Запуск SpaceX Crew Dragon: Як дивитися в прямому ефірі

Запуск капсули Crew Dragon на першій місії екіпажу SpaceX запланований на цю суботу, 30 травня, на борту якої астронавти NASA Боб Бенкен та Дуг Херлі вийдуть на Міжнародну космічну станцію (МКС).

Спочатку запуск був запланований на середу, 27 травня, але був очищений через погану погоду. При високому рівні електроенергії в атмосфері сам запуск міг спричинити блискавку, яка становить небезпеку для екіпажу та капсули.

Запуск у суботу також буде залежати від гарних погодних умов, деякі метеорологи побоюються, що його можна скасувати. Наразі існує приблизно 50/50 шансів, що місію доведеться ще раз відкласти.

Ось усі подробиці про те, чому ця історична місія так важлива для космічної спільноти та як ви можете дивитись її у прямому ефірі у суботу.

Коли сьогодні запускається SpaceX / NASA Crew Dragon?

Запуск запланований на 12:22 вечора. ПТ у суботу, 30 травня. Показ випуску розпочався о 8 ранку по суботі, а прес-конференція після запуску з представниками NASA та SpaceX запланована на 15:30. ПТ у суботу

Як спостерігати за запуском SpaceX Crew Dragon у суботу

Запуск, а також брифінги перед запуском та стикування космічного корабля з Міжнародною космічною станцією, буде показано в прямому ефірі на телеканалі NASA.

Покриття триватиме безперервно, доки Екіпажний Дракон не стикується з МКС і астронавтів не приймуть на борт, а відкриття люка має відбутися о 9:45 у неділю, 31 травня.

Ви можете переглянути весь запуск у відеопрогравачі вище.

Чому ця місія - це така велика справа

Місія, офіційно названа Демонстраційною місією SpaceX 2 (або Демо-2), стане першим вильотом американських астронавтів з американської землі з моменту закінчення програми космічного човника в 2011 році.

Якщо тестовий політ буде успішним, це також ознаменує початок нової ери в американських космічних польотах, коли NASA зможе вперше за майже десятиліття відправити своїх астронавтів на МКС, а не покладатися на використання російського "Союзу" ракета запускається як зараз.

Дракон екіпажу SpaceX

Місія являє собою новий крок у комерціалізації космосу, оскільки приватна компанія розробляє та експлуатує служби запуску NASA в рамках програми агентства Commercial Crew. NASA зберігає зацікавленість у тому, щоб стати замовником комерційних операторів у космосі, що, на його думку, допоможе йому заощадити значні суми грошей.

Останні повідомлення