваших гравців.

Настільки ж важливим, як і знання поєдинків для команд ваших гравців, є знання їх прощальних тижнів. Прощажний тиждень - це тиждень, протягом якого команда взагалі не грає, а це означає, що гравці цієї команди будуть повністю поза комісією. Це є особливо важливим фактором для захисників, тому переконайтесь, що ви не допустили помилки новачка, вибравши двох QB, які мають однаковий тиждень прощання, лише щоб отримати шок, коли цей тиждень котиться і настає час гри.

Знайте, які гравці знаходяться на дроті відмови

Відмова НФЛ може дати вам можливість вирвати гравців із низьким рейтингом, які, тим не менше, можуть бути дуже хорошими. Такі гравці можуть потрапити у відмову, оскільки вони відносно новачки в лізі або можуть впасти в ранзі через травму попереднього року. Тут вам може дуже пощастити, якщо чудовий гравець випаде і стане доступним. Однак це вікно коротке, тому завжди слідкуйте за гравцями, які вас цікавлять. Не припускайте, що й інші власники команд у вашій лізі не звертають уваги - кмітливі, безумовно, будуть.

Дізнайтеся розклад плей-офф вашої ліги

Природно, що кінцева мета - вивести свою фантастичну футбольну команду до (і виграти) плей-офф. Матчі тут зважені ще важче, тому уважно стежте за розкладом вашої ліги. Навіть хороша команда може бути нокаутованою на початку плей-офф, якщо власник не приділяє достатньо уваги поєдинкам гравців. Звичайно, ви повинні робити це протягом усього сезону, але розвиток хороших звичок управління командою дійсно окупиться, коли настане сезон плей-офф. Не дозволяйте хорошому забігу перед плей-офф вам пробитися в голову і змусити вас підвести свою охорону.

Не бійтеся торгувати

Багато менеджерів команд фантастичних футбольних команд досить стислі, коли справа стосується торгівлі. Це зрозуміле мислення - ніхто не хоче погано торгувати, найменше зі своїми зірковими гравцями, - але ви можете перетворити це на свою користь. Інший менеджер у вашій лізі, котрий надмірно хоче вирвати когось із ваших зіркових гравців, може бути готовий надати вам кілька хороших гравців в обмін, що дозволить вам випереджати цю торгівлю, навіть якщо ви втратите одного з найкращих виконавців.

Зрештою, навіть найкращий гравець - це лише один гравець. Просто уважно вивчіть поле, щоб переконатись, що ви насправді отримуєте рівне або більше значення тому, від чого відмовляєтесь, і не надто надмірно намагайтеся ігнорувати попередні поради щодо довічних тижнів, відмов тощо, коли торгуєте .

Останні повідомлення