5 домашніх хак-технологій, щоб скоротити рахунок за опалення цієї зими

як заощадити на зимових витратах на опаленняЯкщо ви не будете обережні, рахунки за зимове опалення можуть коштувати вам невеликих статків, тому ми подумали, що поділимось кількома недорогими способами, як підготувати ваш будинок до холодної погоди. Ми залишили очевидні речі, такі як відключення термостата, пиття гарячого сидру та носіння шести шарів Snuggies куди б ви не пішли - речі в цьому списку трохи креативніші. Насолоджуйтесь!

Закрийте вікна міхурами для кращої ізоляції

Знімок екрану 15.11.2013 о 2.53.24 PMНавіть якщо у вас є подвійне скло, ви все одно втрачаєте тепло через вікна. Проблема в тому, що скло просто не дуже хороший ізолятор - але існує простий спосіб це виправити: пухирчасте обгортання. Маленькі кишеньки повітря діють як крихітні маленькі буферні зони, які утримують тепло від виходу крізь скло. Це теж відносно дешево. Ви можете отримати гігантський рулон цієї речі приблизно за 10-20 доларів.

Щоб приклеїти його до своїх вікон, просто виріжте смужки відповідно до розміру кожної панелі та за допомогою пляшки з пульверизатором нанесіть на вікно легкий туман. Вода повинна створити ущільнення, яке ефективно утримує бульбашкову плівку біля вашого вікна. Якщо він впаде, просто дайте йому ще один легкий розпилювач і повторно застосуйте.

Для тих з вас, хто хоче утеплити свої вікна, не псуючи огляду, перегляньте цей комплект для утеплення вікон від 3M.

Використовуйте алюмінієву фольгу, щоб зробити ваш камін більш ефективним

алюмінієва фольгаКаміни чудово затишно сидіти в холодну пору року, але вони насправді не такі чудові для опалення вашого будинку. Проблема більшості камінів полягає в тому, що вони спроектовані таким чином, що значна кількість тепла потрапляє прямо в димохід і лише невелика кількість випромінює у вас будинок. Крім того, вони також можуть створювати висхідні потоки, які висмоктують нагріте повітря з кімнати. Отже, щоб подолати ці проблеми та підвищити ефективність роботи вашого каміну, ось кілька речей, які ви можете зробити:

Перш за все, переконайтесь, що ваша заслінка справна. Якщо у вас старіший камін, а заслінка не була замінена протягом декількох років, є велика ймовірність, що роки опалення та охолодження призвели до її деформації, тим самим посилюючи проблему висхідних потоків.

По-друге, встановіть протипожежну захист. Зазвичай це просто листи світловідбиваючого матеріалу, розміщені біля задньої стінки каміна, щоб випромінювати тепло назад у ваш будинок. Люди зазвичай використовують листи з нержавіючої сталі, щоб це сталося, але ви можете отримати такий самий ефект за частку ціни, покривши задню стінку термостійкою металевою срібною фарбою або навіть просто наклеївши алюмінієву фольгу. З огляду на це, метод алюмінієвої фольги буде працювати лише для глибоких камінів, у яких достатньо місця між вогнем і фольгою, щоб фольга не пошкодилася / не почорніла.

Нарешті, якщо у вас його ще немає, настійно рекомендуємо взяти у руки скляні дверцята каміна. Вони трохи на виснажливій стороні, але вони дозволяють теплу від вогню проникати у ваш будинок, одночасно запобігаючи втратам тепла через висхідні потоки.

Ізолюйте свої розетки вирізами з пінопласту

утеплювач з пінопластуМи надамо вам перевагу сумнівів тут і припустимо, ви вже усвідомлюєте важливість погоди, яка зачищає ваші двері та вікна, щоб зменшити протяг - але ви, можливо, не усвідомлюєте, що ваші торгові точки та вимикачі можуть спричинити саме стільки тепловтрат. Звичайно, протяги, що просочуються через будь-яку торгову точку, не є настільки значними, але, разом з усіма торговими точками у вашому домі, ці маленькі протяги складають досить значний витік.

Якщо ваші торгові точки ще не обладнані пінопластовими ізоляційними прокладками, встановлення деяких - це чудовий спосіб боротися з протягом. Ви можете забрати їх у своєму місцевому будівельному магазині всього за кілька доларів, і їх легко встановити за годину-дві, використовуючи не більше ніж викрутку. Якщо ви хочете зробити щось на крок далі, ми також рекомендуємо прокласти периметр випускних коробок до навколишнього гіпсокартону.

Маєш дров’яну піч? Поставте зверху казан з водою, щоб створити низькотехнологічний зволожувач

Знімок екрану 15.11.2013 о 4.27.37 PMЦе не тільки допоможе зволожити сухе зимове повітря у вашому домі та відвернути такі речі, як носова кровотеча та суха шкіра, це також дозволить вам зігріти будинок. Маючи навіть трохи вологи у повітрі, воно допомагає йому довше утримувати тепло, тому, якщо у вас весь час горить дров’яна піч, все, що вам потрібно зробити, - це поставити горщик, повний води. Нагріваючись, вода почне повільно випаровуватися і зволожувати приміщення.

* Професійна порада: покладіть у воду трохи яблучного оцту, щоб з часом горщик не розвинувся з боків мінеральними кільцями.

Використовуйте ізоляцію труб, щоб зробити дешеві захисні конструкції дверей для саморобних дверей

Знімок екрану 15.11.2013 о 4.28.50Протяги, що надходять з-за вашого будинку - це одне, але протяги між кімнатами можуть бути настільки ж неприємними. Ви можете заощадити багато грошей, вибірково опалюючи певні секції вашого будинку, тому скорочення руху повітря в приміщенні однаково важливо. Для цього існує безліч способів, тому замість того, щоб витратити купу грошей і цілий полудень встановити ущільнювачі дна дверей, ви можете подолати міжкімнатну тягу дешево за допомогою певної ізоляції труб. Ці речі надзвичайно недорогі та мають різну товщину, тому переконайтеся, що ви отримаєте розмір, який щільно підійде під ваші двері.

Знаєте інші поради щодо скорочення зимових витрат на опалення? Поділіться ними з нами в коментарях!

Останні повідомлення