Хочете знати, які найчастіше використовуються смайлики в Twitter?

трекер смайлів -

Коли ви публікуєте свої найпотаємніші думки в соціальних мережах, коли простих слів недостатньо (включаючи вигадані) і посилання на фотографії вашої міміки пропускаються вашими друзями, найкращий спосіб передати свої почуття - це використання смайликів, також більш відомий у перекладі з японської мови, смайлики. Це вже було доведено тим фактом, що простий смайлик (або його відсутність) може змінити значення простого текстового повідомлення, і при використанні в Інтернеті смайли можуть навіть розповісти вашій аудиторії в Інтернеті більше, ніж просто ваші почуття. Стиль Livejournal - ви можете дозволити вони знають, що ви робите, додаючи свої статуси у Facebook та оновлення у Twitter з крихітними зображеннями спортивної атрибутики, транспортних засобів, напоїв та цілою безліччю інших можливостей.

Хочете дізнатись, які смайлики найбільше відображаються в Twitter? Хтось вважав, що було б цікаво та круто (і так, ми погоджуємось) візуально відстежувати всю активність смайликів Twitter у реальному часі. Emoji Tracker - це ціле видовище, яке оновлюється настільки миттєво, що користувачів зустрічає попередження про епілепсію під час першого відвідування.

попередження про епілепсію

"Більшість моїх побічних проектів просто мотивовані бажанням дослідити нову технологію", - каже творець Emoji Tracker і соціальний технолог Метью Ротенберг, який зробив код свого експерименту в Twitter доступним через Github, на випадок, якщо хтось із технічно підкованих програмістів зможе допомогти покращити послугу. «Я робив кілька попередніх проектів, які включали аналіз даних Twitter у режимі реального часу, і я намагався щось придумати, щоб розширити їх. Мене завжди найбільше захоплювали соціальні аспекти того, як люди використовують технології, і надзвичайну популярність емодзі було цікаво спостерігати ".

Як Emoji Tracker веде підрахунок своїх результатів і що відбувається з інформацією? За словами Ротенберга, зараз кількість підрахунків, а також 100 останніх твітів для кожного доступного символу смайликів зберігається в Redis, сховищі даних, оптимізованому для швидкої зміни даних, але він каже, що має майбутні плани також зберігати історичні тенденції, тому могли бачити, як все розвивається з часом.

Ротенберг каже, що вперше увімкнув Emoji Tracker ввечері 4 липня, і, звичайно, сторінка: fireworks: була найкращою:

феєрверк_іфон

З усіх символів смайлів, перерахованих на сайті Emoji Tracker (їх загалом 842), найпопулярнішим на сьогодні є костюм Чорного Серця, як і очікувалося.

смайлик чорний сердечний костюм

Як би не було весело Emoji Tracker, є також кілька дивовижних відкриттів про те, які смайли надзвичайно популярні:

1. Персона інформаційного бюро (рейтинг 20): Я думаю, той факт, що це адекватне подання "Ну що?" або "Що завгодно!" саме тому це один із найпоширеніших смайликів у Twitter. Крім того, у Твіттер у будь-який момент є багато людей, що займаються інформаційною службою.

Emoji-інформаційний стіл людина 

2. Мавпа, яка не бачить зла (рейтинг № 27): Серйозно, Twitter? Я думаю, це миліше ніж (> _ <).

 смайлики - не бачимо злої мавпи

3. Купа корму (рейтинг # 88): Оскільки життя - це не що інше, як запарена купа свіжого гною (неважливо, що здалеку смайлик нагадує поцілунок Герші).

 смайлик-купа кукурудзи

4. Привид (рейтинг # 168): Звичайно, для цього смайлика неминуче супроводжувати твіт із посиланням на Ghostbusters. Крім того, саме в ті часи ви відчуваєте себе ектоплазмою ... що відбувається постійно. Також може використовуватися в основному любителями Snapchat, оскільки він дуже схожий на його логотип.

смайлик-привид

5. Дисковод (рейтинг 728): Очевидно, що єдиними людьми, які використовують цей смайлик у Twitter, є щонайменше 25 років. Сумно, що єдиними живими твітами, які Emoji Tracker використовує, є ті, які насправді не говорять про дискету. (Додаткова примітка: Ви все ще можете придбати дискети! Ого.)

емодзі-дискета

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found