Як отримати електронні книги на електронних читачах Kindle, Nook та Kobo

як отримати електронні книги на пристроях для читання версії 1432980009 Пітер Бернік / Shutterstock Вам потрібні розваги у щоденній поїздці? Ігри та фільми - це весело, але жоден із засобів масової інформації не мав довшої історії допомагати подорожуючим стримувати нудьгу, ніж благородна книга. З появою читачів електронних книг та планшетів ніколи не було кращого часу бути мандрівним бібліофілом, оскільки ви можете носити сотні книг на долоні. Ну, як тільки ви завантажите їх на свій пристрій, звичайно.

Ось наш короткий посібник із завантаження електронних книг на деякі найпопулярніші електронні програми для читання, зокрема Kindle Oasis, Nook GlowLight Plus та Kobo Aura One.

Kindle Oasis

Оазис Amazon Kindle Джессіка Лі Зірка / Цифрові тенденції

Використання Kindle Store

 1. Kindle Oasis може підключитися до Kindle Store, щоб завантажувати книги, газети, журнали та інший вміст. Ви можете дістатися до магазину, торкнувшись верхньої частини екрана, щоб відкрити панелі інструментів, а потім натиснувши Зберігати значок.
 2. Купівля електронної книги:
  1. У магазині Kindle ви можете знайти книги, проводячи пальцем для навігації, шукаючи за заголовком або переглядаючи за категоріями.
  2. Окрім повних електронних книг, ви також можете завантажити зразки. Коли ви готові зробити покупку, торкніться Придбати / Завантажити і ваш елемент буде автоматично завантажено та встановлено на пристрій.
 3. Рядок виконання завантаження відображатиметься під обкладинкою книги або під заголовком книги Додому екран. Коли книга буде готова до відкриття, вона буде позначена новим банером. Електронна книга також буде зареєстрована у вашому обліковому записі, тому ви зможете завантажити її на будь-які інші власні пристрої Amazon.
 4. Читай! Крок, на який ви чекали. Коли ваша електронна книга завантажена на ваш Kindle, і ваш Kindle в руці, пора починати читати. Ваша електронна книга буде у вашій бібліотеці, до якої ви зможете отримати доступ, натиснувши Моя бібліотека на Додому екран. За замовчуванням відображатиметься весь вміст на вашому пристрої та в хмарі, а елементи, встановлені на даний момент, позначені галочкою.

Використання комп’ютера

 1. Ви також можете перенести покупки електронних книг на Kindle за допомогою ПК. Почніть із переходу на веб-сайт Amazon і увійдіть в систему, як зазвичай.
 2. Під Ваш рахунок , натиснітьКеруйте своїм вмістом та пристроями.
 3. Клацніть на кнопку під Дії і виберіть Завантажте та передайте через USB.
 4. Підключіть Kindle до ПК, перейдіть до диска Kindle на комп’ютері та скопіюйте завантажений файл із комп’ютера на Kindle папка документів. Ви не знайдете файл, якщо розмістите його деінде.

Nook GlowLight Plus

Nook GlowLight Plus

Використання інтернет-магазину Barnes & Noble’s

 1. Торкніться значка Магазинвнизу екрана, щоб отримати доступ до магазину. Звідси ви можете переглядати книги, газети та інші матеріали для придбання. Однак майте на увазі, що для придбання книг у магазині вам знадобиться з’єднання Wi-Fi та обліковий запис Barnes & Noble.
 2. Натисніть на Книги , щоб розпочати перегляд.
 3. Знайшовши книгу, яка вам сподобалася, натисніть кнопку, що відображає ціну книги. Це зміниться на кнопку з проханням підтвердити покупку. Торкніться цього, і ціна книги буде списана з кредитної / дебетової картки, яку ви зареєстрували у своєму обліковому записі Barnes & Noble.
 4. Якщо ви використовуєте налаштування за умовчанням на своєму Nook, придбана вами книга почне негайно завантажуватися. Якщо ви налаштували свій Nook на вимогу пароля для покупок, вам буде запропоновано ввести цей пароль, перш ніж завершити покупку.

Використання комп’ютера

 1. Підключіть свій Nook до комп’ютера. Ваш Nook повинен був мати кабель Micro USB, за допомогою якого ви можете підключити Nook до комп’ютера. Якщо ви використовуєте Mac, спочатку потрібно встановити Android File Transfer. Після встановлення ваш Mac розпізнає ваш Nook, і ви можете використовувати Android File Transfer для передачі файлів з комп’ютера.
 2. Перетягніть файли у свій Nook, який з’явиться поряд із дисководами на вашому комп’ютері. Клацніть на ньому, щоб переглянути різні папки на вашому Nook. Щоб розмістити електронну книгу на своєму пристрої, потрібно відкрити папку з назвою Мої файли. Перетягніть електронні книги або інші файли, які потрібно передати, і опустіть їх у цю папку.
 3. Від'єднати. Передавши всі потрібні файли, клацніть правою кнопкою миші наКуточок і натисніть Вийняти. Потім від'єднайте кабель Micro USB. Ваші електронні книги тепер мають бути доступними для перегляду в Бібліотека розділ вашого Куточка, під Мої файли.

Kubo Aura One

Kobo Aura One Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Використання ринку Кобо

 1. Торкніться значка Перегляньте значок на вашому Додомуекран. Звідси ви можете переглядати всі пропозиції від Kobo та сортувати за різними параметрами, такими як Огляд, Рекомендовані, Найкращі пропозиції, Категорії та Пов'язані книги.
 2. Виберіть електронну книгу. Знайшовши книгу, яка вам сподобалася, виберіть її та торкніться значка Купуйте значок. Вам буде запропоновано ввести платіжну інформацію. Якщо ви раніше користувалися магазином Kobo, ви можете вибрати платіжну інформацію, яка вже була збережена у вашому обліковому записі.
 3. Торкніться Продовжуйтепереглянути ваше замовлення. Перебуваючи тут, ви також зможете Додайте подарункову картку або промо-код. Після закінчення натисніть Підтвердьте, а якщо ви хочете залишитися в магазині, торкніться Продовжуйте робити покупки. Інакше вас приведуть до вашого Додому екран.
 4. Ви можете отримати доступ до своїх книг, натиснувши Прочитайте на Додому екрана, а потім натисніть будь-який Книги або Колекції. Усі електронні книги, придбані вами у Kobo, автоматично зберігатимуться у хмарному сховищі. Ви можете завантажити ці книги в будь-який час, натиснувши Читайте, а потім виберітьКниги, де ви можете переглянути всі електронні книги, які ви зберегли в хмарі. Просто натисніть обкладинку книги, і вона почне завантажуватися.

Використання OverDrive

Kobo Aura One також може використовувати послугу, відому як OverDrive, яка дозволяє користувачам позичати книги зі своєї публічної бібліотеки. OverDrive безкоштовний і вимагає лише бібліотечної картки, облікового запису OverDrive та з’єднання Wi-Fi.

 1. Створення облікового запису:
  1. Від Додому торкніться трьох крапок Більше у верхній частині екрана, а потім натисніть Налаштування> OverDrive.
  2. Увійдіть у систему OverDrive і знайдіть свою публічну бібліотеку. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб налаштувати свій обліковий запис. Закінчивши, торкніться Увійти ще раз і введіть номер вашої бібліотечної картки та PIN-код.
  3. З'явиться вікно OverDrive. Торкніться Так, надайте доступ, тоді Перегляньте або Пошук щоб почати шукати книги.
 2. Книги-позики:
  1. Від Додому екрана, торкніться Огляд> Огляд.
  2. Знайдіть книгу, яку хочете позичити, і натисніть на назву чи обкладинку. Потім торкніться значкаБільше піктограму, після чого Позичайте в OverDrive. Якщо книга доступна, ви отримаєте повідомлення, яке підтверджує, що ви перевірили книгу. Синхронізуйте свій пристрій, щоб побачити книгу на своєму Додому екран. Якщо книга недоступна, ви можете поставити книгу на утримання, і ви отримаєте сповіщення електронною поштою, коли книга з’явиться.
 3. Читання книг OverDrive:
  1. Ви можете знайти свої позичені книги, натиснувши Читати> Книги, потім натисніть Показати на сірій панелі вгорі екрана. Торкніться OverDrive, і ви побачите всі книги, які ви позичили за допомогою сервісу.

Використання комп’ютера або робочого столу Kobo

Kobo Desktop - це програма для Windows та MacOS, яка дозволяє користувачам Kobo купувати та читати електронні книги та керувати бібліотекою Kobo Aura One.

 1. Завантажте робочий стіл Kobo.
 2. Підключіть електронний пристрій до комп’ютера за допомогою кабелю Micro USB і торкніться Підключіться.
 3. Відкрийте робочий стіл Kobo, якщо він ще не відкритий, і увійдіть у свій обліковий запис Kobo, натиснувши Профіль у верхній частині екрана.
 4. Клацніть на Синхронізація , і коли процес буде закінчено, клацніть наВийняти , щоб відключити пристрій.

Останні повідомлення