Кроки для підготовки до оновлення до Windows 10

ось як підготувати свій ПК до Windows 10 Terry Myerson силуетВиходить Windows 10, і незалежно від того, чи зарезервуєте ви оновлення, чи чекаєте, щоб завантажити ОС безкоштовно, вам потрібно підготуватися - як і ваш настільний ПК. Чи є на вашому комп’ютері те, що потрібно для запуску найновішої Windows? Можливо, ваша установка готова, але чи є ваші програми та прошивка? Перегляньте цей список для важливих кроків, коли будете готові до оновлення.

Переконайтеся, що ваше обладнання може це впоратись

Ваш перший крок - перевірити свій ПК і переконатися, що він готовий до роботи з Windows 10. Не всі настільні комп’ютери готові до роботи, особливо старі моделі. Windows 10 - це все, щоб охопити майбутнє, і, як і всі нові операційні системи, їй потрібно достатньо енергії та потрібних функцій, щоб робити свою роботу. Почніть з перегляду пам’яті та обчислювальної потужності. Тобі потрібно:

  • Процесор із швидкістю не менше 1 ГГц
  • Принаймні 1 ГБ оперативної пам'яті для 32-розрядної версії або 2 ГБ оперативної пам'яті для 64-розрядної версії
  • Близько 20 ГБ місця на жорсткому диску (для 64-розрядної версії)
  • Крім того, вам потрібно буде поглянути на свою відеокарту та роздільну здатність монітора. Для Windows 10 потрібна відеокарта DirectX 9 або новішої версії з відповідним драйвером та дисплей із роздільною здатністю щонайменше 1024 x 600.

Тут нічого не надто вимогливо. Насправді, якщо не брати до уваги пам’яті, вони майже ідентичні Windows 7. Проте, якщо ваш комп’ютер існує вже досить багато років і не має багато місця, ви можете зіткнутися з проблемами. Можна звільнити місце на жорсткому диску та оновити відеокарти, але, чесно кажучи, якщо у вас є більше однієї з цих проблем, вам, мабуть, доведеться замінити ваш ПК яскравою, блискучою установкою Windows 10 - це буде вигідніше, ніж оновлення все на виду.

Використовуйте додаток

Додаток Microsoft Windows 10 Додаток Microsoft Windows 10

Microsoft, розуміючи, що люди не хочуть перевіряти кожну крихітну специфікацію на своїх ПК, запропонувала програму, яку ви можете завантажити для Windows 7 та Windows 8, щоб набагато спростити процес. Ця програма вже мала з’явитися в області сповіщень внизу праворуч на екрані робочого столу - вам просто потрібно натиснути її, щоб завантажити. Додаток "зарезервує" оновлення нової ОС і значно полегшить перехід на Windows 10, але найголовніше він відсканує ваше поточне програмне забезпечення та перевірить, чи не призведе оновлення до будь-яких проблем.

Завантажте останню прошивку

Витратьте хвилинку на пошук своєї моделі комп’ютера в Інтернеті та перевірте, чи є запропоновані оновлення мікропрограми, щоб підготувати вас до Windows 10. Зазвичай завантаження програми та оновлення драйверів подбають про це, але в деяких випадках вам потрібно піти зайва миля. Це вірно, якщо ви завантажуєте попередній перегляд Windows 10, який вимагає певної підготовчої роботи, коли ви захоплюєте його для старої системи.

Якщо ви плануєте завантажити останню версію Windows на інші пристрої, наприклад планшет Surface 3, вам також знадобиться оновлення мікропрограми, щоб підготуватися до цього. Не дозволяйте цим необхідним крокам пропускати вас.

Скористайтеся попереднім переглядом Windows 10 для швидкого встановлення

windows10build10041

Говорячи про попередній перегляд Windows 10, якщо ви хочете завантажити раніше і трохи поекспериментувати з Windows 10, це гарна ідея. Попередній перегляд доступний для інсайдерів Windows і запускає версію Windows 10 на старіших ОС. Коли ви будете готові завантажити реальну угоду, поверніть систему назад до початкової ОС і виберіть варіант оновлення. Це корисно, оскільки збереже всю роботу та налаштування, які ви, можливо, вже робили в Windows 10.

Підготуйте свою безпеку

Хоча ви можете з ентузіазмом чекати завантаження оновлення Windows 10, ваше програмне забезпечення безпеки, ймовірно, не настільки впевнене. Насправді, це може злякати, якщо відчує, що щось намагається перевернути всю операційну систему, що зупинить завантаження на шляху і навіть може спричинити гірші проблеми.

Рішення? Коли настане день, видалити все ваше програмне забезпечення безпеки, завантажте Windows 10 і переінсталюйте програмне забезпечення на ваш вибір. Сюди входять брандмауери, антивірусне програмне забезпечення та все, що у вас є для моніторингу вашого ПК. Це звучить як біль, але насправді це найпростіший спосіб переконатися, що все проходить гладко.

Якщо ви дійсно не хочете видаляти своє програмне забезпечення (або не впевнені, як), тоді, принаймні, увійдіть і вимкніть всі брандмауери та перевірки, щоб ваша система безпеки дозволила Windows 10 стрибати на борту без будь-яких труднощів.

Резервне копіювання даних

Зображення Backup Plus Slim_hi-res (сімейне)

Подивіться, завжди є ймовірність, що щось може піти не так із вашим великим оновленням до 10, і ви не хочете, щоб це залишило вам купу або відсутні, або пошкоджені дані на настільному ПК. Перш ніж почати, збережіть усі дані за допомогою повної резервної копії.

Ранні версії Windows (7 і 8.1) мають інструмент під назвою “Зображення системи”, який розроблений саме для таких часів. Перейдіть до Панелі управління, і ви можете знайти її в розділі Історія файлів. Він скопіює все на жорсткому диску, щоб, якщо гірше стане гіршим, ви могли почати назад із того, з чого почали. Інші опції, такі як iDrive та CrashPlan, дозволяють вам робити резервні копії через хмарні служби, якщо ви віддаєте перевагу цьому методу.

Відключіть периферію

Краще безпечно, ніж шкодувати - щоб бути у безпеці, перед завантаженням відключіть всю непотрібну периферію. Вам не потрібно витягувати шнур миші, але якщо у вас багато підключених пристроїв, таких як зовнішні жорсткі диски та інше, вимкніть їх і відключіть, перш ніж продовжувати. Це допомагає гарантувати плавніший запуск. Після виходу Windows 10 підключіть їх назад по черзі і перевірте, чи потрібно їх модернізувати чи переформатувати.

Дізнайтеся про нові можливості

Windows 10 має безліч нових функцій та можливостей. Голосовий асистент Cortana зараз слухає команди, Microsoft Edge - головний браузер, меню «Пуск» має нову спрямованість - є до чого звикнути. Під час завантаження знайдіть трохи часу, щоб переглянути нові функції Windows і що очікувати.

Останні повідомлення