Як транслювати прес-конференцію Bethesda E3 у прямому ефірі

У темні віки E3 людям довелося б страждати від поганих прямих трансляцій або чекати, поки фактична відеопотока буде завантажена на YouTube, щоб отримувати останні оновлення. На щастя, зараз є кілька способів спостерігати в режимі реального часу за тим, як розриваються новини. Bethesda - одна з найбільш похвалених розробників, яка зараз існує - дійсно повинна буде перевершити себе, щоб продовжити свою інавгураційну конференцію на минулорічному E3, яка представила сучасну аудиторіюFallout 4 та нещодавно випущенийПриреченість.

Довгоочікуваний випуск Знеславлений 2 очікується, що він стане заголовком події, але чи є у Bethesda щось у рукаві? E3 2016 - ідеальна платформа для великого оголошення.

Як дивитись

Прес-конференція Bethesda відбудеться у неділю, 12 червня, о 19:00. PT. Ранні спекуляції вже викликають сумніви щодо події, яка, ймовірно, з'явитьсяЗнеславлений 2а також кілька інших нерозкритих оголошень. Користувачі PlayStation 4 та Xbox One зможуть транслювати всю подію в прямому ефірі зі своїх консолей. Офіційний канал E3 на YouTube, Прямий ефір на E3, також є зручним способом дізнатись про оголошення Bethesda, як і офіційний канал компанії Twitch.

Чого очікувати

Знеславлений 2

Bethesda оголосила на початку цього року, що Знеславлений Продовження вийде на Xbox One, PS4 та PC 11 листопада. Однак, очікуйте, що прес-події компанії включатимуть великі кадри геймплея та нададуть більш детальний огляд механіки майбутнього заголовка та персонажів, що відтворюються.

Детальніше читайте тут.

The Elder Scrolls V: SkyrimРемастер

Великий палець Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrimбула знаковою назвою після її випуску в 2011 році, і якщо вірити ряду чуток, що циркулюють в Інтернеті, Bethesda, швидше за все, опублікує оновлену версію заголовка для систем сучасного покоління. Кажуть, що цей так званий "ремастер" включає всі завантажувані розширення гри, підтримку модів та вдосконалену графіку. Як можна було собі уявити, ремастер може також включати нову зброю, броню та ворогів.

Видобуток 2, Зло всередині 2, і інші

Видобуток 2

Це загальний підстановочний знак. Відтоді Видобуток 2 було скасовано, чутки були по всій карті навколо оригінального шутера від першої особи. У 2014 році було оголошено, що Видобуток 2 був мертвим через проблеми з якістю; однак ранній шум вказує на потенційне несподіване оголошення від Bethesda. У цей час також широко припускають, що продовження обох Вольфенштейн: Новий порядок і Зло всерединіобидва будуть оголошені на конференції. З надією на шанувальників, які поширюють чутки в Інтернеті, гіпотетики обов’язково роздуються в найближчі дні. Однак поки ця конференція не розпочнеться в цю неділю, насправді можна здогадуватися.

Останні повідомлення