Як виправити проблеми із завантаженням Mac OS X Mavericks

Як виправити зламаний OS X Mavericks завантажити головний - -

Як тільки Apple виявила, що Mavericks буде одночасно безкоштовною і доступною для завантаження, ми ледь не впали на стільці, поспішаючи завантажити її в наші системи. Однак ми були досить прагматичними, щоб усвідомити, що можуть виникнути проблеми з розгортанням, враховуючи, скільки інших людей намагатиметься зробити те саме.

Магазин додатківОтже, ми вирушили до App Store, шукали “Mavericks”, натискали кнопку Завантажити і чекали… і чекали… і чекали. Не довго ми розуміли, що щось не так. Через деякий час статус кнопки «Завантаження» змінився на «Завантажити». Якщо натискати "Завантажити" знову і знову, результатів не було.

Вкладка "Оновлення" в App Store також була простою, позбавлена ​​корисної інформації чи будь-якої інформації взагалі. Щось точно заважало нашим прагненням потрапити на Маверікс. Великий старий знак "Немає оновлень".

Ми зрозуміли, що завантаження якось перервалося. Зрештою ми знайшли рішення. Якщо вам не вдається встановити OS X Mavericks на вашому Mac або завантаження зупиняється, спробуйте виконати ці дії.

Як виправити затримку завантаження Mac OS X Mavericks

Стартова площадкаЯкщо ви підозрюєте, що з вашим завантаженням Mavericks щось не так, ви можете перевірити його прогрес, відкривши Launchpad. Звідти знайдіть піктограму Mavericks. Якщо у вас дійсно є проблема із завантаженням, можливо, воно якось таємниче було призупинено, що трапилось у нашому випадку.

З цього моменту все, що нам потрібно було зробити, щоб відновити завантаження, - це натиснути на нього. Чому просто натискання кнопки завантаження в App Store не робило трюку, нам не під силу, але принаймні ми знайшли обхідний шлях. Дивно, але все, що працює.

Як видалити піктограму Laverchpad Mavericks та перезапустити завантаження

Ось ще одне виправлення, яке ми знайшли. Деякі користувачі повідомляють, що якщо ви підозрюєте, що завантаження Mavericks не вдалося, слід відкрити Launchpad, знайти сторінку, що містить піктограму Mavericks, і утримувати кнопку Option на клавіатурі. Після цього, поряд із піктограмою повинен з’явитися знак X. Клацніть X і спробуйте перезапустити завантаження в App Store.

Примітка редактора: Хоча, здається, ми офіційно вирішили цю проблему завантаження Mavericks, ми будемо оновлювати цю публікацію додатковими проблемами, якщо ми ще зустрінемося, а також способи їх виправлення.

Останні повідомлення