Hootsuite тепер може розміщувати, планувати та керувати дошками на Pinterest

Планувальник соціальних мереж Hootsuite тепер може надсилати ці фотографії ще більшій кількості мереж. У вівторок, 8 травня, Hootsuite оголосив про рідну інтеграцію з Pinterest, новим партнерством, яке дозволить користувачам розміщувати публікації та планувати графік у мережі, а також отримувати доступ до аналітики при охопленні повідомлення.

Завдяки інтеграції, яку підтримує безпосередньо партнерство з Pinterest, розширення додає ряд різних сумісних інструментів. Поряд з розміщенням і плануванням на Pinterest, інтеграція також дозволяє створювати нові дошки, як загальнодоступні, так і секретні.

Інтеграція Pinterest почне діяти на існуючій інформаційній панелі Hootsuite, а це означає, що Pinterest можна керувати безпосередньо поряд з іншими мережами Hootsuite, включаючи Instagram, Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube, Google+ та WordPress. Як і попередні версії Hootsuite, інтеграція Pinterest доступна як одна з трьох соціальних мереж, включених до безкоштовного плану, тоді як додаткові мережі, вдосконалена аналітика та інші інструменти є частиною підписки на Hootsuite.

"Ми раді втілити в життя повну інтеграцію Pinterest у платформу Hootsuite, щоб дати можливість організаціям використати силу людських зв'язків зі своїми клієнтами в масштабі", - сказала Пенні Вілсон, головний директор з маркетингу Hootsuite. «Візуальна привабливість Pinterest виявилася потужним фактором збуту електронної комерції для споживчих брендів та торгових марок. Наше стратегічне партнерство з Pinterest просуває лідерство Hootsuite у галузі, щоб допомогти клієнтам, великим і малим, стратегічно розвивати свої бренди, бізнес та відносини з клієнтами із соціальною сферою ".

Зміна дозволить приватним особам, представникам впливу та бізнесу керувати Pinterest разом із вмістом для інших соціальних мереж. Hootsuite відзначив 200 мільйонів активних користувачів Pinterest щомісяця та 40 відсотків річного зростання як одну з причин інтеграції.

За його згодою, Hootsuite також буде внесений до списку партнерів контенту Pinterest.

Інтеграція відбувається лише через кілька тижнів після того, як Pinterest запустив оновлені профілі бізнесу. Найновіші оновлення соціальної мережі зосереджені на організації з інформаційною стрічкою лише дощок, що підписуються, та Pinners - зміна, яка відбулася після розділів Pinterest; а також покращення об’єктива Pinterest.

За інформацією компанії, Hootsuite може похвалитися понад 16 мільйонами користувачів, що робить його найбільш широко використовуваним варіантом управління соціальними мережами. Вбудована інтеграція з Pinterest слідкує за додаванням компанією планування публікацій в Instagram - функції, включеної оновленнями API API.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found