Як попередньо замовити Apple Watch Series 6 та Apple Watch SE

Apple представила гаряче очікувану нову версію свого Apple Watch у двох характерних варіантах: Series 6 та SE. Обидві моделі поставляються 18 вересня. Незалежно від того, яка з них підходить вам, ви можете зробити попереднє замовлення прямо зараз із веб-сайту Apple.

Apple Watch Series 6 - це пряме оновлення до Series 5, яке містить деякі нові відмінні функції високого рівня, але зберігаючи однаковий форм-фактор і ціну. 40-мм модель GPS - найдешевша в лінійці продуктів - починається з 399 доларів, тоді як 44-мм модель починається з 429 доларів за найнижчу ціну. Додаткові 100 доларів за будь-яку з вас купують стільникову модель.

Apple Watch Series 6

Apple Watch SE - це абсолютно нова лінійка пристроїв, розроблена для тих, хто не потребує високоякісних функцій або цінника, що відповідає їм. Модель SE - також доступна у розмірах 40 мм і 44 мм - починається від 279 доларів за версію GPS. Стільникова модель, яка вам знадобиться для таких функцій, як відстеження місцезнаходження для дітей, починається з 329 доларів.

Незважаючи на те, що Apple спеціально не оголосила, що припинила випуск Apple Watch Series 5, вона, ймовірно, все ще буде доступна в різних роздрібних каналах - із різними рівнями знижок, а також у попередньому володінні, поки поточний запас не вичерпається.

Серія 6 ​​має нові варіанти кольорів та обробки, потужніший двоядерний процесор S6 та вдосконалений постійно ввімкнений дисплей Retina, який удвічі яскравіший за попередню модель. Покращені технічні характеристики роблять цей годинник на 20% швидшим, ніж його попередник, і тепер він може визначати рівень кисню в крові - затребувана нова функція, яку починають додавати останні моделі годин. Він також має можливості відстеження сну. Потім є новий Apple Solo Loop, зручна, безшовна стрічка, яка випускається в дев’яти розмірах і повністю усуває дратівливі застібки та пряжки.

Apple Watch SE Яблуко

Apple Watch SE є більш доступним варіантом, який виглядає схожим на Series 6, але не враховує вдосконалені датчики та спортивні особливості. Це не зовсім позбавлена ​​версія, незважаючи на нижчу ціну, але вона може бути більш бажаною, ніж модель Apple Watch 3, яку компанія все ще продає на своєму веб-сайті за 199 доларів. На даний момент Apple не є єдиним попереднім продавцем. Обидві версії нового Apple Watch також доступні для попереднього замовлення від Best Buy та B&H Photo.

Apple Watch Series 6 Apple Watch SE

Останні повідомлення