Комедіанти твітують данину Гаррі Шендлінгу в Twitter

Гері Шандлінг Данини Гаррі Шендлінг 009Раніше сьогодні комедійна легенда Гаррі Шендлінг помер у віці 66 років. Поліція Лос-Анджелеса опублікувала заяву, згідно з якою Шендлінг був доставлений до лікарні після "надзвичайної ситуації". Twitter, де проживає довга черга відомих коміків, сьогодні віддає шану Шендлінгу виливанням любові.

Комедіант, який перемагає Еммі Це шоу Гаррі Шендлінга, який виходив в ефір у 1986-1990 рр., був відомий тим, що популяризував свою марку мета-комедії, пробивши четверту стіну, щоб безпосередньо звернутися до аудиторії задовго до того, як вона стала популярною в кіно і на ТБ. Він продовжив свій проривний серіал з відомими критиками Шоу Ларрі Сандерса, яка тривала з 1992-1998 років.

Такі, як Рікі Герве (котрий завжди називав Шендлінга як величезний вплив на його творчість), Емі Шумер, Стів Мартін та Джадд Апатов написали в Твіттері свої спогади про велику комедію. Перегляньте кілька найкращих публікацій від вищезазначених знаменитостей, а також повідомлення Марка Марона, Альберта Брукса та Сет Макфарлейн, нижче.

Гаррі Шендлінг був дуже особливим коміком з прекрасно непередбачуваним розумом. Він навіть добровільно пропонував жарти та ідеї для Оскарів.

- Стів Мартін (@SteveMartinToGo) 24 березня 2016 р

Абсолютно не може переробити втрату Гаррі Шендлінга. Такий геній, така чудова людина, таке натхнення. Я мав шану знати його

- Пол Фейг (@paulfeig) 24 березня 2016 р

Прощавай, Гері Шендлінг, дякую за твою доброту та щедрість, а також за те, що мене так проклято сміяти

- Емі Шумер (@amyschumer) 24 березня 2016 р

pic.twitter.com/IEkzbx6GBv

- Джадд Апатов (@JuddApatow) 24 березня 2016 р

РІЗИ великого Гаррі Шендлінга. Безумовно, один із найвпливовіших коміків одного покоління.

- Рікі Герве (@rickygervais) 24 березня 2016 р

Гаррі Шендлінг був одним із моїх абсолютних фаворитів і випередив свій час. Так сумно.

- Джемен Клемент (@AJemaineClement) 24 березня 2016 р

Засмучений Гаррі Шендлінгом. Він був моїм комедійним кумиром. Він залишає за собою найбільшу комедію з усіма камерами усіх часів. # ЛарріСендерс

- Сет Макфарлейн (@SethMacFarlane) 24 березня 2016 р

Вражений і засмучений, почувши про раптову смерть Гаррі Шендлінга. Я мав честь приступити до роботи з ним. Він буде сумувати.

- Еллен Дедженерес (@TheEllenShow) 24 березня 2016 р

Чорт! Він був найкращим. Так сумно. RIP Гаррі Шендлінг

- Марк Марон (@marcmaron) 24 березня 2016 р

Крім того, комік Кевін Макдональд опублікував низку анекдотичних твітів, згадуючи час, коли режисер Джадд Апатов пропонував познайомити його з Шендлінгом. Комікс Дейв Фолі відповів Макдональду власною пам’яттю про актора та коміка.

Я не можу повірити, що Гері Шендлінг помер. Він був генієм, який змінив комедію та телевізійну комедію на краще. Одного разу я займався пілотом ...

- Кевін MCDonald (@kevinthekith) 24 березня 2016 р

@kevinthekith ... "Хочеш познайомитися з Гері Шендлінгом?" Але там було багато галасу, і я подумав, що він сказав: "Ви коли-небудь зустрічали Гері ...

- Кевін MCDonald (@kevinthekith) 24 березня 2016 р

@kevinthekith ... Шендлінг? "Тож я відповів" ні ". Джадд виглядав розгубленим і пішов геть, і я ніколи не зустрічав Гері Шендлінга. Це величезна втрата ...

- Кевін MCDonald (@kevinthekith) 24 березня 2016 р

@kevinthekith Гері прийшов, щоб допомогти пілоту NewsRadio. Я таки зустрів його. Пам'ятаєте, як ми любили "Це шоу Гері Шендлінга"?

- Дейв Фолі (@DaveSFoley) 24 березня 2016 р

Апатов, який тісно співпрацював з Шендлінгом як продюсер кількох серій Шоу Ларрі Сандерса, також ретвітнув кілька відеокліпів. Перший - з епізоду Зелена кімната з Полом Провензою з бесідою з Апатоу, Шендлінг, Бо Бернем, Рей Романо та Марком Мароном. Другий твіт містить сцену з культового телешоу Апатова,Виродки та виродки, що віддає данину повсякденному режиму Шендлінга.

Гаррі Шендлінг з @PaulProvenza на @GreenRoomWithPP разом з @JuddApatow #RayRomano @marcmaron @ boburnham // t.co / fJC3cZMx6E

- Майкл Уорбертон (@mikewarburton) 24 березня 2016 р

. @ juddapatow та @martinstarr вже підготували найлюбші дані. #RIPGarryShandling //t.co/jpFVaiNSQ6

- Білл Грей (@BillGrayHaHaHa) 24 березня 2016 р

Зворушливі данини показують, наскільки справді був широко поширений вплив Шендлінга і наскільки він буде сумувати за ним.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found